Proprietăți unice: 3073
Proprietari: 384
Agenție

Ieri
7

72.000 €
60 € / mp

Teren de 12 ari cu panoramă asupra orașului

Central, Bistrița

1.200 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
7

45.000 €

Casă de vânzare în construcție

Dumbrava (Livezile)

4 camere
160 mp
900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
9

90.000 €

Apartament 3 camere ,semidecomandat

Independenței, Bistrița

3 camere
54 mp
Etaj 1 / 4
1990

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

5 zile în urmă
3

108.000 €
20 € / mp

Teren 5400 mp-limita intravilan-2 deschideri-Sa ...

Sărata

5.400 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

5 zile în urmă
3

19.500 €
32.50 € / mp

Teren 600 mp la drum principal-panoramic-Sarata

Sărata

600 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

5 zile în urmă
3

3.000 €
0.68 € / mp

Teren 4400 mp -Parcelabil - panoramic - Sarata

Sărata

4.400 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

5 zile în urmă
3

3.000 €
1.03 € / mp

Teren 2900 mp la drum principal-Parcelabil-pano ...

Sărata

2.900 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

5 zile în urmă
3

35.000 €
35 € / mp

Teren intravilan 1000 mp-ideal casa-Ghinda

Ghinda

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

5 zile în urmă
3

3.500 €
1.75 € / mp

Teren intravilan 1997 mp-Parcelabil-ideal casa- ...

Ghinda

1.997 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

40.000 €

vând casa cu teren in comuna Chiuza,jud Bistriț ...

Chiuza

3 camere
100 mp
1.119 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

255.000 €
255,000.00 € / mp

Vand teren teren agricol 33ha, in Sanmihaiu de ...

Sânmihaiu de Câmpie

1 mp teren
f.s. 1 m
Extravilan
Agricol
Agenție

1 săptămână în urmă
8

189.900 €

Casa Ultrafinisata 4 camere-teren 500mp-panouri ...

Sud, Bistrița

4 camere
119 mp
500 mp teren
2026
Agenție

1 săptămână în urmă
20

53.000 €
24.09 € / mp

Teren în Crainimăt cu Proiect de Casă Inclus – ...

Crainimăt

2.200 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

15.000 €
1.50 € / mp

De vânzare teren in spatele Popasuli Transilva ...

Tiha Bârgăului

10.000 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
11

68.500 €

Apartament 3 camere, decomandat, etaj 3

Independenței, Bistrița

3 camere
62,65 mp
Etaj 3
1980
Agenție

1 săptămână în urmă
8

55.000 €

Apartament 2 camere decomandat

Sud, Bistrița

2 camere
55 mp
Etaj 4
1987
Agenție

1 săptămână în urmă
18

57.000 €

Apartament 2 camere 0% comision

Decebal, Bistrița

2 camere
44 mp
Etaj 4
1984
Agenție

1 săptămână în urmă
8

86.000 €

Apartament 3 camere-balcon-parcare-Zona Liberta ...

Sud, Bistrița

3 camere
55 mp
Parter
2008
Agenție

1 săptămână în urmă
6

112.900 €

Apartament modern 75 mp, bloc nou zona Independ ...

Independenței, Bistrița

3 camere
75 mp
Etaj 1
2021
Agenție

1 săptămână în urmă
2

90.000 €
52.94 € / mp

Teren 17 Ari cu panorama,Unirea,zona rezidentia ...

Unirea

1.700 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
12

219.615 €

Casă individuală | 120 mp utili | 500 mp teren ...

Unirea, Bistrița

4 camere
120 mp
500 mp teren
2025
Agenție

1 săptămână în urmă
3

75.000 €
6.22 € / mp

Teren extravilan 1,20 ha

Mijlocenii Bârgăului

12.050 mp teren
Agricol
Extravilan
Agenție

2 săptămâni în urmă
9

84.000 €

Apartament 2 Camere | Decomandat | Zona Nord | ...

Nord, Bistrița

3 camere
54 mp
Etaj 6 / 10
1980
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

52.800 €

Apartament 2 camere – Ultracentral, Piața Deceb ...

Decebal, Bistrița

2 camere
36 mp
Etaj 4 / 4
4E
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

110.000 €

Apartament 3 camere în bloc nou, parcare în CF, ...

Independenței, Bistrița

3 camere
70 mp
Etaj 2
2007
Agenție

2 săptămâni în urmă
7

78.000 €

Exclusivitate | Apartament 3 camere ultracentra ...

Ultracentral, Bistrița

3 camere
58 mp
Parter
2000
Agenție

2 săptămâni în urmă
9

68.000 €

Exclusivitate- Apartamnet 3 camere, ultracentra ...

Ultracentral, Bistrița

3 camere
54 mp
Parter
1990
Agenție

2 săptămâni în urmă
15

173.000 €

Casă modernă, finisaje premium, zonă Subcetate

Exterior Vest, Bistrița

3 camere
114 mp
500 mp teren
2026
Agenție

2 săptămâni în urmă
9

169.900 €

Casa la Rosu.20 Arii de teren,Valea budacului

Exterior Sud, Bistrița

5 camere
154 mp
2.000 mp teren
2025
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

395.000 €

De vânzare: Teren + clădire (S+P+E+P), zonă cen ...

Central, Bistrița

805 mp utili
1E
2010