Proprietăți unice: 267
Proprietari: 47
Agenție

11 ore în urmă
5

92.000 €
87.37 € / mp

Teren de vanzare Agigea zona Penny

Agigea

1.053 mp teren
Construcții
Agenție

11 ore în urmă
1

78.400 €
80 € / mp

Vanzari terenuri in Agigea zona Golful Pescarul ...

Agigea

980 mp teren
Construcții
Agenție

11 ore în urmă
1

43.500 €
72.50 € / mp

Vanzari terenuri in Agigea zona pod

Agigea

600 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

11 ore în urmă
17

5.250.000 €
150 € / mp

Teren de vanzare in Agigea zona Dedeman

Agigea

35.000 mp teren
Construcții
Agenție

11 ore în urmă
1

23.000 €
46 € / mp

Oferte vanzare terenuri in Agigea zona castelul ...

Agigea

500 mp teren
Construcții
Agenție

12 ore în urmă
1

21.000 €
50 € / mp

Teren de vanzare in Agigea

Agigea

420 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
7

140.000 €

Clădire cu potențial de Pensiune Eforie Nord - ...

Agigea

14 mp utili
Agenție

6 zile în urmă
25

110.000 €

Vilă P+M de VÂNZARE, Agigea

Agigea

4 camere
113,06 mp
400 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
11

235.000 €

Vila Premium P+1 + Rooftop Panoramic Vedere Lac

Agigea

4 camere
185 mp
372 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

199.900 €

Casa/Vila de vânzare

Agigea

4 camere
164 mp
233 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
7

94.000 €

Apartament 2 Camere Steaua de Mare

Agigea

2 camere
50 mp
Parter / 4
2020
Agenție

2 săptămâni în urmă
20

3.000 €

Pensiune cu Aspect Specific Maramuresean, Agige ...

Agigea

300 mp utili
2000
Agenție

2 săptămâni în urmă
24

250.000 €

Spatiu Comercial, 460 mp, Agigea, Zona Centrala ...

Agigea

430 mp utili
1E
1970
Agenție

9 ore în urmă
4

47.500 €
79.17 € / mp

Exclusivitate Vanzare teren 600 mp. Lazu front ...

Agigea

600 mp
600 mp teren
Agenție

9 ore în urmă
4

95.000 €
79.17 € / mp

Vanzare Exclusiva teren 1200 mp. Lazu front str ...

Agigea

1.200 mp
1.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
7

1.000 €
1 € / mp

Teren Agigea - Eforie Nord

Agigea

1.000 mp
1.000 mp teren
Agenție

3 zile în urmă
2

15.000 €
18.75 € / mp

Teren extravilan

Agigea

800 mp
800 mp teren
Agenție

3 zile în urmă
1

14.000 €
36.18 € / mp

Teren intravilan Techirghiol - King Pavaj

Agigea

387 mp
387 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
2

10.000 €
25 € / mp

Teren de vanzare - Agigea

Agigea

400 mp teren
Agenție

4 zile în urmă
12

165.000 €

Exclusivitate! Penthouse, 3 cam, vedere la mare ...

Agigea

3 camere
90 mp
2023
5E
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
1

119.600 €
100 € / mp

Teren intravilan Agigea

Agigea

1.196 mp teren
Proprietar
Comision 0%

18 ore în urmă
6

10.800 €

Apartament de vanzare 2 camere mari decomandat

Agigea

2 camere
63 mp
Parter
2021
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
8

234.000 €

Casa tip Mediteraneana

Agigea

2 camere
480 mp
Agenție

6 zile în urmă
7

37.683 €
79 € / mp

Teren de vanzare in Agigea 477 mp, deschidere 2 ...

Agigea

477 mp
477 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

34.000 €
64.76 € / mp

Teren intravilan de vanzare Techirghiol, zona K ...

Agigea

525 mp
525 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
3

21.000 €
42.86 € / mp

teren intravilan 490 mp Lazu jud Constanta

Agigea

490 mp teren
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

40.000 €
40 € / mp

Teren intravilan 1000 mp Eforie Nord langa Pod ...

Agigea

1.000 mp
1.000 mp teren
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
12

90.000 €

Apartament cu 3 camere in Agigea + Boxa- Șoseau ...

Agigea

3 camere
77,5 mp
Parter / 3
1990
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

40.000 €
77.82 € / mp

Vând teren zona Golful Pescarilor ( RO-RO ) 51 ...

Agigea

514 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
8

1.334.000 €
29 € / mp

Teren de vanzare intre Agigea si Techirghiol zo ...

Agigea

46.000 mp teren
Construcții