Case Terenuri
Proprietăți unice: 4
Proprietari: 1
Agenție

2 săptămâni în urmă
12

40.000 €

Casa de vanzare | Horodniceni | 3200 MP Teren i ...

Brusturi

3 camere
116 mp
3.200 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
10

48.000 €
10.21 € / mp

Teren de vanzre Horodniceni Suceava

Brusturi

4.700 mp
4.700 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
20

350.000 €

CASA MODERNA | VALENI-STANI?OARA | 350.000

Brusturi

5 camere
255 mp
1.800 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Azi

19.200 €
6 € / mp

Vand teren intravilan,sat Poiana comuna Brustur ...

Brusturi

3.200 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Bancă
Comision 0%

9 luni în urmă
4

48.191 €

Casa + Teren

Drăgănești

La ~5km distanță

55 mp
Bancă
Comision 0%

10 luni în urmă
2

33.100 €

Casă cu 5 camere în Drăgănești

Drăgănești

La ~5km distanță

5 camere
110 mp
2.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
5

165.000 €

Vand casa comuna Draganesti jud Neamt la 10 km ...

Drăgănești

La ~5km distanță

4 camere
200 mp

Bancă
Comision 0%

10 luni în urmă
3

8.300 €
2.31 € / mp

Teren intravilan situat in Oglinzi, loc. Rauces ...

Răucești

La ~5km distanță

3.600 mp teren
f.s. 11 m
Intravilan
Agricol
Bancă
Comision 0%

5 luni în urmă
2

560.106 €

Pensiune agroturistica, Baile Oglinzi, Jud. Nea ...

Răucești

La ~5km distanță

6 camere
115 mp
2.500 mp teren
2004
Bancă
Comision 0%

5 luni în urmă
2

2.784 €
1.55 € / mp

TEREN ARABIL EXTRAVILAN S. 1.800MP - TG. NEAMT

Răucești

La ~5km distanță

1.800 mp teren
f.s. 14 m
Extravilan
Agricol
Agenție

2 luni în urmă
7

23.000 €
2.61 € / mp

Teren de vanzare Mihae?ti .

Răucești

La ~5km distanță

8.821 mp
8.821 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

41.000 €
20.50 € / mp

Teren Intravilan 2000 mp - Livada de meri, Rauc ...

Răucești

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

40.000 €

Vand casa in Raucesti , Neamt

Răucești

La ~5km distanță

110 mp
4.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
5

90.000 €

Casa ideala la ?ara in ?inutul Manastirilor

Oglinzi

La ~5km distanță

4 camere
140 mp
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

10.000 €

Casa de vanzare

Drăgușeni

La ~10km distanță

3 camere
3.000 mp
3.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
2

36.000 €
10 € / mp

Vanzare 3.600 mp teren intravilan pentru casa D ...

Drăgușeni

La ~10km distanță

3.600 mp
3.600 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
6

27.000 €
10.80 € / mp

Suceava, Draguseni, teren cu casa batraneasca, ...

Drăgușeni

La ~10km distanță

2.500 mp teren
f.s. 58 m
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

140.000 €

Casa de vanzare Jud. Suceava Localitatea Rusii ...

Ruși

La ~10km distanță

2 camere
300 mp
1.300 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
3

110.400 €
64.98 € / mp

Teren intravilan premium de vanzare Moara Nica, ...

Boroaia

La ~10km distanță

1.699 mp
1.699 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

35.000 €
5 € / mp

Teren intravilan 7000 mp Boroaia,acces, parau,u ...

Boroaia

La ~10km distanță

7.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

2.500 €

Vand casa de poveste + teren 1500 m2

Oniceni

La ~10km distanță

5 camere
220 mp
1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

300.000 €

vand casa locuibila posibilitate afacere

Oniceni

La ~10km distanță

350 mp
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
3

45.000 €

Casa batraneasca Oniceni,Suceava

Oniceni

La ~10km distanță

4 camere
800 mp
Agenție

Mai mult de un an
10

46.000 €
45.000 €

Apartament de vanzare

Târgu Neamț

La ~10km distanță

2 camere
48 mp
Etaj 4
1995
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
7

199.000 €

Casa si teren de vanzare - Tg. Neamt, str Cuza ...

Central, Târgu Neamț

La ~10km distanță

4 camere
310 mp
1.327 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
5

116.000 €

Casa de vanzare str. Cuza Voda - Central

Central, Târgu Neamț

La ~10km distanță

4 camere
139 mp
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
2

76.900 €

Apartament 4 camere,parter,central Tg Neamt,2 b ...

Ultracentral, Târgu Neamț

La ~10km distanță

4 camere
80 mp
1977
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

230.000 €
20 € / mp

Teren intravilan investitii Targu Neamt - Baile ...

Târgu Neamț

La ~10km distanță

11.500 mp teren
Bancă
Comision 0%

9 luni în urmă
4

47.000 €

Casa de vanzare Targu Neamt

Central, Târgu Neamț

La ~10km distanță