Proprietăți unice: 39
Proprietari: 4
Agenție

5 zile în urmă
8

500 €
/ lună

Apartament modern 3 camere, mobilat premium, La ...

Livezeni

3 camere
65 mp
Etaj 2
Agenție

13 ore în urmă
1

95.000 €
/ lună 100 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare in Livezeni zona Su ...

Livezeni

950 mp teren
Agenție

4 zile în urmă
11

800 €
/ lună

Casa 4 camere, Strada Livezeni, Tudor, prima in ...

Livezeni

4 camere
120 mp
500 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
13

370 €
/ lună

Apartament nou - prima închiriere | 2 cam. 54 m ...

Livezeni

2 camere
54 mp
Etaj 3 / 3
2025
Agenție

3 luni în urmă
16

600 €
/ lună

0% COMISON | Aartament 3 camere PREMIUM | Lavan ...

Livezeni

3 camere
66 mp
Etaj 1 / 3
3E
Agenție

8 luni în urmă
18

500 €
/ lună

De închiriat apartament nou cu două c ...

Livezeni

2 camere
60 mp
Etaj 2 / 9
9E
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 500 € și 600 €
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

44.100 €
/ lună 49 € / mp / lună

Teren 900 mp Livezeni, str. Zorilor, vedere pan ...

Livezeni

900 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

1.371 €
/ lună 10.01 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat in Livezeni- cent ...

Livezeni

137,19 mp utili
2023
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

650 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat 65mp cu vitrina s ...

Livezeni

65 mp utili
2024
Agenție

3 săptămâni în urmă
15

1.000 €
/ lună

Casa individuala, 4 camere, 300mp, Zona Livezen ...

Livezeni

4 camere
300 mp
700 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
6

52.200 €
/ lună 58 € / mp / lună

Livezeni - Vanzare teren intravilan - Str. Live ...

Livezeni

900 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
17

1.000 €
/ lună

Casa Noua Moderna/Amenajata Lux/ Prima Inchirie ...

Livezeni

4 camere
300 mp
700 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

62.500 €
/ lună 36.76 € / mp / lună

Teren intravilan 1700 mp Livezeni, acces drum, ...

Livezeni

1.700 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

400 €
/ lună

Apartament 2 camere prima inchiriere curte parc ...

Livezeni

2 camere
53 mp
Agenție

2 luni în urmă
8

400 €
/ lună

Apartament 2 camere bloc NOU -Livezeni, spital ...

Livezeni

2 camere
53 mp
Parter
2020
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
7

350 €
/ lună

Inchiriere apartament 2 camere-Livezeni ( zona ...

Livezeni

2 camere
53 mp
Etaj 1
Agenție

2 luni în urmă
14

840 €
/ lună

Casa de inchiriat in Livezeni

Livezeni

4 camere
190 mp
300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

100 €
/ lună 0.13 € / mp / lună

Teren 750 mp cu PUZ,CF Livezeni

Livezeni

750 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
7

600 €
/ lună

Casa tip duplex de inchiriat-Livezeni, la 1 km ...

Livezeni

4 camere
150 mp
300 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
11

1.000 €
/ lună

Casa Moderna/Lux De Inchiriat, Cartier Orizont, ...

Livezeni

4 camere
300 mp
800 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
16

600 €
/ lună

0% COMISON | Aartament 3 camere PREMIUM | Lavan ...

Livezeni

3 camere
66 mp
Etaj 1 / 3
2023
Agenție

3 luni în urmă
10

350 €
/ lună

Apartament 2 camere Sg. de Mure? Zona ?colii

Livezeni

2 camere
52 mp
Parter / 4
1980
Agenție

3 luni în urmă
4

60 €
/ lună 0.08 € / mp / lună

Teren Intravilan , Livezeni , 800mp , Zona Lini ...

Livezeni

800 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
3

40 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan | Livezeni | 40 /mp

Livezeni

7.850 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
6

221.000 €
/ lună 383.02 € / mp / lună

Teren de vanzare in Livezeni

Livezeni

577 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
5

46 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan cu drum asfaltat | Livezeni | ...

Livezeni

7.910 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
8

167.000 €
/ lună 34.98 € / mp / lună

Teren intravilan 4774 mp de vanzare in Livezeni

Livezeni

4.774 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
2

166.500 €
/ lună 35.01 € / mp / lună

Teren intravilan 4756 mp de vanzare in Livezeni

Livezeni

4.756 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
16

464.400 €
/ lună 27 € / mp / lună

Lot premium,17.200 mp,PUG, oportunitate extinsa ...

Livezeni

17.200 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
9

21.500 €
/ lună 34.40 € / mp / lună

REPREZENATRE EXCLUSIVA! Teren intravilan constr ...

Livezeni

625 mp teren