Proprietăți unice: 29
Proprietari: 11
Agenție

1 săptămână în urmă
8

220 €
/ lună

Garsonieră Zonă Traian

Traian, Timișoara

1 camere
22 mp
Parter / 1
1990
Agenție

1 lună în urmă
11

400 €
/ lună

Apartament 2 camere de inchiriat, cu semineu, z ...

Traian, Timișoara

2 camere
78 mp
Etaj 1 / 2
1901
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
29

5.000 €
/ lună 11.11 € / mp / lună

Spatiu comercial 450 mp – Parter, Langa Fabrica ...

Traian, Timișoara

450 mp utili
1E

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

10 luni în urmă
2

410 €
/ lună 10 € / mp / lună

SPAȚII DE ÎNCHIRIAT – ZONA ISTO ...

Traian, Timișoara

41 mp utili
2E
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
5

800 €
/ lună 16 € / mp / lună

Ofer spre inchiriere

Traian, Timișoara

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

220 €
/ lună

Inchiriez garsoniera

Traian, Timișoara

1 camere
22 mp
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

180 €
/ lună

Garsoniera in zona Traian 200e

Traian, Timișoara

1 camere
36 mp
Etaj 3
1990
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

500 €
/ lună 6.25 € / mp / lună

Spatiu birouri, 80 mp, parcare, imobil istoric, ...

Traian, Timișoara

80 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

185 €
/ lună

Apartament direct de la proprietar

Traian, Timișoara

3 camere
86 mp
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
8

300 €
/ lună 7.50 € / mp / lună

Proprietar inchiriez spatiu pretabil atelier

Traian, Timișoara

40 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
17

1.000 €
/ lună
1.200 €

Apartament 160 mp, pretabil birouri sau alte ac ...

Traian, Timișoara

4 camere
160 mp
Parter / 2
2E
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 1,000 € și 1.200 €
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

420 €
/ lună

Apartament 2 camere de inchiriat

Traian, Timișoara

2 camere
53 mp
Etaj 1 / 4
4E
Agenție

2 luni în urmă
2

500 €
/ lună 5 € / mp / lună

Spatiu la demisol frumos imobil istoric reabili ...

Traian, Timișoara

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

400 €
/ lună

Direct Proprietar 3 camere decomandat, COMPLET ...

Traian, Timișoara

3 camere
80 mp
Etaj 4 / 4
4E
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
7

370 €
/ lună

Proprietar inchiriez apartament cu 3 camere

Traian, Timișoara

3 camere
75 mp
Etaj 1 / 3
3E
Agenție

Mai mult de un an
3

250 €
/ lună

1 camera in zona Traian

Traian, Timișoara

1 camere
36 mp
Parter
2010
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 250 € și 300 €
Agenție

Mai mult de un an
7

730 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu comercial de 73 mp in zona excelenta

Traian, Timișoara

73 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

13 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand Teren Intravilan 2877 mp Surducu Mic TM

Traian, Timișoara

2.771 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
4

320 €
/ lună

2 camere in zona Traian

Traian, Timișoara

2 camere
45 mp
Etaj 3
1979
Agenție

Mai mult de un an
3

200 €
/ lună

1 camera in zona Traian

Traian, Timișoara

1 camere
32 mp
Etaj 2
2001
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
5

220 €
/ lună

Garsoniera luminoasa, situata in zona Piata Tra ...

Traian, Timișoara

1 camere
22 mp
Parter
1990
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

400 €
/ lună 8 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial SAD

Traian, Timișoara

50 mp utili
Agenție

11 luni în urmă
11

150 €
/ lună

Cazare muncitori Inchiriez casa cu 3 camere

Traian, Timișoara

3 camere
80 mp
Agenție

11 luni în urmă
19

2.300 €
/ lună 10.22 € / mp / lună

De inchiriat spatiu pentru birouri renovat tota ...

Traian, Timișoara

225 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
4

200 €
/ lună

apartament cu o camera complet mobilat si utila ...

Traian, Timișoara

1 camere
26 mp
Etaj 2
1980
Agenție

Mai mult de un an
3

200 €
/ lună

De inchiriat garsoniera in zona Traian

Traian, Timișoara

1 camere
36 mp
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 200 € și 220 €
Agenție

Mai mult de un an
10

300 €
/ lună

Ap cu 2 camere de inchiriat la vila,in Crisan

Traian, Timișoara

2 camere
56 mp
Etaj 2
2018
Agenție

Mai mult de un an
10

400 €
/ lună

2 cam langa Spital Judetean Casa Tineretului am ...

Traian, Timișoara

2 camere
65 mp
Etaj 1 / 4
1980
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

730 €
/ lună 9.73 € / mp / lună

spatiu comercial

Traian, Timișoara

75 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

2 luni în urmă
4

550 €
/ lună 15.71 € / mp / lună

Birou luminos de închiriat în zona istorică Tra ...

Neptun, Timișoara

La ~5km distanță

35 mp utili
2024