Proprietăți unice: 157
Proprietari: 13
Agenție

1 lună în urmă
8

260 €
/ lună

1cam-Medicina!!!

Medicină, Timișoara

1 camere
30 mp
Etaj 3
1980
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
10

420 €
/ lună

Apartament de inchiriat, zona Medicinei.

Medicină, Timișoara

1 camere
40 mp
Etaj 1
1970
Agenție

1 lună în urmă
4

500 €
/ lună

Apartament de inchiriat cu 3 camere in zona Med ...

Medicină, Timișoara

3 camere
60 mp
Etaj 2
1990

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
5

330 €
/ lună

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Med ...

Medicină, Timișoara

2 camere
50 mp
Etaj 3
1990
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

350 €
/ lună

Inchiriez apartament o camera, central

Medicină, Timișoara

1 camere
33 mp
Parter
1980
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

400 €
/ lună

Acum Apartament Medicina Proprietar

Medicină, Timișoara

2 camere
50 mp
Parter / 10
1990
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
10

550 €
/ lună

Inchiriez Apartament cu 3 cu camere mobilat si ...

Medicină, Timișoara

3 camere
63 mp
Etaj 3 / 3
1990
Agenție

4 luni în urmă
4

250 €
/ lună

De inchiriat apartament cu 1 camera in zona Med ...

Medicină, Timișoara

1 camere
25 mp
Etaj 2
1989
Agenție

5 luni în urmă
4

190 €
/ lună

Garsoniera de inchiriat in zona Medicinei

Medicină, Timișoara

1 camere
25 mp
Etaj 2
1990
Agenție

5 luni în urmă
5

320 €
/ lună

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Tak ...

Medicină, Timișoara

2 camere
50 mp
Etaj 1
1990
Agenție

5 luni în urmă
10

8.000 €
/ lună

Vila de inchiriat P+E+M in zona Prefectura

Medicină, Timișoara

6 camere
400 mp
Agenție

5 luni în urmă
6

320 €
/ lună

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Med ...

Medicină, Timișoara

2 camere
50 mp
Agenție

7 luni în urmă
3

200 €
/ lună

De inchiriat apartament 1 camera in zona Medici ...

Medicină, Timișoara

1 camere
29 mp
Agenție

8 luni în urmă
11

450 €
/ lună

Ap 3 cam zona Medicinei

Medicină, Timișoara

3 camere
55 mp
Etaj 5 / 5
5E
Agenție

8 luni în urmă
8

550 €
/ lună

Zona Medicina-Prefectura apartament de inchiria ...

Medicină, Timișoara

2 camere
50 mp
Etaj 3
Agenție

9 luni în urmă
6

330 €
/ lună

apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Med ...

Medicină, Timișoara

2 camere
50 mp
Etaj 4
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
10

400 €
/ lună

Inchiriez apartament 2 camere

Medicină, Timișoara

2 camere
50 mp
Parter
1985
Agenție

9 luni în urmă
4

230 €
/ lună

De inchiriat garsoniera in zona Medicina

Medicină, Timișoara

1 camere
26 mp
Etaj 4
Agenție

9 luni în urmă
12

800 €
/ lună

Penthouse zona Medicinei 3 camere

Medicină, Timișoara

3 camere
120 mp
Etaj 4 / 2
2E
Agenție

10 luni în urmă
7

500 €
/ lună 11.36 € / mp / lună

De inchiriat apartament pentru birou, zona Po?t ...

Medicină, Timișoara

44 mp utili
Agenție

10 luni în urmă
7

275 €
/ lună

Apartament Ultracentral Piata Victoriei Unirii ...

Medicină, Timișoara

1 camere
40 mp
Etaj 8
1981
Agenție

10 luni în urmă
13

500 €
/ lună

Apartament zona Take Ionescu Medicina

Medicină, Timișoara

2 camere
55 mp
Etaj 3 / 5
2008
Agenție

10 luni în urmă
4

150 €
/ lună

Inchiriez garsoniera zona Medicinei

Medicină, Timișoara

1 camere
20 mp
Etaj 3
1990
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
3

150 €
/ lună

Proprietar inchiriez garsoniera zona centrala I ...

Medicină, Timișoara

1 camere
10 mp
Etaj 4
1960
Agenție

11 luni în urmă
12

500 €
/ lună

Apartament zona Medicinei Liceul Loga

Medicină, Timișoara

2 camere
54 mp
Etaj 3 / 3
3E
Agenție

11 luni în urmă
3

280 €
/ lună

De inchiriat apartament 1 camera in zona Medici ...

Medicină, Timișoara

1 camere
36 mp
Agenție

11 luni în urmă
8

450 €
/ lună

Apartament cu 2 camere in zona Medicinei

Medicină, Timișoara

2 camere
58 mp
Parter
Agenție

Mai mult de un an
4

460 €
/ lună

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Med ...

Medicină, Timișoara

2 camere
46 mp
Etaj 2
1990
Agenție

Mai mult de un an
4

350 €
/ lună

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Med ...

Medicină, Timișoara

2 camere
46 mp
Agenție

Mai mult de un an
3

200 €
/ lună

De inchiriat apartamnet 1 camera in zona Medici ...

Medicină, Timișoara

1 camere
38 mp
Etaj 2