Proprietăți unice: 73
Proprietari: 7
Agenție

6 zile în urmă
1

49.000 €
/ lună 113.95 € / mp / lună

Teren intravilan, utilitati, 430 mp, zona Sanan ...

Sânandrei

430 mp teren
2E
Agenție

1 lună în urmă
17

2.724 €
/ lună
2.252 €
4.84 € / mp / lună

Hală nouă 563mp în zona industrială Sânandrei

Sânandrei

Agenție

1 lună în urmă
12

1.100 €
/ lună

Vilă exclusivistă cu funcțiuni mixte, în Sânand ...

Sânandrei

4 camere
320 mp
2.000 mp teren
1980

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
18

1.700 €
/ lună

Casa individuală, 9 camere, 1600 mp teren, 300 ...

Sânandrei

9 camere
300 mp
1.600 mp teren
1995
Agenție

1 lună în urmă
10

3.170 €
/ lună
2.620 €
6.05 € / mp / lună

Hală industrială nouă, 524mp în zona de Nord

Sânandrei

Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
4

350 €
/ lună

IMI Residence - Sanandrei - Comision 0 - Apt. 2 ...

Sânandrei

2 camere
55 mp
Etaj 2
2026
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
5

270 €
/ lună

IMI Residence - Sanandrei - Comision 0 - apt. o ...

Sânandrei

1 camere
38 mp
Etaj 2
2026
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
5

605 €
/ lună 12.10 € / mp / lună

IMI Residence - Comision 0 - Spatiu comercial l ...

Sânandrei

50 mp utili
2E
2026
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
4

535 €
/ lună

Sinandrei - Str.Sf.Andrei/Principala - Casa tip ...

Sânandrei

4 camere
150 mp
50 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
10

14.755 €
/ lună
12.195 €
4.84 € / mp / lună

De inchiriat hala cu birouri in Sanandrei, Timi ...

Sânandrei

Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
4

2.500 €
/ lună

Inchiriere hala in cadrul Sânandrei Indust ...

Sânandrei

Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
12

7.889 €
/ lună
6.520 €
6.03 € / mp / lună

Hale industriale noi | Sanandrei | A1

Sânandrei

Agenție

9 luni în urmă
5

3.164 €
/ lună
2.615 €
6.05 € / mp / lună

Hala in parc industrial, depozitare sau product ...

Sânandrei

Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
8

3.170 €
/ lună
2.620 €
6.05 € / mp / lună

COMISION 0% Spatiu de depozitare 524 mp - Sanan ...

Sânandrei

Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
12

21 €
/ lună

De inchiriat casa pentru muncitori in Sanandrei ...

Sânandrei

5 camere
150 mp
150 mp teren
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
6

1.512 €
/ lună
1.250 €
12.10 € / mp / lună

IMI Residence - Comision 0 - Spatiu comercial l ...

Sânandrei

125 mp utili
2E
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
6

1.076 €
/ lună
890 €
12.09 € / mp / lună

IMI Residence - Comision 0 - Spatiu comercial l ...

Sânandrei

89,98 mp utili
2E
2026
Agenție

2 săptămâni în urmă
20

550 €
/ lună

Casa 4 Camere 3 bai Teren 860mp Sanandrei Pret ...

Sânandrei

4 camere
110 mp
860 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
6

480.825 €
/ lună 75 € / mp / lună

COM 0% Parcela cu deschidere la DN69, hale, ser ...

Sânandrei

6.411 mp teren
2E
Agenție

2 săptămâni în urmă
5

290.500 €
/ lună 59.01 € / mp / lună

COM 0% Parcela cu deschiedere la DN69, servicii ...

Sânandrei

4.923 mp teren
2E
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 290,500 € și 310.000 €
Agenție

3 săptămâni în urmă
4

4.500 €
/ lună

Casa 12 camere, cazare

Sânandrei

250 mp
150 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

399.000 €
/ lună 68.76 € / mp / lună

Teren intravilan industrial 5.800 mp Sanandrei, ...

Sânandrei

5.803 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

900.000 €
/ lună 30 € / mp / lună

Teren cu suprafata de 3 ha, front 52 m, zona Ca ...

Sânandrei

30.000 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

145.000 €
/ lună 78.38 € / mp / lună

Teren de vanzare 1850 mp front de 21, Sanandrei ...

Sânandrei

1.850 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

234.000 €
/ lună 154.66 € / mp / lună

Teren cu PUZ de BLOCURI si AC la intrare in San ...

Sânandrei

1.513 mp teren
2E
Agenție

3 săptămâni în urmă
7

39.900 €
/ lună 75 € / mp / lună

Teren parcelat pentru dezvoltare rezidentiala - ...

Sânandrei

532 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

400 €
/ lună
450 €

Apartament cu o camera

Sânandrei

1 camere
30 mp
Etaj 2
2017
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
4

60.000 €
/ lună 89.42 € / mp / lună

Teren cu autorizatie si proiect aprobat

Sânandrei

671 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

4 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren extravilan de vanzare in Sanandrei

Sânandrei

19.862 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

75.000 €
/ lună 74.93 € / mp / lună

Teren de vanzare, 1001 mp, vatra veche, in Sana ...

Sânandrei

1.001 mp teren