Proprietăți unice: 33
Proprietari: 4
Agenție

2 zile în urmă
11

150 €
/ lună

Str. Lugojului

Lugojului, Timișoara

1 camere
14 mp
Etaj 4 / 4
1980
Agenție

1 săptămână în urmă
5

180 €
/ lună

Apartament cu 1 camera de inchiriat, Timisoara ...

Lugojului, Timișoara

1 camere
35 mp
Etaj 4 / 4
1980
Agenție

1 săptămână în urmă
10

200 €
/ lună

Apartament cu 2 camere de inchiriat, Timisoara ...

Lugojului, Timișoara

2 camere
80 mp
Etaj 2
1980

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
8

530 €
/ lună

Apartament 3 camere de închiriat – zona Telegra ...

Lugojului, Timișoara

3 camere
70 mp
Etaj 1 / 4
1980
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
8

1.782 €
/ lună

Spațiu industrial de inchiriat 324 mp Cale ...

Lugojului, Timișoara

Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
6

2.700 €
/ lună

Spațiu industrial de inchiriat Parcul Indu ...

Lugojului, Timișoara

Agenție

3 luni în urmă
10

9.495 €
/ lună 6.33 € / mp / lună

Spatiu show room, 1500 mp , parcare , Calea Lug ...

Lugojului, Timișoara

1.500 mp utili
1E
2000
Agenție

3 luni în urmă
2

1.400 €
/ lună 16.47 € / mp / lună

Hala industriala 85mp | Calea Lugojului

Lugojului, Timișoara

Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
20

2.407 €
/ lună
1.990 €
8.39 € / mp / lună

Spatiu birouri si logistica – in cladirea Volvo ...

Lugojului, Timișoara

287 mp
Etaj 2 / 2
2E
Agenție

7 luni în urmă
4

1.028 €
/ lună

SPATIU DEPOZITARE

Lugojului, Timișoara

3 camere
200 mp
990 mp teren
1970
Agenție

7 luni în urmă
8

11.250 €
/ lună 4.50 € / mp / lună

Hala industrialaTimisoara , 2500 mp, Calea Lugo ...

Lugojului, Timișoara

1E
Agenție

10 luni în urmă
2

8.131 €
/ lună
6.720 €
5.81 € / mp / lună

Hala 1400 mp, de inchiriat, depozitare, acces T ...

Lugojului, Timișoara

Agenție

10 luni în urmă
10

16.287 €
/ lună 4.66 € / mp / lună

Hala industriala Timisoara, 3500 mp, Zona Lugoj ...

Lugojului, Timișoara

1E
Agenție

11 luni în urmă
16

2.928 €
/ lună
2.420 €

Casa pretabila pt muncitori/after school Calea ...

Lugojului, Timișoara

8 camere
350 mp
350 mp teren
f.s. 12 m
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă

430 €
/ lună

Apartament 3 camere modern, bloc nou, zona de v ...

Lugojului, Timișoara

3 camere
60 mp
Etaj 1 / 2
2020
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

5 €
/ lună 0 € / mp / lună

Hala de inchiriat Calea Lugojului

Lugojului, Timișoara

2.330 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
6

2.500 €
/ lună 5.56 € / mp / lună

Pensiune de inchiriat, 450 mp, zona Lugojului

Lugojului, Timișoara

450 mp utili
1995
Agenție

1 lună în urmă
3

137.000 €
/ lună 120.18 € / mp / lună

Terenuri pentru BLOC + SERVICII de vanzare in z ...

Lugojului, Timișoara

1.140 mp teren
3E
Agenție

1 lună în urmă
12

399 €
/ lună

Apartament 2 camere | Parter | Gradina 30 mp | ...

Lugojului, Timișoara

2 camere
48 mp
Parter / 3
2019
Agenție

8 luni în urmă
9

1.999 €
/ lună 4.44 € / mp / lună

Pensiune de inchiriat, 450 mp, zona Lugojului

Lugojului, Timișoara

450 mp utili
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
5

60 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren de vanzare Calea Lugojului

Lugojului, Timișoara

14.159 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
7

400 €
/ lună

Apartament modern cu 2 camere de inchiriat, zon ...

Lugojului, Timișoara

2 camere
48 mp
Parter / 3
2019
Agenție

Mai mult de un an
8

2.120 €
/ lună 4.93 € / mp / lună

Calea Lugojului HALA - 430 mp - Mica productie- ...

Lugojului, Timișoara

430 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
8

370 €
/ lună

Proprietar inchiriez apartament 2 camere Padure ...

Lugojului, Timișoara

2 camere
50 mp
Etaj 1
2020
Agenție

5 luni în urmă
8

5.600 €
/ lună
6.776 €
4 € / mp / lună

Hala industriala 1400 mp, spatiu depozitare log ...

Lugojului, Timișoara

1.400 mp utili
Agenție

5 luni în urmă
9

450 €
/ lună

Apartament 3 camere de inchiriat,zona Lugojului ...

Lugojului, Timișoara

3 camere
65 mp
Etaj 1 / 2
2021
Agenție

7 luni în urmă
8

420 €
/ lună

Apartament zona Lugojului Padurea Verde

Lugojului, Timișoara

2 camere
53 mp
Etaj 3 / 3
3E
Agenție

9 luni în urmă
9

399 €
/ lună

Apartament 2 camere nou zona Isho-Take Ionescu, ...

Lugojului, Timișoara

2 camere
50 mp
Etaj 4
2014
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă

45.000 €
/ lună 600 € / mp / lună

Vand, inchiriez depozit,imobil subsol

Lugojului, Timișoara

75 mp utili
Agenție

10 luni în urmă
2

6.720 €
/ lună 4.80 € / mp / lună

Hala 1400 mp, de inchiriat, depozitare, acces T ...

Lugojului, Timișoara

1.400 mp utili