Proprietăți unice: 47
Proprietari: 3
Agenție

2 săptămâni în urmă
7

350 €
/ lună

Spatiu birou de inchiriat – zona ultracentrala, ...

Ultracentral, Tulcea

1 camere
20 mp
Etaj 1
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

700 €
/ lună

De inchiriat apartament Ultracentral -vedere su ...

Ultracentral, Tulcea

3 camere
70 mp
Etaj 7 / 7
7E
Agenție

1 lună în urmă
10

650 €
/ lună

Apartament cu 2 camere de inchiriat zona ultrac ...

Ultracentral, Tulcea

2 camere
54 mp
Etaj 1 / 4
1980

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
7

8 €
/ lună 0.06 € / mp / lună

SPATII DE BIROURI DE INCHIRIAT -ZONA ULTRACENTR ...

Ultracentral, Tulcea

130 mp
Parter
Agenție

1 lună în urmă
8

1.100 €
/ lună 10 € / mp / lună

ULTRACENTRAL -SPATIU COMERCIAL P+1 , SUPRAFATA ...

Ultracentral, Tulcea

110 mp
Etaj 1
Agenție

6 luni în urmă
10

1.500 €
/ lună 4.41 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat zona ultracentrala Tulcea

Ultracentral, Tulcea

340 mp utili
2009
Agenție

9 luni în urmă
9

2.250 €
/ lună 50 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat in zona ultracentrala Tulce ...

Ultracentral, Tulcea

1 camere
45 mp
1985
Agenție

10 luni în urmă
8

19 €
/ lună

Garsoniere de inchiriat cazare muncitori

Ultracentral, Tulcea

19 camere
18 mp
Etaj 2 / 4
1990
Agenție

10 luni în urmă
13

500 €
/ lună

ULTRACENTRAL- 2 CAMERE DECOMANDAT, ETAJ 2 , PR ...

Ultracentral, Tulcea

2 camere
65 mp
Etaj 2 / 4
4E
Agenție

11 luni în urmă
10

3.500 €
/ lună 30.17 € / mp / lună

ID 8252 EXCLUSIVITATE LUX Imobiliare – UL ...

Ultracentral, Tulcea

116 mp utili
1998
Agenție

Mai mult de un an
17

1.900 €
/ lună 4.22 € / mp / lună

Faleza - Restaurant, Spatiu comercial, 450 mp u ...

Ultracentral, Tulcea

450 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
10

1.200 €
/ lună

ID 442 Apartament de LUX ULTRACENTRAL

Ultracentral, Tulcea

5 camere
132 mp
Etaj 3
4E
Agenție

6 zile în urmă
6

320 €
/ lună

Garsoniera de inchiriat zona Centrala Tulcea

Ultracentral, Tulcea

1 camere
37 mp
Parter / 3
2008
Agenție

2 săptămâni în urmă

400 €
/ lună

ULTRACENTRAL-2 CAMERE DECOMANDAT ,CENTRALA GAZ, ...

Ultracentral, Tulcea

2 camere
50 mp
Etaj 3 / 4
4E
Agenție

1 săptămână în urmă
9

650 €
/ lună

ID 531 Apartament de LUX de inchiriat

Ultracentral, Tulcea

2 camere
65 mp
Etaj 2
1989
Agenție

3 săptămâni în urmă
7

600 €
/ lună 10.53 € / mp / lună

Spatiu ultracentral parter 57 mp, 3 camere, vad ...

Ultracentral, Tulcea

57 mp utili
1990
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
7

211 €
/ lună

Inchiriez ultracentral garsoniera

Ultracentral, Tulcea

2 camere
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
6

450 €
/ lună

Apartament 2 camere ultracentral

Ultracentral, Tulcea

2 camere
51 mp
Etaj 1
Agenție

3 săptămâni în urmă
7

450 €
/ lună

Apartament 2 camere ultracentral

Ultracentral, Tulcea

2 camere
51 mp
1997
Agenție

4 săptămâni în urmă
8

686 €
/ lună

Apartament 3 camere Ultracentral, vedere panora ...

Ultracentral, Tulcea

3 camere
82 mp
Etaj 8
Agenție

1 lună în urmă
4

431 €
/ lună

Inchiriez apartament Tulcea bloc Belvedere

Ultracentral, Tulcea

2 camere
60 mp
Etaj 4
1997
Agenție

1 lună în urmă
8

370 €
/ lună

Apartament 2 camere etaj 1 - de inchiriat-Ultra ...

Ultracentral, Tulcea

2 camere
50 mp
Etaj 1 / 2
2E
Agenție

2 luni în urmă
13

1.100 €
/ lună

Apartament 3 camere, 170 mp, 2 niveluri, ultrac ...

Ultracentral, Tulcea

3 camere
170 mp
Etaj 4 / 5
1990
Agenție

2 luni în urmă
11

300 €
/ lună

Inchiriem - apartament 2 camere ULTRACENTRAL

Ultracentral, Tulcea

2 camere
45 mp
Etaj 4 / 4
1975
Agenție

2 luni în urmă
18

600 €
/ lună

ID 632 Apartament 3 camere - ULTRACENTRAL

Ultracentral, Tulcea

3 camere
95 mp
Etaj 1
1989
Agenție

2 luni în urmă
8

500 €
/ lună

ID 601 Apartament 2 camere - ULTRACENTRAL

Ultracentral, Tulcea

2 camere
50 mp
Etaj 2
1984
Agenție

2 luni în urmă

440 €
/ lună

Apartament 2 camere spatios-cu vedere superba !

Ultracentral, Tulcea

2 camere
60 mp
Etaj 4 / 4
4E
Agenție

3 luni în urmă
2

500 €
/ lună 29.41 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat zona ultracentral ...

Ultracentral, Tulcea

17 mp utili
1990
Agenție

3 luni în urmă
13

159.000 €
/ lună
800 €

Apartament duplex 3 camere, ultracentral, finis ...

Ultracentral, Tulcea

3 camere
117 mp
Etaj 4 / 5
2021
Agenție

3 luni în urmă
2

3.700 €
/ lună 33.64 € / mp / lună

De inchiriat spstiu comercial Ultracentral - or ...

Ultracentral, Tulcea

110 mp utili