Proprietăți unice: 11
Proprietari: 3
Agenție

Azi
4

3.001 €
/ lună 26.32 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat zona Pelican Tulc ...

Pelican, Tulcea

114 mp utili
1976
Agenție

2 luni în urmă
15

400 €
/ lună
500 €

Apartament 2 camere zona Pelican Tulcea

Pelican, Tulcea

2 camere
50 mp
Etaj 2 / 4
1990
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 400 € și 480 €
Agenție

Mai mult de un an
5

350 €
/ lună

STRADA PODGORIILOR, MOBILAT-UTILAT, CENTRALA TE ...

Pelican, Tulcea

2 camere
50 mp
Etaj 4
1980

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

345 €
/ lună

Inchiriez apartament 2 camere

Pelican, Tulcea

2 camere
63 mp
Etaj 1
Agenție

1 săptămână în urmă
6

344 €
/ lună

Inchiriez apartament 2 camere zona Pelican

Pelican, Tulcea

2 camere
60 mp
1997
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 344 € și 346 €
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

393 €
/ lună

Inchiriez apartament 2 camere zona Pelican

Pelican, Tulcea

2 camere
60 mp
Etaj 1
Agenție

1 lună în urmă
13

900 €
/ lună

Apartament 3 camere Bloc nou, parcare subterana ...

Pelican, Tulcea

3 camere
95 mp
Etaj 3 / 5
2018
Agenție

1 lună în urmă
3

420 €
/ lună 15 € / mp / lună

Inchiriez Spatiu Comercial Parter Bloc Pelican

Pelican, Tulcea

28 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
8

196 €
/ lună 13.07 € / mp / lună

Proprietar 15mp Pelican

Pelican, Tulcea

15 mp utili
1981
Agenție

Mai mult de un an
16

500 €
/ lună

ID 3355 Apartament 3 camere de VANZARE/INCHIRIE ...

Pelican, Tulcea

3 camere
62 mp
Etaj 3
1984
Agenție

Mai mult de un an
7

450 €
/ lună

ID 572 Apartament 2 camere in Zona Pelican

Pelican, Tulcea

2 camere
50 mp
Etaj 1
1984

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

6 zile în urmă
7

1.300 €
/ lună 6.34 € / mp / lună

Cladire de inchiriat zona 23 august Tulcea

23 August, Tulcea

La ~5km distanță

205 mp utili
1976
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă

294 €
/ lună

Inchiriez apartament cu 2 camere

23 August, Tulcea

La ~5km distanță

2 camere
32 mp
Etaj 2
1970
Agenție

8 luni în urmă
4

700 €
/ lună 9.33 € / mp / lună

ID 8141 Spatiu comercial de inchiriat!

Piața Veche, Tulcea

La ~5km distanță

75 mp utili

Agenție

11 luni în urmă
6

450 €
/ lună

Spatiu Comercial de Inchiriat Ultracentral, Str ...

Piața Veche, Tulcea

La ~5km distanță

2 camere
47 mp
Parter / 4
4E
Agenție

11 luni în urmă
12

248 €
/ lună

Inchiriez garsoniera

Piața Veche, Tulcea

La ~5km distanță

1 camere
18 mp
Parter
1999
Agenție

Mai mult de un an
10

2.760 €
/ lună 12 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat in zona centrala Tulcea

Piața Veche, Tulcea

La ~5km distanță

230 mp utili
2E
2010
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
7

400 €
/ lună

Apartament de inchiriat

Piața Veche, Tulcea

La ~5km distanță

2 camere
45 mp
Etaj 3
3E
Agenție

8 luni în urmă
6

400 €
/ lună

PIATA VECHE-2 CAMERE, ETAJ 3,CENTRALA GAZ

Piața Veche, Tulcea

La ~5km distanță

2 camere
51 mp
Etaj 3
3E
Agenție

1 lună în urmă
8

450 €
/ lună

STRADA BABADAG - 2 CAMERE DECOMANDAT, 52 MP, ET ...

Babadag, Tulcea

La ~5km distanță

2 camere
52 mp
Etaj 2
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
6

750 €
/ lună 12.10 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat / vanzare Str. Ba ...

Babadag, Tulcea

La ~5km distanță

62 mp utili
Agenție

4 săptămâni în urmă
9

800 €
/ lună 10.13 € / mp / lună

ID 8289 Spa?iu de inchiriat - ULTRACENTRAL

Babadag, Tulcea

La ~5km distanță

79 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă
15

400 €
/ lună

ID 523 Apartament 2 camere - DE INCHIRIAT

Babadag, Tulcea

La ~5km distanță

2 camere
54 mp
Etaj 2
1980
Agenție

1 lună în urmă
16

600 €
/ lună

ID 634 Apartamente cu priveliste panoramica

Babadag, Tulcea

La ~5km distanță

2 camere
65 mp
Etaj 3
Agenție

2 săptămâni în urmă
6

900 €
/ lună

Garsoniera de inchiririat zona Alunisului Tulce ...

Babadag, Tulcea

La ~5km distanță

1 camere
10 mp
Parter / 4
1969
Agenție

5 luni în urmă
3

60.000 €
/ lună 147.06 € / mp / lună

ID 7897 EXCLUSIVITATE - Teren pentru casa - Zon ...

Babadag, Tulcea

La ~5km distanță

408 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
3

70.000 €
/ lună 132.33 € / mp / lună

ID 7589 EXCLUSIVITATE - Teren pentru casa - Ale ...

Babadag, Tulcea

La ~5km distanță

529 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

400 €
/ lună

De inchiriat -Apartament 2 camere cu loc de par ...

Babadag, Tulcea

La ~5km distanță

2 camere
56 mp
1990
4E
Agenție

4 luni în urmă
14

500 €
/ lună

ID 9551 Casa P+1 de inchiriat Strada Mahmudiei

Babadag, Tulcea

La ~5km distanță

115 mp
Agenție

1 lună în urmă
4

147 €
/ lună 9.19 € / mp / lună

ID 8025 Spatiu ULTRACENTRAL de inchiriat

Babadag, Tulcea

La ~5km distanță

16 mp utili