Spaţii comerciale
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
16

30.000 €
/ lună 12 € / mp / lună

Teren Costesti Valcea

Costești

2.500 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

500 €
/ lună 6.25 € / mp / lună

Spatiu comercial

Horezu

La ~5km distanță

80 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

30 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren pr constructie casa de vanzare

Central, Horezu

La ~5km distanță

1.700 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
6

11.000 €
/ lună 11 € / mp / lună

Teren de vanzare in Horezu/Bolca Pietrele Scris ...

Central, Horezu

La ~5km distanță

1.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

15.000 €
/ lună 12.50 € / mp / lună

Horezu 1200 metri sat Ramesti strada Magurii

Horezu

La ~5km distanță

1.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

180.000 €
/ lună 12 € / mp / lună

Teren intravilan Maldaresti

Central, Horezu

La ~5km distanță

15.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

200 €
/ lună

Garsoniera de inchiriat

Central, Horezu

La ~5km distanță

1 camere
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

19 €
/ lună

garsoniera de inchiriat in Horezu

Central, Horezu

La ~5km distanță

1 camere
28 mp
Etaj 1
1990
Proprietar
Comision 0%

Azi
4

35.000 €
/ lună 14 € / mp / lună

Proprietate deosebita 5000 mp in Slatioara (Val ...

Central, Horezu

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
1

29 €
/ lună

Inchiriez imobil mobilat

Central, Horezu

La ~5km distanță

4 camere
110 mp
Agenție

1 săptămână în urmă
7

35.000 €
/ lună 21.14 € / mp / lună

Teren intravilan excelent pentru investitie/com ...

Bistrița

La ~5km distanță

1.656 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
8

400 €
/ lună

Cabana de inchiriat zona Buila/Vanturarita

Pietreni

La ~5km distanță

4 camere
140 mp
5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
3

15 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren intravilan 2400 mp ultracentral Stoenesti ...

Mogoșești

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

59.120 €
/ lună 80 € / mp / lună

teren de vanzare | zona foarte frumoasa | sat o ...

Bârlogu

La ~10km distanță

739 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

37.500 €
/ lună 30 € / mp / lună

Vand teren intravilan 1250 mp in Pausesti-Magla ...

Zmeurătu

La ~10km distanță

1.250 mp teren
Agenție

4 săptămâni în urmă
5

12 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Vand Teren Intravilan zona turistica Olanesti P ...

Păușești

La ~10km distanță

2.300 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
16

28.900 €
/ lună 27.52 € / mp / lună

Vanzare cabana+ teren intravilan 1050mp, casa d ...

Păușești

La ~10km distanță

1.050 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

10 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Parteneriat pentru viitor

Vaideeni

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

62.000 €
/ lună 21.50 € / mp / lună

Teren+casa batraneasca de vanzare

Băile Govora

La ~10km distanță

2.884 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
6

60.000 €
/ lună 51.72 € / mp / lună

Teren intravilan 1660 mp, str. Tudor Vladimires ...

Central, Băile Govora

La ~10km distanță

1.160 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
5

230 €
/ lună

Spatiu de inchiriat Govora

Central, Băile Govora

La ~10km distanță

1 camere
35 mp
35 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 230 € și 236 €
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
6

12.000 €
/ lună 8.79 € / mp / lună

Terenuri de vanzare

Gurguiata

La ~15km distanță

1.365 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
11

50.000 €
/ lună 28.57 € / mp / lună

Teren de Vanzare in Statiunea Baile Olanesti sa ...

Central, Băile Olănești

La ~15km distanță

1.750 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

59.900 €
/ lună
65.000 €
21.78 € / mp / lună

Teren intravilan

Central, Băile Olănești

La ~15km distanță

2.750 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
6

12.500 €
/ lună 8.93 € / mp / lună

Vand teren extravilan - Comanca (Baile Olanesti ...

Central, Băile Olănești

La ~15km distanță

1.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
7

20.500 €
/ lună 11.00 € / mp / lună

Teren de vanzare - Baile Olanesti, sat Cheia - ...

Central, Băile Olănești

La ~15km distanță

1.864 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
2

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Terenuri VALCEA-Galicea

Schitu

La ~15km distanță

50.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

160.000 €
/ lună 27.66 € / mp / lună

Teren intravilan 5.784 mp Deschidere DN7 Malu V ...

Frâncești

La ~15km distanță

5.784 mp teren
2E
Agenție

4 luni în urmă
7

24.000 €
/ lună 3.10 € / mp / lună

Teren de vanzare, 7750 mp I Orientare sudica I ...

Frâncești

La ~15km distanță

7.750 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

58 €
/ lună

Inchiriez garsoniera | 33 mp | Mobilata | Terme ...

Frâncești

La ~15km distanță

1 camere
33 mp
Etaj 2