Spaţii comerciale
Proprietăți unice: 5
Proprietari: 2
Agenție

Ieri
5

57.500 €
/ lună 25 € / mp / lună

Teren intravilan, 2300mp, zona Hardic, Horodnic ...

Pojorâta

2.300 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

98.000 €
/ lună 31.15 € / mp / lună

Vindem teren intravilan in Pojorata - Suceava - ...

Pojorâta

3.146 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
8

42.500 €
/ lună 1.30 € / mp / lună

Teren de vanzare partial intravilan in Bucovina ...

Pojorâta

32.589 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

138.000 €
/ lună
135.000 €
17.25 € / mp / lună

Teren la munte intravilan - bun pentru cabane, ...

Pojorâta

8.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
5

18.000 €
/ lună
19.000 €
5.39 € / mp / lună

Teren de Vanzare Bucovina ! OPORTUNITATE

Pojorâta

3.340 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

3 luni în urmă
3

90.000 €
/ lună 10.86 € / mp / lună

Teren extravilan 8290 mp, Front 50ml - Sadova - ...

Sadova

La ~5km distanță

8.290 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

22.400 €
/ lună 24.89 € / mp / lună

Teren intravilan

Sadova

La ~5km distanță

900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

408 €
/ lună

A-Frame de inchiriat in Bucovina

Sadova

La ~5km distanță

4 camere

Agenție

2 luni în urmă
6

100.000 €
/ lună 9.31 € / mp / lună

Teren intravilan 10746 mp, front 58 ml, localit ...

Fundu Moldovei

La ~5km distanță

10.746 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

240.000 €
/ lună 1.42 € / mp / lună

Unicat! 17 Ha Hectare teren intravilan + extrav ...

Fundu Moldovei

La ~5km distanță

169.479 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
5

15.500 €
/ lună 15.12 € / mp / lună

Teren intravilan 1025 mp, sat Delut-Fundu Moldo ...

Fundu Moldovei

La ~5km distanță

1.025 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
9

32.000 €
/ lună 11.15 € / mp / lună

Teren langa PROFI Fundu Moldovei, acces din jud ...

Fundu Moldovei

La ~5km distanță

2.869 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

2 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren Valea Putnei

Valea Putnei

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

600 €
/ lună 4.14 € / mp / lună

spatii comerciale

Câmpulung Moldovenesc

La ~10km distanță

145 mp utili
3E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

5 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat

Câmpulung Moldovenesc

La ~10km distanță

180 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
10

2.520 €
/ lună 45.82 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial birouri 180 mp centr ...

Câmpulung Moldovenesc

La ~10km distanță

55 mp utili
150 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

85 €
/ lună 7.73 € / mp / lună

Spa?iu de inchiriat

Câmpulung Moldovenesc

La ~10km distanță

11 mp utili
Agenție

7 luni în urmă
8

38 €
/ lună 0.38 € / mp / lună

Inchiriez Spatiu comercial

Central, Câmpulung Moldovenesc

La ~10km distanță

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
1

5 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Inchiriez spatiu birou plus depozitare

Central, Câmpulung Moldovenesc

La ~10km distanță

350 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

500 €
/ lună 8.33 € / mp / lună

Vindem centru radiologic

Câmpulung Moldovenesc

La ~10km distanță

60 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
5

300 €
/ lună

Inchiriez apartament

Central, Câmpulung Moldovenesc

La ~10km distanță

2 camere
68 mp
Etaj 1
1990
Agenție

2 luni în urmă
4

160.800 €
/ lună 12 € / mp / lună

Terenuri de vanzare in Bucovina Vama - zona tur ...

Central, Câmpulung Moldovenesc

La ~10km distanță

13.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

850 €
/ lună 14.17 € / mp / lună

Inchiriere Spatiu Ultracentral Campulung Moldov ...

Ultracentral, Câmpulung Moldovenesc

La ~10km distanță

60 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
10

239 €
/ lună

Apartament de inchiriat Campulung Moldovenesc, ...

Central, Câmpulung Moldovenesc

La ~10km distanță

2 camere
40 mp
Etaj 2
1972
Agenție

3 luni în urmă
4

165 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Inchiriez teren ULTRACENTRAL langa LIDL Campulu ...

Ultracentral, Câmpulung Moldovenesc

La ~10km distanță

6.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
6

39 €
/ lună

Inchiriez garsoniera aparatment

Ultracentral, Câmpulung Moldovenesc

La ~10km distanță

2 camere
48 mp
Etaj 2
2000
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

650 €
/ lună

Vand schimb sau inchiriez apartament 4 camere

Câmpulung Moldovenesc

La ~10km distanță

4 camere
89 mp
Etaj 2 / 4
1977
Agenție

Azi
6

290 €
/ lună

De inchiriat - apartament 3 camere in centru

Central, Câmpulung Moldovenesc

La ~10km distanță

3 camere
65 mp
Etaj 3
1980
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
16

23.000 €
/ lună 1.28 € / mp / lună

Teren extravilan 18.039 mp Campulung Moldovenes ...

Câmpulung Moldovenesc

La ~10km distanță

18.039 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

320 €
/ lună

Inchiriez apartament

Central, Câmpulung Moldovenesc

La ~10km distanță

2 camere
47 mp
Etaj 4