Proprietăți unice: 3073
Proprietari: 384
Agenție

2 săptămâni în urmă
6

59.000 €
69.900 €

Apartament 2 camere + anexă, zonă centrală – Pi ...

Central, Bistrița

2 camere
52 mp
Parter
1990
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

119.000 €

Apartament 3 camere, parter înalt, loc de parca ...

Exterior Vest, Bistrița

3 camere
80 mp
Parter
2017
Agenție

2 săptămâni în urmă
14

85.000 €

Apartament de vanzare 3 camere - zona Dedeman

Sud, Bistrița

3 camere
74 mp
Parter
2014

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 săptămâni în urmă
6

75.000 €

**Apartament 3 camere decomandat – confort, lum ...

Independenței, Bistrița

3 camere
62 mp
Etaj 4
1990
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

30.000 €
30 € / mp

Teren extravilan de vânzare – ideal pentru casă ...

Nord-Est, Bistrița

1.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

2 săptămâni în urmă
20

155.000 €

** Oportunitate Premium – Case Moderne de Vânza ...

Unirea

3 camere
110 mp
500 mp teren
2025
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

64.000 €
64 € / mp

Teren intavilan 1000 mp, zona Sigmir

Sigmir

1.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

430.000 €
34.16 € / mp

Oportunitate langa lacul Colibita! Teren intrav ...

Tiha Bârgăului

12.588 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
7

127.800 €

Apartament Ultrafinisat 3 camere-balcon-etaj 1- ...

Calea Moldovei, Bistrița

3 camere
67 mp
Etaj 1
2026
Agenție

Ieri
2

26.401 €
10.56 € / mp

Teren intravilan 2.500 mp, Livezile

Livezile

2.500 mp
2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
8

128.000 €

Vand casa pe parter zona str soarelui

Petru Rareș

4 camere
144 mp
Agenție

Ieri
7

1.149 €
0.96 € / mp

Teren de 12 ari cu panorama asupra ora?ului

Central, Bistrița

1.200 mp
1.200 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

74.900 €
68.09 € / mp

Teren intravilan 1100 mp – Unirea

Unirea, Bistrița

1.100 mp teren
Construcții
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

39.900 €
72.55 € / mp

Teren intravilan 550 mp – Unirea

Unirea, Bistrița

550 mp teren
Construcții
Agenție

3 săptămâni în urmă
14

75.000 €

Oportunitate Investitie / Spatiu Decebal

Decebal, Bistrița

2 camere
48 mp
Parter
1985
Agenție

3 săptămâni în urmă
12

53.000 €

Oportunitate Investiei / Bloc Reabilitat

Decebal, Bistrița

2 camere
35 mp
Parter
1987
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

34.900 €
69.80 € / mp

Teren intravilan 500mp, Alea Trifoiului

Periferie, Bistrița

500 mp teren
Construcții
Agenție

3 săptămâni în urmă
4

330.000 €

Hală depozitare/producție cu acces TIR – 1167 m ...

Nord-Vest, Bistrița

1.167 mp utili
1990
Agenție

2 zile în urmă
1

156.000 €

Penthouse cu terasa generoasa ?i finisaje premi ...

Central, Bistrița

2 camere
78 mp
Etaj 11 / 12
2025
Agenție

2 zile în urmă
1

328.000 €

Penthouse cu terasa generoasa ?i finisaje premi ...

Central, Bistrița

3 camere
164 mp
Etaj 11 / 12
2025
Agenție

2 zile în urmă
1

284.000 €

Penthouse cu terasa generoasa ?i finisaje premi ...

Central, Bistrița

4 camere
142 mp
Etaj 11 / 12
2025
Agenție

2 zile în urmă
1

236.000 €

Penthouse cu terasa generoasa ?i finisaje premi ...

Central, Bistrița

4 camere
118 mp
Etaj 11 / 12
2025
Agenție

2 zile în urmă
15

45.000 €

Casa de vacan?a sau locuit pe Valea ?ieului

Central, Bistrița

4 camere
100 mp
2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
7

89.000 €

Apartament cochet de vanzare

Central, Bistrița

2 camere
Etaj 5
Agenție

2 zile în urmă
1

49.990 €

Spatiu Comercial/Birou | 28 mp | Intrare strada ...

Central, Bistrița

28 mp utili
Agenție

2 zile în urmă
1

49.990 €

Spatiu Comercial/Birou | 28 mp | Intrare strada ...

Central, Bistrița

28 mp utili
Agenție

2 zile în urmă
2

67.500 €
25.05 € / mp

Teren intravilan Sarata - 27 ari cu deschidere ...

Central, Bistrița

2.695 mp
2.695 mp teren
Agenție

2 zile în urmă
1

159.000 €

Oportunitate de investitie , zona Palatul de Ju ...

Ultracentral, Bistrița

4 camere
900 mp
Agenție

2 zile în urmă
1

159.000 €

Oportunitate de investitie , zona Palatul de Ju ...

Ultracentral, Bistrița

900 mp
465 mp teren
Agenție

2 zile în urmă
5

55.500 €
38.95 € / mp

Teren Intravilan Strada Tarpiului

Central, Bistrița

1.425 mp
1.425 mp teren