Proprietăți unice: 25
Proprietari: 3
Agenție

2 săptămâni în urmă
18

193.900 €
/ lună

Casa 4 camere la cheie zona Bavaria Stadt - Sib ...

Broscărie, Sibiu

4 camere
85 mp
Parter
2026
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

300 €
/ lună 8.57 € / mp / lună

Spatiu birou 35 mp zona Broscarie

Broscărie, Sibiu

35 mp utili
3E
Agenție

1 lună în urmă
6

250 €
/ lună

Închiriere garsonieră I Parter I Mobilată I Ște ...

Broscărie, Sibiu

1 camere
13 mp
Parter / 4
1980

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 luni în urmă
4

545 €
/ lună
451 €
9.40 € / mp / lună

Spatiu comercial Stefan cel Mare 58 mp

Broscărie, Sibiu

58 mp utili
4E
1984
Agenție

3 luni în urmă
7

900 €
/ lună 8.18 € / mp / lună

Spatiu birouri 110mpu renovat etaj intermediar ...

Broscărie, Sibiu

3 camere
110 mp
Etaj 1 / 4
1970
Agenție

4 luni în urmă
11

3.146 €
/ lună
2.600 €
5.52 € / mp / lună

Hala Industrială I 570 mp I Acces Tir I Stefan ...

Broscărie, Sibiu

Agenție

5 luni în urmă
12

550 €
/ lună
600 €
8.46 € / mp / lună

Spatiu comercial | 65MP | Parcare | Stefan cel ...

Broscărie, Sibiu

65 mp utili
4E
Agenție

6 luni în urmă
8

1.070 €
/ lună
885 €
10 € / mp / lună

Spatiu Birouri 107 mp utili zona Stefan cel Mar ...

Broscărie, Sibiu

3 camere
107 mp
Etaj 2 / 4
4E
Agenție

8 luni în urmă
4

250 €
/ lună

Garsonieră de închiriat Broscărie – parter, 30 ...

Broscărie, Sibiu

1 camere
30 mp
Parter / 1
2000
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
6

715 €
/ lună 17.88 € / mp / lună

Spațiu Comercial Cartier Vasile Aron str. ...

Broscărie, Sibiu

40,9 mp utili
Agenție

11 luni în urmă
6

13.000 €
/ lună 5 € / mp / lună

Spatiu industrial 2600mp pe un singur nivel de ...

Broscărie, Sibiu

Agenție

Mai mult de un an
2

48.400 €
/ lună
40.000 €
12.74 € / mp / lună

Hala 3800mp zona Industriala Est

Broscărie, Sibiu

2E
Agenție

Mai mult de un an
6

2.722 €
/ lună
2.250 €
5.44 € / mp / lună

Spatiu birouri 500 mp zona Industriala EST

Broscărie, Sibiu

2 camere
500 mp
Etaj 2 / 2
1980
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

25.000 €
/ lună 50 € / mp / lună

Teren extravilan

Broscărie, Sibiu

500 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
11

250 €
/ lună

Garsoniera | Decomandata | Mobilata | Utilata | ...

Broscărie, Sibiu

1 camere
25 mp
1990
4E
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

300 €
/ lună 8.57 € / mp / lună

Spatiu birou 35 mp zona Broscarie

Broscărie, Sibiu

35 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

300 €
/ lună 8.57 € / mp / lună

Spatiu birou 35 mp zona Broscarie

Broscărie, Sibiu

35 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
13

3.000 €
/ lună 3.14 € / mp / lună

Hala Industriala in Cisnadie 955 mp Acces Tir 3 ...

Broscărie, Sibiu

955 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă

250 €
/ lună

Inchiriez garsoniera

Broscărie, Sibiu

1 camere
24 mp
Etaj 4 / 4
1990
Agenție

1 lună în urmă
6

240 €
/ lună

Garsoniera | Mobilata ?i utilata | Etaj 3 | Piv ...

Broscărie, Sibiu

1 camere
25 mp
Etaj 3 / 4
1985
Dezvoltator
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

10.890 €
/ lună
9.000 €

Spatiu industrial de inchiriat 2000 mp

Broscărie, Sibiu

Dezvoltator
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

24.502 €
/ lună
20.250 €

Spatiu industrial de inchiriat 4.500 mp

Broscărie, Sibiu

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

6 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Spa?ii de cazare in Sibiu, Str. Triajului, capa ...

Broscărie, Sibiu

841 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

1.000 €
/ lună 0.26 € / mp / lună

Hala industriala 3800mp str. stefan cel mare 19 ...

Broscărie, Sibiu

3.800 mp utili
8.000 mp teren
Dezvoltator
Comision 0%

1 lună în urmă
5

2.423 €
/ lună
2.002 €

Spatiu industrial de inchiriat 445 mp Sibiu Est

Broscărie, Sibiu

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

8 luni în urmă
6

3.900 €
/ lună 12 € / mp / lună

Spatiu birouri cu parcari proprii in Zona Indus ...

Industrial Est, Sibiu

La ~5km distanță

1 camere
325 mp
1980
Agenție

8 luni în urmă
10

2.700 €
/ lună 12 € / mp / lună

Spatiu comercial 225 mp 3 locuri de parcare Zon ...

Industrial Est, Sibiu

La ~5km distanță

225 mp utili
1E
1980
Agenție

8 luni în urmă
18

2.040 €
/ lună 12 € / mp / lună

Spatiu birouri 170 mp doua grupuri sanitare in ...

Industrial Est, Sibiu

La ~5km distanță

4 camere
170 mp
1980

Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
28

19.360 €
/ lună
16.000 €
4.84 € / mp / lună

Spatiu Industrial - 4000 mp - Productie - Depoz ...

Industrial Est, Sibiu

La ~5km distanță

Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
26

2.400 €
/ lună 4 € / mp / lună

Spatiu Industrial - 600 mp - Depozitare - Distr ...

Industrial Est, Sibiu

La ~5km distanță

1E