Spaţii comerciale
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

5 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Vand sau inchiriez 400mp spa?iu de productie

Breaza

800 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
5

550 €
/ lună 5.50 € / mp / lună

Spatiu comercial de închiriat

Reghin

La ~5km distanță

100 mp utili
2E
1904
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

393 €
/ lună 7.15 € / mp / lună

Spa?iu Comercial de inchiriat

Central, Reghin

La ~5km distanță

55 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
7

300 €
/ lună

Inchiriez casa Reghin, Central

Central, Reghin

La ~5km distanță

3 camere
70 mp

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

750 €
/ lună 6.82 € / mp / lună

De inchiriat spa?iu comercial

Reghin

La ~5km distanță

110 mp utili
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
16

1.815 €
/ lună
1.500 €
8.64 € / mp / lună

Spatiu comercial de închiriat

Reghin

La ~5km distanță

210 mp utili
1E
1904
Agenție

Mai mult de un an
10

400 €
/ lună

Apartament de inchiriat 2 camere

Reghin

La ~5km distanță

1 camere
50 mp
Etaj 2 / 6
2000
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
8

700 €
/ lună 7.78 € / mp / lună

Spatiu comercial de închiriat Reghin

Reghin

La ~5km distanță

90 mp utili
1938
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
7

250 €
/ lună

Apartament de inchiriat , Reghin

Central, Reghin

La ~5km distanță

2 camere
48 mp
Etaj 2
Agenție

Mai mult de un an

150 €
/ lună 10 € / mp / lună

spa?ii de inchiriat in Reghin,centru

Reghin

La ~5km distanță

15 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
10

172 €
/ lună

Inchiriez in Reghin garsoniera confort I

Central, Reghin

La ~5km distanță

1 camere
40 mp
Etaj 3
2000
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
8

170 €
/ lună 8.50 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Central, Reghin

La ~5km distanță

20 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
8

575 €
/ lună

De inchiriat spatiu comercial

Central, Reghin

La ~5km distanță

Agenție

2 luni în urmă
1

10.000 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren agricol la E60 55 HECTARE

Central, Reghin

La ~5km distanță

550.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

17.000 €
/ lună 15.84 € / mp / lună

Teren intravilan Reghin

Central, Reghin

La ~5km distanță

1.073 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
10

720 €
/ lună 4 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat / hala depozitare ...

Central, Reghin

La ~5km distanță

180 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
5

196 €
/ lună

Inchiriez garsoniera

Central, Reghin

La ~5km distanță

1 camere
30 mp
Etaj 4
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

177 €
/ lună

Inchiriez in Reghin, garsoniera confort I

Central, Reghin

La ~5km distanță

1 camere
40 mp
Etaj 3
Agenție

3 săptămâni în urmă
4

690.000 €
/ lună 21.36 € / mp / lună

Vand teren intravilan pentru dezvoltare imobili ...

Central, Reghin

La ~5km distanță

32.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
7

400 €
/ lună

Ofer pt inchiriat penthouse

Central, Reghin

La ~5km distanță

3 camere
100 mp
Etaj 4 / 2
2E
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

529.000 €
/ lună 34.40 € / mp / lună

Proprietate cu 2 case + teren 15.277 mp Str. Sa ...

Central, Reghin

La ~5km distanță

4 camere
15.377 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
6

27.000 €
/ lună 45 € / mp / lună

Teren de vanzare parcele de 600 mp

Central, Reghin

La ~5km distanță

600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

75 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Teren Intravilan Strada Dedradului

Reghin

La ~5km distanță

1.500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

196 €
/ lună

Inchiriez garsoniera

Central, Reghin

La ~5km distanță

1 camere
24 mp
Etaj 4
1997
Agenție

2 luni în urmă
2

461 €
/ lună 15.37 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Central, Reghin

La ~5km distanță

30 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

400 €
/ lună 7.27 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat, 55 mp, langa Kau ...

Central, Reghin

La ~5km distanță

55 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
4

95.000 €
/ lună 25 € / mp / lună

Oportunitate , 3800 mp ! Teren la 10 minute de ...

Central, Reghin

La ~5km distanță

3.800 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
7

420 €
/ lună

Inchiriez apartament 2 camere zona 7 Noiembrie, ...

Central, Reghin

La ~5km distanță

2 camere
54 mp
Etaj 1 / 3
1980
Agenție

1 lună în urmă
7

425 €
/ lună

Apartament 2 camere, decomandat, loc de parcare ...

Central, Reghin

La ~5km distanță

2 camere
60 mp
Agenție

1 lună în urmă
7

400 €
/ lună

Livezeni - Inchiriere ap. 2 camere + loc de par ...

Central, Reghin

La ~5km distanță

2 camere
53 mp
2025
2E