Proprietăți unice: 37
Proprietari: 21
Agenție

1 săptămână în urmă
17

129.000 €

Vila moderna de vanzare in Nistoresti – B ...

Breaza de Sus

4 camere
149 mp
1.910 mp teren
f.s. 31 m
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

170.000 €

Breaza central P+1E, 1500mp teren

Breaza de Sus

5 camere
300 mp
1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
14

95.000 €

Vând casă+ teren

Breaza de Sus

3 camere
100 mp
850 mp teren
Individuală

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 luni în urmă
5

80.000 €
40.92 € / mp

Breaza de Sus strada Stefan cel Mare nr.64

Breaza de Sus

1.955 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
13

690.000 €
725.000 €

Breaza de Sus vila 487 mp utili S+P+1E+M cu ter ...

Breaza de Sus

10 camere
487 mp
6.258 mp teren
1999
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
10

190.000 €

Vila premium Breaza, priveliste, sauna

Breaza de Sus

5 camere
324 mp
840 mp teren
Individuală
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
15

117.500 €
127.000 €

Proprietar - De vânzare Vilă - Casă vacanță în ...

Breaza de Sus

5 camere
173 mp
1.172 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
9

295.000 €

Vilă BREAZA, DEOSEBITĂ !!!

Breaza de Sus

5 camere
290 mp
1.100 mp teren
Individuală
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
6

100.000 €

Vânzare casa

Breaza de Sus

6 camere
310 mp
20 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
5

140.400 €
65 € / mp

TEREN DE VANZARE

Breaza de Sus

2.160 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
20

400.000 €

Vila de vacanta, Breaza de Sus, Prahova

Breaza de Sus

12 camere
386 mp
805 mp teren
2E
Agenție

11 luni în urmă
6

245.000 €
65.61 € / mp

Teren intravilan de vânzare în Breaza de Sus

Breaza de Sus

3.734 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
8

148.000 €
13.18 € / mp

Teren 11230 m.p. + Conac - necesita renovare

Breaza de Sus

11.230 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

34.999 €
17.10 € / mp

OCAZIE UNICA!!! teren intravilan de vanzare in ...

Breaza de Sus

2.047 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
20

259.000 €

Casa de vacanta Breaza teren 980 mp view superb ...

Breaza de Sus

255 mp
980 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

400.000 €

Refugiu unic pe Valea Prahovei 5000 mp cu padur ...

Breaza de Sus

4 camere
5.000 mp
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

190.000 €

Vila premium BREAZA

Breaza de Sus

4 camere
324 mp
Agenție

2 luni în urmă
8

72.000 €
77.500 €

Casa de vanzare in Breaza 72000euro

Breaza de Sus

4 camere
114 mp
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
8

185.000 €

Casa cu etaj si teren in Breaza de Sus, Prahova ...

Breaza de Sus

4 camere
300 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

36.000 €
63.16 € / mp

Teren de vanzare Breaza, Prahova

Breaza de Sus

570 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
10

148.500 €
145.000 €

Breaza PH casa romaneasca dm P+m

Breaza de Sus

3 camere
100 mp
700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

65.000 €

Apartament 3 camere Breaza, Prahova

Breaza de Sus

3 camere
69 mp
Etaj 4
1980
Agenție

1 lună în urmă
5

48.300 €
70 € / mp

Teren ultracentral

Breaza de Sus

690 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
10

230.000 €

Complex imobiliar de vacanta in Breaza

Breaza de Sus

220 mp
500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
10

93.000 €
97.000 €

Casa Breaza zona centrala , in planul doi , 930 ...

Breaza de Sus

100 mp
500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
5

170.000 €

Breaza-Pravoha, Casa P+1E, 300 mp, teren 1500mp ...

Breaza de Sus

8 camere
300 mp
1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

200.000 €

vila Breaza, Prahova

Breaza de Sus

200 mp
800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

19.622 €

Vanzare apartament patru camere

Breaza de Sus

4 camere
100 mp
Etaj 1
1980
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
10

135.000 €

Casa in zona cu cel mai pur aer, langa Terenul ...

Breaza de Sus

3 camere
73 mp
266 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

75.000 €

Vand casa+teren Breaza prahova

Breaza de Sus

1.500 mp