Proprietăți unice: 0
Proprietari: 0

Anunțuri relevante din apropiere.

Agenție

1 lună în urmă
20

450 €
/ lună

Casa de inchiriat Campina | Curte 481 mp | 0% c ...

Cuza, Câmpina

La ~5km distanță

3 camere
76 mp
481 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

890 €
/ lună
990 €

De inchiriat casa moderna P+1, renovat, ultrace ...

Piața Centrală, Câmpina

La ~5km distanță

5 camere
120 mp
230 mp teren
2000
Agenție

5 luni în urmă
7

600 €
/ lună 30 € / mp / lună

Spatiu comercial in Campina--ultracentral--600e

Piața Centrală, Câmpina

La ~5km distanță

20 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

Mai mult de un an
6

199 €
/ lună 16.58 € / mp / lună

Spatiu comercial in Campina--200e

Câmpina

La ~5km distanță

12 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

1.300 €
/ lună

Vila de inchiriat Campina

Câmpina

La ~5km distanță

4 camere
200 mp
250 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

10 €
/ lună 0.11 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat

Câmpina

La ~5km distanță

95 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

1.900 €
/ lună 7.60 € / mp / lună

Depozite Hale de inchiriat Campina

Câmpina

La ~5km distanță

250 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
10

1.600 €
/ lună

●Casa renovata 2023, teren 550mp,6 camere ...

Central, Câmpina

La ~5km distanță

6 camere
192 mp
550 mp teren
f.s. 6 m
Agenție

Mai mult de un an
10

790 €
/ lună 2.31 € / mp / lună

Spatiu pt birouri in Campina, 342 mp,--790e

Câmpina

La ~5km distanță

342 mp
2E
Agenție

Mai mult de un an
10

650 €
/ lună 1.35 € / mp / lună

Hala in Campina--650 euro

Central, Câmpina

La ~5km distanță

Agenție

Mai mult de un an
10

370 €
/ lună

Ap 2 cam in Campina--370e

Central, Câmpina

La ~5km distanță

2 camere
44 mp
Parter / 4
1977
Agenție

5 luni în urmă
10

1.500 €
/ lună

Campina - casa mobilata modern - 1250 Euro Luna

Central, Câmpina

La ~5km distanță

150 mp
600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

400 €
/ lună

Apartament de Inchiriat, 2 camere, Campina Ultr ...

Ultracentral, Câmpina

La ~5km distanță

2 camere
50 mp
Agenție

1 lună în urmă
3

53.000 €
/ lună 106 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare 500 mp in Campina, ...

Sud, Câmpina

La ~5km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
5

27.000 €
/ lună 21.43 € / mp / lună

Teren de vanzare

Central, Câmpina

La ~5km distanță

1.260 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
3

600 €
/ lună 17.14 € / mp / lună

Inchiriez salon de infrumuse?are ultracentral 3 ...

Ultracentral, Câmpina

La ~5km distanță

35 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
5

300 €
/ lună

apartament locuinta garsoniera de inchiriat in ...

Central, Câmpina

La ~5km distanță

2 camere
40 mp
Etaj 3
1990
Agenție

3 săptămâni în urmă
4

260 €
/ lună

Direct propietar inchiriez garsoniera decomanda ...

Central, Câmpina

La ~5km distanță

1 camere
36 mp
1997
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă

295 €
/ lună

Inchiriez apartament

Central, Câmpina

La ~5km distanță

2 camere
40 mp
Etaj 1
1977
Agenție

4 luni în urmă
5

61.600 €
/ lună 110 € / mp / lună

Campina - central - teren 560 mp - 110 Euro + T ...

Central, Câmpina

La ~5km distanță

560 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

229 €
/ lună

Inchiriez apartament garsoniera Campina

Central, Câmpina

La ~5km distanță

2 camere
35 mp
Etaj 3
1980
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 229 € și 233 €
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
14

1.600 €
/ lună

inchiriez apartament 2 camere

Central, Câmpina

La ~5km distanță

2 camere
56 mp
Etaj 3 / 4
1989
Agenție

4 luni în urmă
5

42.000 €
/ lună 126.89 € / mp / lună

Teren Intravilan de vanzare, Campina

Central, Câmpina

La ~5km distanță

331 mp teren
2E
Agenție

5 luni în urmă
10

35.000 €
/ lună 26.92 € / mp / lună

Teren intravilan 1.300 mp in Cornu de Jos, Prah ...

Central, Câmpina

La ~5km distanță

1.300 mp teren
1E
Agenție

1 lună în urmă
11

292 €
/ lună

Garsoniera de inchiriat parc milia Campina Ultr ...

Ultracentral, Câmpina

La ~5km distanță

1 camere
38 mp
Etaj 5 / 5
1996
Agenție

1 lună în urmă
15

1.800 €
/ lună

Campina - ultracentral - ap. 3 cam mobilat/ et. ...

Ultracentral, Câmpina

La ~5km distanță

3 camere
80 mp
Etaj 2 / 4
1980
Agenție

1 lună în urmă
12

400 €
/ lună

Campina - ap. 2 cam - mobilat modern - 400 Euro ...

Central, Câmpina

La ~5km distanță

2 camere
55 mp
Etaj 8 / 10
1975
Agenție

2 luni în urmă
8

785 €
/ lună

Casa mare noua (2023) 3 camere (2 dormitoare, 2 ...

Central, Câmpina

La ~5km distanță

3 camere
110 mp
110 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
12

430 €
/ lună
500 €

Campina - ap. 2 cam Lux - 430 Euro/Luna Neg.

Ultracentral, Câmpina

La ~5km distanță

2 camere
50 mp
Parter
4E
Agenție

2 luni în urmă
16

300 €
/ lună

Ap 2 cam in Campina str 1 Mai--300e

Central, Câmpina

La ~5km distanță

2 camere
48 mp
Etaj 4
4E