Proprietăți unice: 10
Proprietari: 10
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

90.000 €
/ lună 90 € / mp / lună

Teren de vanzare Cornetu, Ilfov Strada Bradului

Buda

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

120.000 €
/ lună 24.23 € / mp / lună

Teren de vanzare Cornetu

Buda

4.953 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

33 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan

Buda

2.300 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
7

400 €
/ lună

Inchiriez apartament 2 camere

Buda

2 camere
55 mp
Etaj 3
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

25 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren 1200 mp Com. Cornetu-Jud. Ilfov

Buda

1.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

23.000 €
/ lună 37.10 € / mp / lună

Teren 620mp Cornetu Str. Apusului | Deschidere ...

Buda

620 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

74.900 €
/ lună 62.42 € / mp / lună

Teren de vanzare Cornetu Ilfov

Buda

1.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

11 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan Cornetu Ilfov

Buda

2.938 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

55.000 €
/ lună 55 € / mp / lună

Teren 1000m Buda

Buda

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
12

15 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Teren 9000 Com. Clinceni Jud. Ilfov

Buda

500 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

28 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan, parcelabil Oras Mihailesti.

Mihăilești

La ~5km distanță

6.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

1.084.860 €
/ lună 45 € / mp / lună

Teren Mihailesti E70- DN6 langa Dovinot.

Central, Mihăilești

La ~5km distanță

24.108 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

14.500 €
/ lună 20.71 € / mp / lună

Teren intravilan

Central, Mihăilești

La ~5km distanță

700 mp teren

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

20 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan 1600 mp Mihailesti

Central, Mihăilești

La ~5km distanță

1.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
3

25 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren 5000 mp Mihailesti

Central, Mihăilești

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Agenție

8 luni în urmă
5

1.346.730 €
/ lună 15 € / mp / lună

9 ha, Intravilan, Centura Mihailesti, Barter, J ...

Central, Mihăilești

La ~5km distanță

89.782 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
8

21.000 €
/ lună 41.50 € / mp / lună

Mihailesti - teren imprejmuit 401mp, cu put, CO ...

Sud, Mihăilești

La ~5km distanță

506 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

5 €
/ lună 0 € / mp / lună

Inchiriere depozit hala spatiu industrial 1070 ...

Central, Mihăilești

La ~5km distanță

1.070 mp utili
1.070 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

25.500 €
/ lună 63.75 € / mp / lună

Teren toate utilitatile stradal Cornetu

Central, Mihăilești

La ~5km distanță

400 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

28.000 €
/ lună 16.97 € / mp / lună

Vanzare Teren Intravilan In Mihailesti ,str Ind ...

Central, Mihăilești

La ~5km distanță

1.650 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
6

76.356 €
/ lună 54 € / mp / lună

Teren de vanzare I Mihailesti I Suprafata 1414 ...

Central, Mihăilești

La ~5km distanță

1.414 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
6

115.000 €
/ lună 32.30 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare Mihailesti 3560 mp

Central, Mihăilești

La ~5km distanță

3.560 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
12

150.000 €
/ lună 25 € / mp / lună

Mihailesti , teren intravilan 6000 mp / D 90 ml ...

Central, Mihăilești

La ~5km distanță

6.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
7

284.400 €
/ lună 79 € / mp / lună

Vand teren intravilan construibil la DN6 centur ...

Central, Mihăilești

La ~5km distanță

3.600 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
12

200.000 €
/ lună 140.15 € / mp / lună

Teren 1427 mp - de vanzare in Mihailesti langa ...

Central, Mihăilești

La ~5km distanță

1.427 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

36.000 €
/ lună 18 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare Mihailesti,30 minut ...

Central, Mihăilești

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

99.900 €
/ lună 38.36 € / mp / lună

Teren Mihailesti I 2604 MP

Central, Mihăilești

La ~5km distanță

2.604 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

12 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Vand teren intravilan Mihailesti Giurgiu

Central, Mihăilești

La ~5km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

15 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren de vanzare 9900 mp centura ocolitoare Mih ...

Mihăilești

La ~5km distanță

9.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
8

180.000 €
/ lună 90 € / mp / lună

Teren Mihailesti, jud.Giurgiu

Central, Mihăilești

La ~5km distanță

2.000 mp teren