Proprietăți unice: 48
Proprietari: 25
Agenție

2 săptămâni în urmă
7

250 €
/ lună 6.25 € / mp / lună

Spatiu comercial de închiriat, Sighisoara

Est, Sighișoara

40 mp utili
2000
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
10

260 €
/ lună

Apartament cu 2 camere de inchiriat

Central, Sighișoara

2 camere
49 mp
Parter
1975
Agenție

1 lună în urmă
11

350 €
/ lună

Apartament de inchiriat 3 camere, Sighisoara

Nord, Sighișoara

3 camere
60 mp
Etaj 3 / 4
1985

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
9

350 €
/ lună

Apartament de inchiriat, zona Mihai Viteazu, Si ...

Est, Sighișoara

3 camere
61 mp
Parter / 4
1985
Agenție

2 luni în urmă
9

2.500 €
/ lună 0.62 € / mp / lună

Teren intravilan, 4019 Mp, Sighisoara

Est, Sighișoara

4.019 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
19

4.798 €
/ lună 3.35 € / mp / lună

Clădire de birouri / clinică medicală / spațiu ...

Central, Sighișoara

1.432,21 mp utili
1E
1980
Agenție

4 luni în urmă
31

1.400 €
/ lună

Casa de vanzare in zona centrala a orasului Sig ...

Central, Sighișoara

5 camere
240 mp
200 mp teren
1985
Agenție

7 luni în urmă
14

300 €
/ lună

Apartament 2 Camere Et.1 Mobilat/Utilat, Terasa ...

Est, Sighișoara

2 camere
55 mp
Etaj 1
1982
Agenție

Mai mult de un an
6

449 €
/ lună 7.88 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat, zona Garii, Sigh ...

Est, Sighișoara

57 mp utili
1975
Agenție

Mai mult de un an
9

550 €
/ lună 15.71 € / mp / lună

Spatiu comercial in centrul orasului Sighisoara

Central, Sighișoara

35 mp utili
1E
1975
Agenție

Mai mult de un an
19

950 €
/ lună 1.86 € / mp / lună

Hala industriala de inchiriat

Est, Sighișoara

Agenție

1 săptămână în urmă
6

172 €
/ lună

Garsoniera de inchiriat!

Central, Sighișoara

1 camere
30 mp
1997
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

172 €
/ lună

Garsoniera de inchiriat!

Central, Sighișoara

1 camere
30 mp
Etaj 2
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

18.500 €
/ lună 9.25 € / mp / lună

Vand teren extravilan

Central, Sighișoara

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

25.900 €
/ lună 51.80 € / mp / lună

Teren intravilan - Ana Ipatescu

Central, Sighișoara

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
10

172 €
/ lună

Inchiriere garsoniera

Central, Sighișoara

1 camere
23 mp
Etaj 2
1977
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 172 € și 173 €
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă

220 €
/ lună

Apartament de inchiriat

Central, Sighișoara

2 camere
50 mp
Etaj 4
1985
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

210 €
/ lună

Apartament cu 1 camera de inchiriat

Central, Sighișoara

1 camere
30 mp
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

350 €
/ lună

Apartament 2 camere de inchiriat Maurer Residen ...

Central, Sighișoara

2 camere
52 mp
Agenție

1 lună în urmă
6

170 €
/ lună

inchiriez garsoniera

Central, Sighișoara

1 camere
25 mp
1997
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

35 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Vand teren intravilan in Sighisoara str. Ceahla ...

Central, Sighișoara

2.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

70.000 €
/ lună 2 € / mp / lună

Teren in Sighisoara zona Angofa

Central, Sighișoara

35.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

400 €
/ lună

Inchiriez apartament mobilat 3 camere plus dres ...

Central, Sighișoara

3 camere
85 mp
Etaj 1
1997
Agenție

2 luni în urmă
6

380 €
/ lună

Apartament de inchiriat

Central, Sighișoara

2 camere
60 mp
Etaj 1
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

500 €
/ lună 5 € / mp / lună

Spa?iu comercial, Birouri

Central, Sighișoara

100 mp utili
1900
Agenție

2 luni în urmă
9

350.000 €
/ lună 87.09 € / mp / lună

Teren intravilan, 4019 Mp, Sighisoara

Central, Sighișoara

4.019 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
8

250 €
/ lună

Apartament de inchiriat

Central, Sighișoara

2 camere
59 mp
Etaj 3
1997
Agenție

2 luni în urmă
12

700 €
/ lună 5.83 € / mp / lună

Spatiu de vanzare sau de inchiriat- Sighisoara

Central, Sighișoara

120 mp utili
1900
Agenție

3 luni în urmă
13

1.000 €
/ lună 5.65 € / mp / lună

INCHIRIEZ PENSIUNE CU 7 CAMERE IN SIGHISOARA LA ...

Central, Sighișoara

177 mp utili
2013
Agenție

4 luni în urmă
7

300 €
/ lună

Inchiriez apartament 2 camere

Central, Sighișoara

2 camere
4E