Apartamente
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

247 €
/ lună

Inchiriez apartament

Nord, Alexandria

2 camere
60 mp
Etaj 2
1980

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

2.200 €
/ lună 19.13 € / mp / lună

Spa?iu de inchiriat - ideal birouri - fast-food ...

Central, Alexandria

La ~5km distanță

115 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
11

1.200 €
/ lună 7.36 € / mp / lună

Inchiriem spatiu comercial Alexandria cu 7 eur/ ...

Central, Alexandria

La ~5km distanță

163 mp utili
5E
1980
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

10 €
/ lună 0.50 € / mp / lună

De inchiriat - birouri si cabinete diverse cent ...

Central, Alexandria

La ~5km distanță

20 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
5

250 €
/ lună

inchiriez garsoniera

Central, Alexandria

La ~5km distanță

1 camere
30 mp
Parter / 4
1978
Agenție

3 luni în urmă
6

306 €
/ lună

Inchiriez Garsoniera

Central, Alexandria

La ~5km distanță

1 camere
30 mp
Etaj 3
1988
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

100 €
/ lună

Inchiriez camera

Central, Alexandria

La ~5km distanță

1 camere
6 mp
Etaj 4
1988
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

573 €
/ lună 1.91 € / mp / lună

Inchiriere Hala pentru depozitare orei producti ...

Central, Alexandria

La ~5km distanță

300 mp utili
Agenție

5 luni în urmă
7

600 €
/ lună 14.29 € / mp / lună

De inchiriat Spatiu comercial si teren strada B ...

Central, Alexandria

La ~5km distanță

42 mp utili
62 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
6

324 €
/ lună

Inchiriez apartament 2 camere

Central, Alexandria

La ~5km distanță

2 camere
60 mp
1997
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

100 €
/ lună

Inchiriez apartament Alexandria

Exterior Vest, Alexandria

La ~5km distanță

2 camere
65 mp
Parter
1980 (Finalizată)
Agenție

1 lună în urmă
10

800 €
/ lună 9.41 € / mp / lună

Casa de inchiriat zona centrala, langa Poli?ia ...

Central, Alexandria

La ~5km distanță

85 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
10

49 €
/ lună

Cazare-Inchiriere Regim hotelier, Apartament 2 ...

Central, Alexandria

La ~5km distanță

2 camere
42 mp
Etaj 2 / 4
1990
Agenție

2 luni în urmă
3

1.690 €
/ lună 13 € / mp / lună

Inchiriez Spatiu Comercial 130m.p.

Central, Alexandria

La ~5km distanță

130 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

50.000 €
/ lună 1,428.57 € / mp / lună

Magazin de cartier

Central, Alexandria

La ~5km distanță

35 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
10

236 €
/ lună

Inchiriez garsoniera

Central, Alexandria

La ~5km distanță

1 camere
20 mp
Etaj 4
1980
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

196 €
/ lună

Inchiriez apartament in Alexandria

Central, Alexandria

La ~5km distanță

2 camere
40 mp
Etaj 4
1970
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă

2.200 €
/ lună 6.29 € / mp / lună

inchiriere hala 350mp,1000mp parcare

Central, Alexandria

La ~5km distanță

350 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

492 €
/ lună 9.84 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial

Central, Alexandria

La ~5km distanță

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
4

196 €
/ lună 4.90 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial Alexandria

Central, Alexandria

La ~5km distanță

40 mp utili
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
4

285 €
/ lună

Apartament de inchiriere Alexandria

Central, Alexandria

La ~5km distanță

2 camere
54 mp
Etaj 2
1990
Agenție

2 luni în urmă
12

300 €
/ lună

Apartament 2 camere zona Pompieri et 4

Central, Alexandria

La ~5km distanță

2 camere
39 mp
Etaj 4
1984
Agenție

1 lună în urmă
7

59 €
/ lună

Casa Luxi!va asteapta in regim hotelier!

Central, Alexandria

La ~5km distanță

3 camere
75 mp
75 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

286 €
/ lună

Inchiriez apartament 2 camere

Central, Alexandria

La ~5km distanță

2 camere
34 mp
Etaj 2
1977
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 286 € și 294 €
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

59 €
/ lună

Casa luxi va asteapta in regim hotelier!

Central, Alexandria

La ~5km distanță

3 camere
Agenție

1 lună în urmă
8

500 €
/ lună

Inchiriez apartament 2 camere central renovat c ...

Central, Alexandria

La ~5km distanță

2 camere
56 mp
Etaj 3
1997
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
16

400 €
/ lună

Inchiriez apartament 2 camere central renovat s ...

Central, Alexandria

La ~5km distanță

2 camere
56 mp
Etaj 3
7E
Bancă

9 luni în urmă
2

5.683 €
/ lună 4 € / mp / lună

Cladire de birouri de inchiriat, zona centrala ...

Central, Alexandria

La ~5km distanță

1.420,9 mp
3E
Agenție

6 luni în urmă
12

300 €
/ lună

Apartament 2 camere str Tudor Vladimirescu Alex ...

Central, Alexandria

La ~5km distanță

2 camere
50 mp
Parter
1986
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

600.000 €
/ lună 71.43 € / mp / lună

Teren de vanzare 8400 mp intravilan, zona C. Br ...

Brâncoveanu, Alexandria

La ~5km distanță

8.400 mp teren