Proprietăți unice: 64
Proprietari: 5
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
1

600 €
/ lună

Echipe muncitori - Aradului

Fabric, Timișoara

2 camere
50 mp
Etaj 1
2015
Agenție

4 zile în urmă
8

420 €
/ lună

Apartament cu 3 camere de inchiriat, Timisoara, ...

Fabric, Timișoara

3 camere
62 mp
Etaj 2 / 4
1990
Agenție

1 săptămână în urmă
5

425 €
/ lună

Apartament cu 2 camere de inchiriat, Timisoara, ...

Fabric, Timișoara

2 camere
55 mp
Etaj 1 / 2
2000

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 săptămână în urmă
4

2.117 €
/ lună 4.23 € / mp / lună

FABRIC - HALA INDUSTRIALA - CURENT TRIFAZIC - I ...

Fabric, Timișoara

Agenție

1 săptămână în urmă
21

450 €
/ lună

2 camere| Zona Fabric| ideal pentru studentii d ...

Fabric, Timișoara

2 camere
50 mp
Etaj 2
1980
Agenție

1 săptămână în urmă
10

450 €
/ lună

Apartament cu 2 camere | Fabric | Pet friendly

Fabric, Timișoara

2 camere
68 mp
Etaj 3
1990
Agenție

2 săptămâni în urmă
5

600 €
/ lună 7.50 € / mp / lună

Oferta! Spatiu birouri, 80 mp utili, cladire no ...

Fabric, Timișoara

80 mp utili
5E
2008
Agenție

2 săptămâni în urmă
10

500 €
/ lună

Aprtament 2 camere Fabric

Fabric, Timișoara

2 camere
50 mp
Etaj 2
1980
Agenție

3 zile în urmă
8

420 €
/ lună

Apartament cu 3 camere de inchiriat, Timisoara, ...

Fabric, Timișoara

3 camere
62 mp
Etaj 2
1990
Agenție

1 lună în urmă
19

1.300 €
/ lună

Apartament istoric de lux cu 3 camere de 130mp ...

Fabric, Timișoara

3 camere
130 mp
Etaj 2 / 2
1950
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

3.080 €
/ lună 11 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial P-ta Traian

Fabric, Timișoara

280 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
12

780 €
/ lună

Priveliste panoramica. Zona Fabric

Fabric, Timișoara

3 camere
143 mp
Etaj 7 / 8
2008
Agenție

2 luni în urmă
10

550 €
/ lună

Apartament 3 camere de inchiriat, centrala prop ...

Fabric, Timișoara

3 camere
60 mp
Etaj 3
1970
Agenție

2 luni în urmă
8

260 €
/ lună

Apartament cu 1 camera, zona Printu Turcesc

Fabric, Timișoara

1 camere
28 mp
Parter / 1
2000
Agenție

3 luni în urmă
7

1.200 €
/ lună 10.43 € / mp / lună

Show room de inchiriat,115 mp sau 320 mp, Zona ...

Fabric, Timișoara

115 mp utili
2E
2000
Agenție

3 luni în urmă
12

726 €
/ lună
600 €
14.24 € / mp / lună

Spațiu comercial, 51 mp, Fabric

Fabric, Timișoara

51 mp utili
1980
Agenție

3 luni în urmă
12

399 €
/ lună

Apartament spatios cu 2 camere | Fabric-Lunei

Fabric, Timișoara

2 camere
70 mp
Etaj 7
2008
Agenție

8 luni în urmă
22

2.900 €
/ lună

Duplex de inchiriat, 400 mpu, 555 mp teren, Fab ...

Fabric, Timișoara

12 camere
400 mp
555 mp teren
2020
Agenție

9 luni în urmă
10

951 €
/ lună 6.79 € / mp / lună

OFERTA !! Spatiu birouri, 140 mp utili, Semicen ...

Fabric, Timișoara

140 mp utili
5E
2008
Agenție

9 luni în urmă
5

400 €
/ lună

De inchiriat Apartament la parter

Fabric, Timișoara

2 camere
50 mp
100 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
10

450 €
/ lună

Apartament cu o camera de inchiriat, Timisoara ...

Fabric, Timișoara

1 camere
41 mp
Etaj 5 / 8
2023
Agenție

Mai mult de un an
5

500 €
/ lună

Apartament cu 2 camere, centrala proprie, zona ...

Fabric, Timișoara

2 camere
50 mp
Etaj 2 / 2
2021
Agenție

Mai mult de un an
5

730 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu comercial 4 incaperi I Fabric

Fabric, Timișoara

73 mp utili
1E
1950
Agenție

Mai mult de un an
5

450 €
/ lună 9 € / mp / lună

Spatiu birouri 50 mp , zona St O Iosif - Lunei

Fabric, Timișoara

2 camere
50 mp
1950
1E
Agenție

Mai mult de un an
24

800 €
/ lună

Apartament 5 camere, pe 2 nivele Andrei Saguna, ...

Fabric, Timișoara

5 camere
120 mp
Etaj 4 / 5
5E
Agenție

Mai mult de un an
12

750 €
/ lună 10.27 € / mp / lună

Spatiu Comercial in zona cu vad bun, zona Fabri ...

Fabric, Timișoara

73 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

1.200 €
/ lună 13.95 € / mp / lună

Sptiu birouri, 86 mp, zona Traian

Fabric, Timișoara

86 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

500 €
/ lună 6.25 € / mp / lună

Spatiu birouri, 80 mp, parcare, imobil istoric, ...

Fabric, Timișoara

80 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
10

500 €
/ lună

Chirie 2 camere Fabric (prima inchiriere) - dec ...

Fabric, Timișoara

2 camere
50 mp
Etaj 2
1980
Agenție

3 săptămâni în urmă
12

350 €
/ lună

Apartament nou cu o camera, de inchiriat, zona ...

Fabric, Timișoara

1 camere
37 mp
1990
4E