Apartamente Case
Proprietăți unice: 2
Proprietari: 1
Agenție

1 săptămână în urmă
18

400 €
/ lună

Busteni| Apartament 2 camere complet mobilat

Zamora, Bușteni

2 camere
38 mp
Parter / 3
2019
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
18

1.500 €
/ lună

VILA CARTIER ZAMORA//BUSTENI

Zamora, Bușteni

6 camere
350 mp
400 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

10 luni în urmă
9

1.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu office spre inchiriere

Bușteni

La ~5km distanță

100 mp
2E
Agenție

Mai mult de un an
10

600 €
/ lună

apartament de inchiriat Busteni

Bușteni

La ~5km distanță

2 camere
55 mp
Etaj 3
2017
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
5

589.000 €
/ lună 1,178.00 € / mp / lună

Spatiu comercial direct la Partia Kalinderu Bus ...

Central, Bușteni

La ~5km distanță

500 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
4

477 €
/ lună

Inchiriez apartament de lux in Busteni

Exterior Vest, Bușteni

La ~5km distanță

2 camere
50 mp
Etaj 1
2025
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 477 € și 490 €
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

981 €
/ lună 6.63 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial in suprafata de 148 ...

Central, Bușteni

La ~5km distanță

148 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

500 €
/ lună 1.67 € / mp / lună

Parteneriat exclusiv / Inchiriere Spatiu fitnes ...

Exterior Vest, Bușteni

La ~5km distanță

300 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

383 €
/ lună

Apartament 2 camere de inchiriat Busteni

Est, Bușteni

La ~5km distanță

2 camere
50 mp
Etaj 4
1970
Agenție

6 luni în urmă
10

85.000 €
/ lună 76.10 € / mp / lună

Teren intravilan in Busteni, cu vedere spectacu ...

Sud, Bușteni

La ~5km distanță

1.117 mp teren
2E
Agenție

2 luni în urmă
5

599.000 €
/ lună 203.46 € / mp / lună

Vanzare teren intravilan 2944mp constructii ide ...

Central, Bușteni

La ~5km distanță

2.944 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
8

491 €
/ lună

Cabana de inchiriat cu 10 dormitoare in Busteni ...

Central, Bușteni

La ~5km distanță

4 camere
550 mp
Agenție

1 lună în urmă
8

500 €
/ lună 1.67 € / mp / lună

Parteneriat exclusiv Inchiriere Spa?iu fitness ...

Central, Bușteni

La ~5km distanță

300 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
9

1.000 €
/ lună

Casa de inchiriat Busteni

Central, Bușteni

La ~5km distanță

8 camere
390 mp
Agenție

3 săptămâni în urmă
15

2.200 €
/ lună

Busteni - Prahova | Vila 500 MP | 13 Camere | ...

Bușteni

La ~5km distanță

13 camere
436,34 mp
480 mp teren
2012
Agenție

2 săptămâni în urmă
13

370 €
/ lună

Apartament 2 camere cu priveliste, bloc nou Bus ...

Central, Bușteni

La ~5km distanță

2 camere
70 mp
2018
3E
Agenție

4 zile în urmă
6

955 €
/ lună 26.53 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat sau vanzare

Central, Bușteni

La ~5km distanță

36 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
8

350 €
/ lună

Inchiriz apartament 2 camere Busteni Prahova

Central, Bușteni

La ~5km distanță

2 camere
50 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

100 €
/ lună 0.45 € / mp / lună

Teren Busteni, Curti Constructii

Central, Bușteni

La ~5km distanță

223 mp teren
34E
Agenție

3 luni în urmă
8

300 €
/ lună

garsoniera de inchiriat

Central, Bușteni

La ~5km distanță

1 camere
35 mp
Parter
Agenție

3 luni în urmă
19

1.500 €
/ lună

VILA CARTIER ZAMORA//BUSTENI

Central, Bușteni

La ~5km distanță

7 camere
350 mp
400 mp teren
2018
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
14

370.000 €
/ lună 138.27 € / mp / lună

Teren intravilan Busteni - Piatra Arsa

Piatra Arsă, Bușteni

La ~5km distanță

2.676 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

700 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat, parter, 70mp

Poiana Țapului, Bușteni

La ~5km distanță

70 mp utili
2010
Agenție

7 luni în urmă
8

120.000 €
/ lună 85.29 € / mp / lună

Teren 1407 mp Poiana Tapului. Vedere Bucegi .Tr ...

Poiana Țapului, Bușteni

La ~5km distanță

1.407 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

400 €
/ lună

Inchiriere apartament 3 camere Busteni

Silva, Bușteni

La ~5km distanță

2 camere
Etaj 2
1978
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
8

390 €
/ lună

Inchiriez pe termen lung Apartament Busteni zon ...

Telecabinei, Bușteni

La ~5km distanță

2 camere
52 mp
Etaj 4
1988
Agenție

3 luni în urmă
14

1.500 €
/ lună 7.14 € / mp / lună

Oportunitate de Business: Spa?iu Comercial in B ...

Silva, Bușteni

La ~5km distanță

210 mp utili
Agenție

7 luni în urmă
15

109.500 €
/ lună

Vanzare apartament cu doua camere- mobilat si u ...

Cezar Petrescu, Bușteni

La ~5km distanță

2 camere
50 mp
Etaj 1
1980
Agenție

1 săptămână în urmă
19

1.200 €
/ lună 2.64 € / mp / lună

Vila de inchiriat pe termen lung ideala pentru ...

Valea Alba, Bușteni

La ~5km distanță

454 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă
6

350 €
/ lună

Garsonieră de închiriere în Sinaia

Cumpătu, Sinaia

La ~5km distanță

1 camere
40 mp
Demisol
2009