Proprietăți unice: 141
Proprietari: 16
Agenție

3 zile în urmă
11

330 €
/ lună

1 camera, centrala proprie, clima, parcare, lan ...

Spitalul Județean, Timișoara

1 camere
25 mp
Etaj 3 / 4
2008
Agenție

3 zile în urmă
13

450 €
/ lună

Apartament cu 2 camere | Spitalul Judetean

Spitalul Județean, Timișoara

3 camere
73 mp
Parter
2000
Agenție

4 zile în urmă
5

330 €
/ lună

Apartament 1 camera, Bloc nou,Zona Spitalul Jud ...

Spitalul Județean, Timișoara

1 camere
25 mp
Etaj 3 / 4
2008

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
9

330 €
/ lună

Apartament 1 camera, Casa Tineretului, lift, pa ...

Spitalul Județean, Timișoara

1 camere
23 mp
Etaj 3 / 4
2008
Agenție

1 săptămână în urmă
9

450 €
/ lună

Apartament superb cu 2 camere | Spitalul Județe ...

Spitalul Județean, Timișoara

2 camere
45 mp
5E
Agenție

1 săptămână în urmă
17

360 €
/ lună

Apartament 2 camere, ETAJ 1, zugravit recent- ...

Spitalul Județean, Timișoara

2 camere
60 mp
Etaj 1 / 4
1980
Agenție

2 zile în urmă

430 €
/ lună

Apartament 3 camere, etaj 1, 50 mp, zona Spital ...

Spitalul Județean, Timișoara

3 camere
50 mp
Etaj 1 / 5
5E
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

0 €
/ lună

Proprietar inchiriez apartament

Spitalul Județean, Timișoara

2 camere
56 mp
Agenție

4 săptămâni în urmă
17

450 €
/ lună

Apartament 2 camere, elegant si primitor, lângă ...

Spitalul Județean, Timișoara

2 camere
47 mp
Etaj 5
1980
Agenție

4 săptămâni în urmă
7

450 €
/ lună

Apartament cu 3 camere de inchiriat ,Zona Spita ...

Spitalul Județean, Timișoara

3 camere
60 mp
Etaj 4
1990
Agenție

1 lună în urmă
9

400 €
/ lună

Apartament 2 camere | Et.2 + centrala -Zona Sp ...

Spitalul Județean, Timișoara

2 camere
52 mp
Etaj 2 / 4
1990
Agenție

1 lună în urmă
8

300 €
/ lună

Apartament cu 2 camere, Timisoara, zona Spitalu ...

Spitalul Județean, Timișoara

2 camere
45 mp
Etaj 1 / 4
1990
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
9

400 €
/ lună

Apartament cu 2 camere semidecomandat, Spitalul ...

Spitalul Județean, Timișoara

2 camere
43 mp
Etaj 4 / 5
1980
Agenție

3 luni în urmă
17

571 €
/ lună 8.52 € / mp / lună

SAD potrivit pentru cabinet/birou | Vad excelen ...

Spitalul Județean, Timișoara

67 mp utili
4E
1990
Agenție

3 luni în urmă
14

901 €
/ lună 6.44 € / mp / lună

Spatiu comercial 140 mp, Bd. Liviu Rebreanu, Co ...

Spitalul Județean, Timișoara

140 mp utili
2E
2010
Agenție

3 luni în urmă
12

330 €
/ lună

Apartament 1 camera Zona Stadion

Spitalul Județean, Timișoara

1 camere
32 mp
Etaj 1 / 4
1980
Agenție

5 luni în urmă
6

380 €
/ lună

Apartament 2 camere, de inchiriat, zona spitalu ...

Spitalul Județean, Timișoara

2 camere
42 mp
Etaj 2
1970
Agenție

5 luni în urmă
7

360 €
/ lună

Spitalul Judetean | 2 Camere | Etaj 1 | Renovat ...

Spitalul Județean, Timișoara

2 camere
55 mp
Etaj 1 / 4
1988
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 360 € și 380 €
Agenție

5 luni în urmă
8

380 €
/ lună

Apartament 2 camere de inchiriat, Spitalul Jude ...

Spitalul Județean, Timișoara

2 camere
50 mp
Parter / 10
1977
Agenție

6 luni în urmă
4

350 €
/ lună

Apartament 2 camere de inchiriat,Judetean,Timis ...

Spitalul Județean, Timișoara

2 camere
40 mp
Parter
1980
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
19

8.360 €
/ lună 11 € / mp / lună

Spatiu de birouri 760 mp de inchiriat, zona Spi ...

Spitalul Județean, Timișoara

760 mp
Etaj 2 / 2
2010
2E
Agenție

9 luni în urmă
7

330 €
/ lună

Apartament cu o cameră Braytim

Spitalul Județean, Timișoara

1 camere
40 mp
Parter
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
57

7.500 €
/ lună 14.15 € / mp / lună

Spatiu de birouri 530 mp de inchiriat, zona Spi ...

Spitalul Județean, Timișoara

530 mp
Parter / 2
2010
2E
Agenție

9 luni în urmă
16

851 €
/ lună 5.67 € / mp / lună

Casa cu 5 camere, de inchiriat, pentru birouri ...

Spitalul Județean, Timișoara

6 camere
150 mp
Etaj 1 / 1
2010
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
6

360 €
/ lună

Apartament lux, langa Spitalul Judetean, Comis ...

Spitalul Județean, Timișoara

2 camere
42 mp
Etaj 2 / 4
4E
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
4

370 €
/ lună

apartment 3 camere

Spitalul Județean, Timișoara

3 camere
70 mp
Etaj 2 / 4
1980
Agenție

9 luni în urmă
5

400 €
/ lună

Apartament trei camere la intersectia Spitalulu ...

Spitalul Județean, Timișoara

3 camere
70 mp
Etaj 2 / 4
1980
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
4

1.000 €
/ lună

Casa de inchiriat in zona Casa Tineretului

Spitalul Județean, Timișoara

4 camere
100 mp
600 mp teren
2024
Agenție

10 luni în urmă
8

320 €
/ lună

Girocului | Bloc nou | Centrala proprie | Etaj ...

Spitalul Județean, Timișoara

1 camere
35 mp
Etaj 1 / 4
2000
Agenție

Mai mult de un an
14

1.450 €
/ lună
1.199 €
6.59 € / mp / lună

De închiriat: SAD - 220 mp - Diaconu Coresi

Spitalul Județean, Timișoara

220 mp utili
2E
2008