Spaţii comerciale
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
7

100.000 €
/ lună 43.48 € / mp / lună

Vand pamant intravilan cacica

Cacica

2.300 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

784 €
/ lună 1.21 € / mp / lună

Inchiriere ( 2 eur / mp ) cladire comerciala 50 ...

Pârteștii de Sus

La ~5km distanță

647 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
4

30.000 €
/ lună 30 € / mp / lună

Ultimele 4 terenuri de vanzare Manastirea Humor ...

Pleșa

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
5

120.000 €
/ lună 30 € / mp / lună

Teren Manastirea Humorului 4000mp

Pleșa

La ~5km distanță

4.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
5

27.500 €
/ lună 55 € / mp / lună

Teren construibil, Manastirea Humorului

Pleșa

La ~5km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

59.000 €
/ lună 6.03 € / mp / lună

Teren de vanzare Humor/Cabane/Priveliste pitore ...

Mănăstirea Humorului

La ~5km distanță

9.780 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

98.000 €
/ lună 22.97 € / mp / lună

Vand teren intravilan in Manastirea.Humorului

Mănăstirea Humorului

La ~5km distanță

4.266 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

330.000 €
/ lună 14.83 € / mp / lună

Teren Direct de la Proprietar Manastirea Humoru ...

Mănăstirea Humorului

La ~5km distanță

22.255 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

150.000 €
/ lună 11.72 € / mp / lună

Oportunitate! 1,2ha intravilan, Acces din DJ as ...

Mănăstirea Humorului

La ~5km distanță

12.800 mp teren
1E
Agenție

1 săptămână în urmă
5

62.000 €
/ lună 3.10 € / mp / lună

Teren intravilan, 20000 mp, zona Manastirea Hum ...

Mănăstirea Humorului

La ~5km distanță

19.984 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

Preț necomunicat

Vand teren 70ARI plus casa batraneasca

Pârteștii de Jos

La ~5km distanță

7.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
1

36.500 €
/ lună 7.02 € / mp / lună

Teren de vanzare

Comănești

La ~5km distanță

5.200 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
9

400 €
/ lună 2.50 € / mp / lună

Spatiu 160 mp chirie, central, Solca!

Central, Solca

La ~10km distanță

160 mp utili
Agenție

4 luni în urmă
14

800 €
/ lună 2.67 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat | Cajvana | 300 m ...

Central, Cajvana

La ~10km distanță

300 mp utili
2015
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
1

1 €
/ lună

Inchiriez apartament 3 camere decomandat, utili ...

Ultracentral, Gura Humorului

La ~10km distanță

3 camere
70 mp
Etaj 2 / 2
2E
Agenție

1 lună în urmă
7

3.000 €
/ lună 2.14 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Central, Gura Humorului

La ~10km distanță

1.400 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
8

360 €
/ lună

Ofer spre inchiriat apartament in Gura Humorulu ...

Central, Gura Humorului

La ~10km distanță

3 camere
70 mp
Etaj 3
Agenție

1 săptămână în urmă
3

70.000 €
/ lună 12.74 € / mp / lună

Teren extravilan arabil de 5.495 mp in Gura Hum ...

Central, Gura Humorului

La ~10km distanță

5.495 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

399.000 €
/ lună 59.17 € / mp / lună

Teren 67 ari INTRAVILAN Voronet Gura Humorului

Central, Gura Humorului

La ~10km distanță

6.743 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
7

50 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan 6.839 mp Manastirea Humorului ...

Central, Gura Humorului

La ~10km distanță

6.839 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
5

500.000 €
/ lună 64.10 € / mp / lună

Teren intravilan 7800mp Wurzburg | Gura Humorul ...

Central, Gura Humorului

La ~10km distanță

7.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

450 €
/ lună

Apartament, 74 m2,

Central, Gura Humorului

La ~10km distanță

3 camere
74 mp
Etaj 5 / 7
2025
Agenție

3 luni în urmă
1

2.000.000 €
/ lună 109.66 € / mp / lună

Proprietate multifunctionala cu potential inves ...

Central, Gura Humorului

La ~10km distanță

18.239 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

39 €
/ lună

Garsoniera regim hotelier

Central, Gura Humorului

La ~10km distanță

1 camere
40 mp
Etaj 1
1985
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

1.500 €
/ lună 5 € / mp / lună

Vand Spatiu Comercial parter bloc

Gura Humorului

La ~10km distanță

300 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

432 €
/ lună

Inchiriez apartament 3 camere in Gura Humorului

Central, Gura Humorului

La ~10km distanță

3 camere
80 mp
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
5

200 €
/ lună

Inchiriez garsoniera

Central, Gura Humorului

La ~10km distanță

1 camere
26 mp
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand Teren Gura Humorului, strada Manastirea Hu ...

Central, Gura Humorului

La ~10km distanță

1.250 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

1.900 €
/ lună 17.27 € / mp / lună

Spatiu Comercial de Inchiriat

Ultracentral, Gura Humorului

La ~10km distanță

110 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

2 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren de inchireat. Gura humorului

Central, Gura Humorului

La ~10km distanță

2.600 mp teren