Spaţii comerciale
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

90.000 €
/ lună 39.47 € / mp / lună

Teren de vanzare

Halânga

2.280 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
16

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren de inchiriat - Dr.Tr.Severin

Puținei

La ~5km distanță

4.100 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

3.142 €
/ lună 2.09 € / mp / lună

Cota de 3/4 din teren extravilan-Izvoru Barzii, ...

Izvoru Bârzii

La ~5km distanță

1.501 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

42 €
/ lună 0 € / mp / lună

Parcele de teren intravilan construibil zona fo ...

Dudașu

La ~5km distanță

11.268 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

17.000 €
/ lună 24.29 € / mp / lună
3.306 €

Vand teren Simian zona gara

Dudașu

La ~5km distanță

700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

33.990 €
/ lună 7.50 € / mp / lună

Teren Extravilan 4532 mp 7.5 /mp negociabil Dud ...

Dudașu

La ~5km distanță

4.532 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă

5 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren arenda

Malovăț

La ~5km distanță

23.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

400 €
/ lună 7.41 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu comercial

Cerneți

La ~5km distanță

54 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
6

25.700 €
/ lună 2.57 € / mp / lună
27.000 €

Oportunitate rara! 1 ha padure Corcova teren cu ...

Cerneți

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
6

47 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Vand teren intravilan

Cerneți

La ~5km distanță

5.265 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
1

36.000 €
/ lună 20 € / mp / lună

Teren 1800 mp in Cerneti

Cerneți

La ~5km distanță

1.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
8

350 €
/ lună 6.48 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial

Cerneți

La ~5km distanță

54 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
4

4 €
/ lună 0 € / mp / lună

Oportunitate de investitie, teren de vanzare

Breznița-Ocol

La ~5km distanță

65.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

210 €
/ lună

Inchiriez garsoniera

Autogară, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

1 camere
23 mp
Etaj 4
1978
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

350 €
/ lună

Inchiriez apartament cu 3 camere

Autogară, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

3 camere
65 mp
Etaj 1
1980
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
5

300 €
/ lună

Inchiriez apartament Autogara parter

Autogară, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

2 camere
52 mp
Parter
1989
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
9

150 €
/ lună 7.50 € / mp / lună

Inchiriez doua spatii comerciale Autogara

Autogară, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

20 mp utili
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
4

160 €
/ lună

Inchiriez garsoniera

Central, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

1 camere
34 mp
Etaj 1
Agenție

Mai mult de un an
10

5 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

inchiriez spatiu comercial

Central, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

150 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

450 €
/ lună 6.43 € / mp / lună

Inchiriem spatiu comercial zona cu potential

Central, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

70 mp utili
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
6

5 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Vanzare inchiriere spa?iu comercial

Central, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

250 mp utili
Agenție

8 luni în urmă
5

275 €
/ lună

inchiriez apartament 2 camere

Central, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

2 camere
45 mp
Etaj 2
1977
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

2 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

inchiriez scaun coafor frizerie

Central, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

196 €
/ lună

Inchiriez Garsoniera zona targu Veterani

Central, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

1 camere
24 mp
Etaj 4
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
6

320 €
/ lună

Proprietar inchiriez apartament

Central, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

2 camere
55 mp
Etaj 4
1990
Agenție

Mai mult de un an
6

5 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

inchiriez spatiu comercial, etaj 1,

Central, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

180 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

500 €
/ lună

Casa de inchiriat

Central, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

240 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

500 €
/ lună 7.69 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial bld carol

Central, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

65 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
1

77 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Vand teren Dr.Tr.Severin 1500 mp

Central, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
5

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Inchiriez 10.000 mp Halinga

Exterior Vest, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

10.000 mp teren