Apartamente
Proprietăți unice: 5
Proprietari: 0
Agenție

1 săptămână în urmă
7

300 €
/ lună

Inchiriere apartament 2 camere, zona Vest, Ploi ...

Peneș Curcanul, Ploiești

2 camere
60 mp
Agenție

1 lună în urmă
7

314 €
/ lună

Inchiriere Garsoniera moderna, zona Vest - Pene ...

Peneș Curcanul, Ploiești

1 camere
29 mp
Etaj 3
Agenție

2 luni în urmă
13

750 €
/ lună

Apartamente 3 camere de lux | parcare subterana ...

Peneș Curcanul, Ploiești

3 camere
80 mp
Etaj 1 / 3
2025

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 luni în urmă
18

700 €
/ lună

Apartament 3 camere lux , loc parcare , bloc no ...

Peneș Curcanul, Ploiești

3 camere
70 mp
Etaj 2 / 3
2015
Agenție

Mai mult de un an

400 €
/ lună

Inchiriere apartament 3 camere, cu centrala, Pl ...

Peneș Curcanul, Ploiești

3 camere
55 mp
Etaj 1 / 4
1980

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

11 luni în urmă
7

380 €
/ lună

Apartament 2 camere zona Paltinis

Enachiță Văcărescu, Ploiești

La ~5km distanță

2 camere
52 mp
Parter / 4
1984
Agenție

6 luni în urmă
12

550 €
/ lună

Apartament 3 camere de inchiriat, zona Enachita ...

Enachiță Văcărescu, Ploiești

La ~5km distanță

3 camere
71,46 mp
Etaj 3 / 5
2011
Agenție

3 zile în urmă
7

286 €
/ lună

Se inchiriaza apartament decomandat trei camere ...

Enachiță Văcărescu, Ploiești

La ~5km distanță

3 camere
68 mp
Etaj 3 / 4
1982

Agenție

Mai mult de un an
18

1.000 €
/ lună 4 € / mp / lună

CANTACUZINO-sp.com. aprox 250mp , et.2 la 1000 ...

Cantacuzino, Ploiești

La ~5km distanță

250 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
9

1.350 €
/ lună 8.44 € / mp / lună

CANTACUZINO - Spatiu Comercial - HALA , 150 mp ...

Cantacuzino, Ploiești

La ~5km distanță

160 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
18

1.000 €
/ lună
1.210 €
6.67 € / mp / lună

CANTACUZINO zona, spatii destinatie restaurant ...

Cantacuzino, Ploiești

La ~5km distanță

150 mp utili
2005
Agenție

Mai mult de un an
10

1.400 €
/ lună 5.53 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial deosebit in Ploiest ...

Cantacuzino, Ploiești

La ~5km distanță

253 mp utili
3E
Agenție

10 luni în urmă
9

395 €
/ lună

Spatiu birouri, 2 camere, Cantacuzino, Ploiesti

Cantacuzino, Ploiești

La ~5km distanță

2 camere
50 mp
Parter / 4
1986
Agenție

8 luni în urmă
9

15.000 €
/ lună 9.49 € / mp / lună

Spatiu comercial P 5, 20 locuri de parcare, Plo ...

Cantacuzino, Ploiești

La ~5km distanță

1.580 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

280 €
/ lună

Garsoniera, Zona Centrala, complet mobilata

Cantacuzino, Ploiești

La ~5km distanță

3 camere
70 mp
Etaj 4 / 8
8E
Agenție

8 luni în urmă
18

14.220 €
/ lună 9 € / mp / lună

Royal Imobiliare - inchirieri spatii birouri

Cantacuzino, Ploiești

La ~5km distanță

20 camere
1.580 mp
2011
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
10

900 €
/ lună 6.25 € / mp / lună

NOVISIMO-IMOBILIARE: SPATIU COMERCIAL DE INCHIR ...

Cantacuzino, Ploiești

La ~5km distanță

144 mp utili
2015
Agenție

8 luni în urmă
11

850 €
/ lună 5.67 € / mp / lună

Royal Imobiliare -Inchirieri Birouri zona Cant ...

Cantacuzino, Ploiești

La ~5km distanță

6 camere
150 mp
1992
Agenție

10 luni în urmă
10

1.700 €
/ lună

Inchiriere spatiu birouri, 2 camere, Cantacuzin ...

Cantacuzino, Ploiești

La ~5km distanță

2 camere
50 mp
Etaj 4
Agenție

4 luni în urmă
11

1.500 €
/ lună 4.69 € / mp / lună

Spatiu Comercial 350 mp, cu parcare - Zona Cant ...

Cantacuzino, Ploiești

La ~5km distanță

320 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
14

520 €
/ lună

Apartament 2 camere, parcare, pet friendly, zon ...

Cantacuzino, Ploiești

La ~5km distanță

2 camere
55 mp
Etaj 4 / 8
2022
Agenție

1 lună în urmă
11

480 €
/ lună

Apartament 2 camere tip studio, parcare, zona V ...

Cantacuzino, Ploiești

La ~5km distanță

2 camere
44 mp
Etaj 4
2022
Agenție

1 lună în urmă
14

700 €
/ lună

Apartament 3 camere, bloc nou, parcare, pet fri ...

Cantacuzino, Ploiești

La ~5km distanță

3 camere
76 mp
Etaj 8
2022
Agenție

3 săptămâni în urmă
6

349 €
/ lună

Apartament 3 camere, renovat, zona Cantacuzino, ...

Cantacuzino, Ploiești

La ~5km distanță

3 camere
70 mp
Etaj 3
1977
Agenție

1 lună în urmă
8

450 €
/ lună 5.63 € / mp / lună

Inchiriere Spatiu Comercial 3 camere, zona ultr ...

Cantacuzino, Ploiești

La ~5km distanță

80 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

350 €
/ lună

Inchiriez apartamente 2camere

Cantacuzino, Ploiești

La ~5km distanță

2 camere
60 mp
Etaj 1
1970
Agenție

2 luni în urmă
10

400 €
/ lună

Agentia imobiliara VIGAFON inchiriaza apartamen ...

Cantacuzino, Ploiești

La ~5km distanță

2 camere
54 mp
Parter
1988
Agenție

4 săptămâni în urmă
6

400 €
/ lună

Inchiriere apartament 2 camere, parcare proprie ...

Cantacuzino, Ploiești

La ~5km distanță

2 camere
50 mp
1970
4E
Agenție

1 lună în urmă
13

800 €
/ lună 5.33 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial pentru birouri, cab ...

Cantacuzino, Ploiești

La ~5km distanță

150 mp utili
50 mp teren
2E
Agenție

1 lună în urmă
6

1.500 €
/ lună 15 € / mp / lună

Cantacuzino, sp. com., 100mp, gr.san., parcare, ...

Cantacuzino, Ploiești

La ~5km distanță

100 mp utili
2009