Proprietăți unice: 12
Proprietari: 3
Agenție

3 săptămâni în urmă
16

73.900 €

Casă la roșu cu 6 camere, teren 500 mp în Alu ...

Aluniș

6 camere
177 mp
500 mp teren
2024
Agenție

2 luni în urmă
5

20.000 €
24.900 €
14.83 € / mp

Teren intravilan in Alunis, comuna Fântânele, 1 ...

Aluniș

1.349 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
25

59.999 €

Casa nouă in Alunis, teren 487 mp

Aluniș

3 camere
84 mp
487 mp teren
2021

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

6 luni în urmă
19

60.000 €

Casă la roșu cu 5 camere în Aluniș, județul Ara ...

Aluniș

5 camere
195 mp
500 mp teren
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
25

54.990 €

Casă de vânzare cu 3 camere in Alunis

Aluniș

3 camere
110 mp
135 mp teren
2024
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

195.000 €

Casa noua de Vanzarea

Aluniș

3 camere
162 mp
Agenție

2 luni în urmă

35.000 €

Casa de vanzare in Dombegyhaz, Ungaria 22 km de ...

Aluniș

4 camere
Agenție

2 luni în urmă
12

35.000 €

Casa de vanzare in Dombegyhaz, Ungaria 22 km de ...

Aluniș

4 camere
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

80.000 €

Casa de vanzare in sat Alunis Jud Arad

Aluniș

3 camere
200 mp
1.400 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
6

23.990 €
20.01 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Aluni?, jude?ul ...

Aluniș

1.199 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
18

83.000 €

Casa spa?ioasa cu 4 camere de vanzare Comuna Al ...

Aluniș

4 camere
216 mp
1.360 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

120.000 €

Casa mare in zona centrala Aluni?

Aluniș

5 camere
246 mp

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

9 luni în urmă
14

56.000 €
495.58 € / mp

Casa la gri in Frumuseni

Frumușeni

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
31

120.000 €

Casă spațioasă în Frumușeni, cu teren generos d ...

Frumușeni

La ~5km distanță

5 camere
200 mp
1.200 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
10

67.500 €
63.900 €

Casa P+M, teren 500 mp, comuna Frumuseni

Frumușeni

La ~5km distanță

3 camere
210 mp
500 mp teren
2024

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

499.000 €

Vila moderna in Cicir, jud Arad

Frumușeni

La ~5km distanță

4 camere
517 mp
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
12

119.000 €

Casă modernă (2021) – Priveliște panoramică spr ...

Frumușeni

La ~5km distanță

3 camere
176 mp
289 mp teren
2021
Agenție

Mai mult de un an
3

24.000 €
18.90 € / mp

Teren intravilan de vanzare Frumuseni

Frumușeni

La ~5km distanță

1.270 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
4

476.000 €
7.98 € / mp

Teren intravilan 5,9 ha la doar 8E/mp fs 150m l ...

Frumușeni

La ~5km distanță

59.645 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
8

59.500 €

Vand casa in Alunis Arad

Frumușeni

La ~5km distanță

3 camere
140 mp
140 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

13.500 €
27 € / mp

Teren intravilan de vanzare Aluni? 500 mp FS 17 ...

Frumușeni

La ~5km distanță

500 mp
500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

65.000 €

Casa de vanzare in cartierul nou din Alunis, co ...

Frumușeni

La ~5km distanță

4 camere
123 mp
Agenție

2 luni în urmă
2

241.000 €
482 € / mp

Vand teren cu fundatie si proiect

Frumușeni

La ~5km distanță

500 mp
500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

25.500 €
31.88 € / mp

Teren Intravilan Frumuseni

Frumușeni

La ~5km distanță

800 mp
800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

85.000 €

Casa de vanzare in Frumu?eni, Arad 4 camere, te ...

Frumușeni

La ~5km distanță

4 camere
150 mp
1.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

295.000 €
285.000 €

Casa moderna cu etaj in Frumuseni 202 mp, mobil ...

Frumușeni

La ~5km distanță

4 camere
202 mp
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

67.000 €

Vand ap.2camere ared uta

Frumușeni

La ~5km distanță

2 camere
68 mp
Etaj 5
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
10

70.500 €

Casa de vanzare

Frumușeni

La ~5km distanță

6 camere
233 mp
500 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
3

22.000 €
37.23 € / mp

Teren Intravilan, 591mp , Localitatea Frumuseni

Frumușeni

La ~5km distanță

591 mp
591 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
6

23.990 €
20.01 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Aluni?, jude?ul ...

Frumușeni

La ~5km distanță

1.199 mp
1.199 mp teren