Proprietăți unice: 218
Proprietari: 57
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

250 €
/ lună

Inchiriez apartament la parter ,str Ecaterina T ...

Central, Roman

1 camere
33 mp
Parter
1986
Agenție

1 lună în urmă
8

200 €
/ lună

De inchiriat garsoniera cf1, zona Piata Mica, m ...

Central, Roman

1 camere
26 mp
Etaj 2
1980
Agenție

1 lună în urmă
9

300 €
/ lună

De inchiriat apartament cu 3 camere ?i balcon, ...

Central, Roman

3 camere
70 mp
Etaj 4
1980

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

147 €
/ lună 3.68 € / mp / lună

Spatiu depozitare

Central, Roman

40 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
9

236 €
/ lună

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona lic ...

Central, Roman

2 camere
50 mp
Etaj 4
1980
Agenție

1 lună în urmă
7

294 €
/ lună

De inchiriat apartament cu 2 camere, zona ultra ...

Ultracentral, Roman

2 camere
50 mp
Etaj 1
1980
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

230 €
/ lună

Inchiriez apartament cu doua camere

Central, Roman

2 camere
50 mp
Etaj 1
2000
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 230 € și 236 €
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
10

294 €
/ lună

Inchiriz apartament 2 camere Cuza Voda

Central, Roman

2 camere
58 mp
Etaj 2
1979
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

50 €
/ lună 1.25 € / mp / lună

Inchiriez anunt Roman

Central, Roman

40 mp utili
Agenție

2 luni în urmă

300 €
/ lună

Inchiriez apartament, 2 cam!

Central, Roman

2 camere
60 mp
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

250 €
/ lună

Garsoniera ultracentrala de inchiriat

Ultracentral, Roman

1 camere
40 mp
Parter
1991
Agenție

2 luni în urmă
5

240 €
/ lună

Proprietar, ofer spre inchiriere sau vanzare ap ...

Central, Roman

2 camere
45 mp
Etaj 3
1980
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

200 €
/ lună

Inchiriez Garsoniera 42MP

Central, Roman

1 camere
42 mp
Etaj 4 / 4
2000
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

1.300 €
/ lună 10 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial ultracentral

Central, Roman

130 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
1

250 €
/ lună

Spatii Depozitare Activitati str Chimiei Roman ...

Central, Roman

5 camere
60 mp
Parter
2005
Agenție

3 luni în urmă
2

500 €
/ lună 2.50 € / mp / lună

Hale de inchiriat si de vanzare in diferite zon ...

Central, Roman

200 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

111.111 €
/ lună 555.56 € / mp / lună

Inchiriez sau vindem spa?iul al firmei pt cazar ...

Central, Roman

200 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
10

300 €
/ lună

Ofer spre inchiriere

Ultracentral, Roman

2 camere
60 mp
Etaj 2
1978
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
7

260 €
/ lună

inchiriez apartament 2camere. Proprietar

Central, Roman

2 camere
54 mp
Etaj 4
1978
Agenție

3 luni în urmă
1

400 €
/ lună 1.33 € / mp / lună

Ofer spre inchiriere Hala

Central, Roman

300 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
7

749 €
/ lună
800 €
2.10 € / mp / lună

Inchiriez hala 357 mp - Echipament pt service a ...

Nord, Roman

357 mp utili
Agenție

6 luni în urmă
7

350 €
/ lună

Apartament nou,cu o camera de inchiriat!

Central, Roman

2 camere
49 mp
Etaj 3
2025
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
8

900 €
/ lună 6.92 € / mp / lună

ofer spre inchiriere spa?iu comercial

Central, Roman

130 mp utili
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 900 € și 1.000 €
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
7

235 €
/ lună

Inchiriez apartament

Central, Roman

2 camere
50 mp
Etaj 4
1990
Agenție

6 luni în urmă
7

350 €
/ lună 1 € / mp / lună

Str Chimiei Hala Productie Depozitare

Central, Roman

350 mp utili
1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
4

240 €
/ lună

inchiriez garsoniera confort 1

Central, Roman

1 camere
32 mp
Agenție

9 luni în urmă
9

275 €
/ lună

Inchiriez apartament 2 camere, et. 3, zona Hote ...

Central, Roman

2 camere
55 mp
Etaj 3
1987
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
2

157 €
/ lună 8.72 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Roman

18 mp utili
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
8

294 €
/ lună

Inchiriez apartament 2 camere

Central, Roman

2 camere
56 mp
Etaj 4
1980
Agenție

11 luni în urmă
7

240 €
/ lună

Ofer apartament pentru inchiriat

Roman

2 camere
51 mp
Etaj 4
1980