Proprietăți unice: 3
Proprietari: 1
Agenție

2 zile în urmă
23

400 €
/ lună 3.48 € / mp / lună

Spațiu comercial/birouri de închiriat ...

Dorobanțul, Ploiești

115 mp
2004
Agenție

4 zile în urmă
9

320 €
/ lună

Inchiriere apartament 2 camere, zona Mihai Brav ...

Dorobanțul, Ploiești

2 camere
50 mp
Etaj 1 / 4
1980
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
6

314 €
/ lună

Casa de inchiriat

Dorobanțul, Ploiești

2 camere

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

9 luni în urmă
7

3.000 €
/ lună 3 € / mp / lună

Royal Imobiliare - Inchirieri Spatii industrial ...

Mihai Bravu, Ploiești

La ~5km distanță

Agenție

9 luni în urmă
7

4.473 €
/ lună 3 € / mp / lună

Royal Imobiliare-Inchiriere Spatiu Industrial Z ...

Mihai Bravu, Ploiești

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
5

288 €
/ lună

Inchiriere apartament 3 camere, Mihai Bravu

Mihai Bravu, Ploiești

La ~5km distanță

3 camere
70 mp
Etaj 2
1978

Agenție

7 luni în urmă
15

450 €
/ lună

Apartament 2 camere, parcare proprie, prima inc ...

Mihai Bravu, Ploiești

La ~5km distanță

2 camere
75 mp
Etaj 6 / 6
2024
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
10

370 €
/ lună

Apartament de doua camere plus living spa?ios, ...

Mihai Bravu, Ploiești

La ~5km distanță

2 camere
56 mp
Etaj 2 / 6
2024
Agenție

Mai mult de un an
12

3.993 €
/ lună 2.42 € / mp / lună

Hala industriala P+1E, 1646 mp, Ploiesti, Mihai ...

Mihai Bravu, Ploiești

La ~5km distanță

1.650 mp utili
1E
1970
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
16

1.400 €
/ lună

Spațiu ideal cabinet medical / clinică – 300 mp ...

Mihai Bravu, Ploiești

La ~5km distanță

7 camere
300 mp
500 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
7

712.500 €
/ lună

Hala de depozitare 375 mp de închiriat, Mi ...

Mihai Bravu, Ploiești

La ~5km distanță

Agenție

6 luni în urmă
10

480 €
/ lună

Agentia imobiliara VIGAFON inchiriaza apartamen ...

Mihai Bravu, Ploiești

La ~5km distanță

2 camere
70 mp
Etaj 1 / 2
2017
Anunț publicat de 4 agenții cu prețuri cuprinse între 480 € și 500 €
Agenție

6 luni în urmă
10

1.900 €
/ lună 5.28 € / mp / lună

HALA PRODUCTIE//DEPOZITARE//ZONA TELEAJEN

Mihai Bravu, Ploiești

La ~5km distanță

Agenție

7 luni în urmă
8

2.299 €
/ lună
1.900 €
6.08 € / mp / lună

Spatiu industrial de inchiriat, zona Mihai Brav ...

Mihai Bravu, Ploiești

La ~5km distanță

Agenție

1 lună în urmă
14

600 €
/ lună 4.29 € / mp / lună

Spatiu depozitare si birou in Ploiesti, zona Mi ...

Mihai Bravu, Ploiești

La ~5km distanță

140 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
20

750 €
/ lună

Inchiriere Vila-duplex 5 camere in zona Bar Buc ...

Mihai Bravu, Ploiești

La ~5km distanță

5 camere
137 mp
248 mp teren
2020
Agenție

1 lună în urmă
7

300 €
/ lună

Apartament 2 camere zona Mihai Bravu

Mihai Bravu, Ploiești

La ~5km distanță

2 camere
40 mp
Etaj 1 / 4
1974
Agenție

Mai mult de un an
18

750 €
/ lună

Casa duplex 5 cam | M. Bravu B.Bucov | Mobilata ...

Mihai Bravu, Ploiești

La ~5km distanță

5 camere
134 mp
247 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
9

1.500 €
/ lună 3 € / mp / lună

Hala de 400 mp si 100 mp birouri in Ploiesti, z ...

Mihai Bravu, Ploiești

La ~5km distanță

500 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
3

320 €
/ lună

Inchiriere studio modern, zona Mihai Bravu, Plo ...

Mihai Bravu, Ploiești

La ~5km distanță

1 camere
38 mp
Etaj 3
Agenție

1 lună în urmă
8

3.500 €
/ lună 3.50 € / mp / lună

HALA //ZONA TELEAJEN

Mihai Bravu, Ploiești

La ~5km distanță

Agenție

2 luni în urmă
15

550 €
/ lună

Inchiriere apartament 3 camere, bloc nou, Mihai ...

Mihai Bravu, Ploiești

La ~5km distanță

3 camere
83 mp
Etaj 2
2022
Agenție

2 luni în urmă
15

740 €
/ lună

ROANDY-Vila parter+1 cu multiple imbunatatiri-M ...

Mihai Bravu, Ploiești

La ~5km distanță

5 camere
140 mp
300 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
8

601 €
/ lună 4.62 € / mp / lună

Inchiriere hala industriala si birou, in Ploies ...

Mihai Bravu, Ploiești

La ~5km distanță

Agenție

3 luni în urmă
19

500 €
/ lună 6.94 € / mp / lună

Inchiriere apartament pentru birouri, Ploiesti, ...

Mihai Bravu, Ploiești

La ~5km distanță

72 mp utili
1986
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
6

270 €
/ lună

Garsoniera de inchiriat Ploie?ti

Mihai Bravu, Ploiești

La ~5km distanță

1 camere
30 mp
Etaj 3
1987
Agenție

3 luni în urmă
8

940 €
/ lună 2 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat Piata Victoriei 3 ...

Mihai Bravu, Ploiești

La ~5km distanță

470 mp utili
Agenție

5 luni în urmă
11

2.500 €
/ lună 5.32 € / mp / lună

Spatiu birouri 2 etaje 330 mp utili //3 locuri ...

Mihai Bravu, Ploiești

La ~5km distanță

470 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
6

330 €
/ lună

Chirie 330 euro + o luna garantie, negociabil, ...

Mihai Bravu, Ploiești

La ~5km distanță

2 camere
54 mp
Etaj 2
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

353 €
/ lună

De inchiriat apartament 2 dormitoare modern, lu ...

Mihai Bravu, Ploiești

La ~5km distanță

2 camere
64 mp
Etaj 5 / 6
6E