Spaţii comerciale
Proprietăți unice: 3
Proprietari: 1
Agenție

2 săptămâni în urmă
6

855.500 €
/ lună 14.50 € / mp / lună

Oportunitate investitie Teren 5,9 ha in Parcul ...

Nedelea

59.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
7

48.633 €
/ lună 39 € / mp / lună

Teren intravilan Nedelea: 1247 mp cu deschidere ...

Nedelea

1.247 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

400 €
/ lună 8 € / mp / lună

Inchiriez spatiul

Nedelea

50 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

1 lună în urmă
8

2.600 €
/ lună 2.67 € / mp / lună

Hala industriala, DN1 Movila Vulpii, la 5 minut ...

Ariceștii Rahtivani

La ~5km distanță

973 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
3

74.500 €
/ lună 24.03 € / mp / lună

3 PARCELE COMASATE intravilan CONSTRUCTII Arice ...

Ariceștii Rahtivani

La ~5km distanță

3.100 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
6

110.000 €
/ lună 61.90 € / mp / lună

Teren intravilat 1777 mp, front 16 m, zona cent ...

Ariceștii Rahtivani

La ~5km distanță

1.777 mp teren

Agenție

1 săptămână în urmă
4

24.900 €
/ lună 24.10 € / mp / lună

TEREN INTRAVILAN Aricesti -Stoenesti/PH

Ariceștii Rahtivani

La ~5km distanță

1.033 mp teren
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
3

30 €
/ lună

WDP Ploiesti - parc industrial in dezvoltare

Ariceștii Rahtivani

La ~5km distanță

Agenție

Mai mult de un an
3

15.427 €
/ lună
12.750 €
5.14 € / mp / lună

WDP Industrial Park Aricestii Rahtivani, hale, ...

Ariceștii Rahtivani

La ~5km distanță

Agenție

2 luni în urmă
8

2.402 €
/ lună 4.14 € / mp / lună

Royal Imobiliare - Inchiriere spatiu industrial ...

Filipeștii de Târg

La ~5km distanță

Agenție

10 luni în urmă
10

9.075 €
/ lună
7.500 €
3.63 € / mp / lună

Spatiu industrial de inchiriat in Filipestii de ...

Filipeștii de Târg

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

4 €
/ lună 0 € / mp / lună

Hale industriale de inchiriat Filipe?tii de Tar ...

Filipeștii de Târg

La ~5km distanță

2.500 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

2.400 €
/ lună 3.75 € / mp / lună

Hala industriala de inchiriat Filipestii de Tar ...

Filipeștii de Târg

La ~5km distanță

640 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

785 €
/ lună 2.80 € / mp / lună

Inchiriere

Filipeștii de Târg

La ~5km distanță

280 mp utili
760 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
10

2.900 €
/ lună 0.58 € / mp / lună

Teren extravilan Filipestii de Targ, ID: R30387 ...

Mărginenii de Jos

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

943.000 €
/ lună 23 € / mp / lună

Crevedia, 4.1 ha teren

Dărmănești

La ~5km distanță

41.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

25.500 €
/ lună
26.000 €
16.40 € / mp / lună

Teren de vanzare Prahova, Filipestii de Padure

Filipeștii de Pădure

La ~5km distanță

1.555 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

173 €
/ lună

De inchiriat garsoniera

Filipeștii de Pădure

La ~5km distanță

1 camere
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
6

1.500 €
/ lună 3 € / mp / lună

Vand sau Inchiriez

Filipeștii de Pădure

La ~5km distanță

500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
10

1.350.000 €
/ lună 1,483.52 € / mp / lună

Spatiu comercial Annabella - Filipestii de Padu ...

Filipeștii de Pădure

La ~5km distanță

910 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
20

3.200 €
/ lună 3.20 € / mp / lună

Inchiriere hala parc Industrial Floresti Prahov ...

Filipeștii de Pădure

La ~5km distanță

1.000 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

1.300 €
/ lună 3.71 € / mp / lună

Inchiriez Hala Filipe?tii de Padure.

Filipeștii de Pădure

La ~5km distanță

350 mp utili
Agenție

10 luni în urmă
16

2.600 €
/ lună 2.60 € / mp / lună

Spatiu industrial de inchiriat in Filipestii de ...

Filipeștii de Pădure

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

2.000 €
/ lună 3.36 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat in Filipestii de ...

Filipeștii de Pădure

La ~5km distanță

596 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

51.320 €
/ lună 20 € / mp / lună

Teren intavilan | 2566mp | Darmanesti Dambovita

Mărginenii de Sus

La ~5km distanță

2.566 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

33.000 €
/ lună 22.65 € / mp / lună

Teren intravilan/livada nuci

Mărginenii de Sus

La ~5km distanță

1.457 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

105.000 €
/ lună 50 € / mp / lună

Teren de Vanzare Plus Cladire

Călinești

La ~5km distanță

2.100 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
5

7.400.000 €
/ lună 20 € / mp / lună

Teren 37 ha | PUZ aprobat Ploiesti Vest Industr ...

Zalhanaua

La ~10km distanță

370.000 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
11

16.000 €
/ lună 32 € / mp / lună

Targsoru Nou - Loturi 500 mp, toate utilitatile ...

Târgșoru Nou

La ~10km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
4

10 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan,Baicoi/Tufen/landa biserica

Central, Băicoi

La ~10km distanță

4.000 mp teren