Spaţii comerciale
Proprietăți unice: 4
Proprietari: 2
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

22 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren 6000mp Mogosoaia, oportunitate investitie

Buciumeni

6.070 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
8

290.000 €
/ lună 30.81 € / mp / lună

Teren Intravilan Buftea langa Autostrada A0 - i ...

Buciumeni

9.414 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

50 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Teren intravilan Orasul Buftea vand schimb cu t ...

Buciumeni

1.764 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

10 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren Buciumeni

Buciumeni

5.241 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

11 luni în urmă
14

1.000 €
/ lună

Casa moderna - Buftea - 4 camere - 2 bai - 110m ...

Central, Buftea

La ~5km distanță

4 camere
110 mp
350 mp teren
Etaj 1 / 1
Agenție

11 luni în urmă
5

8.088 €
/ lună 5.81 € / mp / lună

Hale industriale de inchiriat 1400 mp. Chitila ...

Nord, Buftea

La ~5km distanță

Agenție

Mai mult de un an
5

2.950 €
/ lună 5.90 € / mp / lună

Hala Buftea

Nord, Buftea

La ~5km distanță

Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 2,950 € și 2.966 €

Agenție

Mai mult de un an
11

8.000 €
/ lună 5.47 € / mp / lună

Spatiu industrial zona Buftea

Nord, Buftea

La ~5km distanță

1.462 mp utili
3.000 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
8

7.500 €
/ lună 7.50 € / mp / lună

Hala zona de nord Buftea

Nord, Buftea

La ~5km distanță

1.000 mp utili
5.000 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
11

25.000 €
/ lună 14.97 € / mp / lună

Spatiu frigorific Buftea

Nord, Buftea

La ~5km distanță

1.670 mp utili
5.000 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
6

10.230 €
/ lună 4.65 € / mp / lună

Hale de inchiriat 2000 mp centru logistic Chit ...

Nord, Buftea

La ~5km distanță

Agenție

Mai mult de un an
5

520 €
/ lună

Apartament 2 camere | Buftea | centrala proprie ...

Central, Buftea

La ~5km distanță

2 camere
68 mp
3E
Agenție

6 luni în urmă
28

2.100 €
/ lună

REV2005314 Casa de lux pe malul lacului Buftea ...

Central, Buftea

La ~5km distanță

3 camere
130 mp
900 mp teren
2018
Agenție

3 luni în urmă
5

2.554 €
/ lună 6.50 € / mp / lună

Spatii depozitare clasa A, zona Chitila/Buftea

Central, Buftea

La ~5km distanță

393 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

5 €
/ lună 0 € / mp / lună

De inchiriat spatiu de depozitare productie - Z ...

Buftea

La ~5km distanță

2.679 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
10

5.740 €
/ lună 14 € / mp / lună

Clădire finalizata 2025 concepută pentru activi ...

Central, Buftea

La ~5km distanță

410 mp utili
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
6

124.800 €
/ lună 100 € / mp / lună

Teren buftea-crevedia str. Uzinei

Buftea

La ~5km distanță

1.248 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
7

430 €
/ lună

Apartament 2 camere

Buftea

La ~5km distanță

2 camere
55 mp
Etaj 3
Agenție

1 lună în urmă
8

500 €
/ lună

3 camere Buftea/sp 65mp/etaj 1

Central, Buftea

La ~5km distanță

3 camere
65 mp
Etaj 1 / 3
2024
Agenție

2 luni în urmă
14

89.000 €
/ lună 111.25 € / mp / lună

Vanzare teren intravilan imprejmuit 800mp Bufte ...

Central, Buftea

La ~5km distanță

800 mp teren
2E
Agenție

9 luni în urmă
4

539.240 €
/ lună 130 € / mp / lună

Teren 4158 mp Buftea | Ideal dezvoltare reziden ...

Central, Buftea

La ~5km distanță

4.148 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
8

540 €
/ lună

Apartament 3 camere| Buftea |Judecatoria Buftea ...

Central, Buftea

La ~5km distanță

3 camere
72 mp
5E
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 540 € și 550 €
Agenție

3 luni în urmă
5

1.072.000 €
/ lună 80 € / mp / lună

NOU Teren Lac Buftea 13.400 mp PUZ aprobat cons ...

Central, Buftea

La ~5km distanță

13.400 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

100 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Teren de vanzare in orasul BUFTEA - stradal - 9 ...

Central, Buftea

La ~5km distanță

2.674 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
4

136.000 €
/ lună 136 € / mp / lună

Loturi de casa in Buftea pregatite pentru const ...

Central, Buftea

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
4

50.000 €
/ lună 89.61 € / mp / lună

Teren De Vanzare Buftea PT. Constructie zona Vi ...

Central, Buftea

La ~5km distanță

558 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
4

68.000 €
/ lună 136 € / mp / lună

Loturi de casa in Buftea pregatite pentru const ...

Central, Buftea

La ~5km distanță

500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
19

1.200 €
/ lună

Casa moderna - Buftea - 5 camere - 3 bai - 180m ...

Central, Buftea

La ~5km distanță

5 camere
180 mp
500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
16

1.050 €
/ lună

Casa spatioasa, excelenta pentru lucrul de acas ...

Central, Buftea

La ~5km distanță

5 camere
160 mp
1.500 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
2

332.700 €
/ lună 20 € / mp / lună

Buftea teren industrial 16.637 mp, langa noua c ...

Central, Buftea

La ~5km distanță

16.635 mp teren
3E