AX1224 Sanandrei, Teren Intravilan pentru Duplex-Casa Individuala

80.000 € / lună
100 € / mp / lună

Sânandrei, Judeţul Timiş

Suprafață teren:
800 mp

Descriere spațiu comercial

OXIA The Real Estate Agency prezinta spre vanzare teren intravilan in Snandrei, Strada Primaverii. Situat intr-o zona bine dezvoltata, acest teren ofera conditii ideale pentru constructia unui duplex sau casa individuala, beneficiind de acces facil catre infrastructura comunei. Suprafata: 800 mp Front stradal: 19 ml Toate utilitatile disponibile: drum asfaltat, apa, gaz, curent, canalizare, iluminat stradal, fibra optica Certificat de urbanism. Zona cu constructii finalizate. Acces rapid catre principalele puncte de interes Pret total: 80 000 + TVA + Comsion Agentie Terenul se afla pe societate comerciala. Pentru mai multe detalii si programarea unei vizionari, ne puteti contacta la (folosesti formularul de contact) ID ANUNT: AX1224
Citește mai mult Citește mai puțin
Zonă rurală
Actualizat în: 22 Aprilie 2026 ID anunț: 1342020

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Sanandrei
Mijloace transport aprox. 775 m

Proprietăți similare

Spațiu comercial, în Sânandrei
76.000 € / lună
Județul Timiș, Sânandrei
1.200 mp teren
Spațiu comercial, în Sânandrei
84.800 € / lună
Județul Timiș, Sânandrei
848 mp teren
2E
Spațiu comercial, în Sânandrei
77.000 € / lună
Județul Timiș, Sânandrei
1.407 mp teren
Spațiu comercial, în Sânandrei
75.000 € / lună
Județul Timiș, Sânandrei
1.001 mp teren
Spațiu comercial, în Moșnița Nouă
75.100 € / lună
Județul Timiș, Moșnița Nouă
626 mp teren
Spațiu comercial, în Moșnița Veche
74.990 € / lună
Județul Timiș, Moșnița Veche
764 mp teren
1E
Spațiu comercial, în Săcălaz
79.056 € / lună
Județul Timiș, Săcălaz
1.098 mp teren
Spațiu comercial, în Șagului
80.040 € / lună
Timișoara, Șagului
2.001 mp teren
Spațiu comercial, în Ghiroda
86.900 € / lună
Județul Timiș, Ghiroda
860 mp teren