Proprietăți unice: 96
Proprietari: 24
Agenție

4 luni în urmă
20

2.117 €
/ lună
1.750 €
4.23 € / mp / lună

Hub Logistic & Comercial Afumați – A0/DN2 | Dep ...

Afumați

500 mp utili
2025
Agenție

4 luni în urmă
10

3.500 €
/ lună
4.235 €
3.50 € / mp / lună

Inchiriere depozit/hala/spatiu industrial/showr ...

Afumați

Agenție

8 luni în urmă
4

5.687 €
/ lună
4.700 €
12.10 € / mp / lună

Afumati, spatiu comercial 470mp, stradal, trafi ...

Afumați

470 mp utili
1998

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

8 luni în urmă
10

1.650 €
/ lună 10 € / mp / lună

Hală Multifuncțională de În ...

Afumați

1E
Agenție

8 luni în urmă
4

2.925 €
/ lună 5 € / mp / lună

Hale industriale - Voluntari Afumati

Afumați

585 mp utili
2025
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
7

2.002 €
/ lună 3.64 € / mp / lună

Depozit 550mp, posibilitate extindere - zona Do ...

Afumați

Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
8

1.280 €
/ lună 8 € / mp / lună

HALA ACCES TIR, PANOURI FOTOVOLTAICE 20KW SI GR ...

Afumați

1E
Agenție

10 luni în urmă
3

2.649 €
/ lună 4.73 € / mp / lună

Afumati Hala 565 mp Productie/Depozitare din c ...

Afumați

Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
14

4.400 €
/ lună 4 € / mp / lună

Spatiu birouri, Cladire birouri 6 incaperi 1100 ...

Afumați

1.100 mp utili
Agenție

10 luni în urmă
18

60.800 €
/ lună 3.80 € / mp / lună

Centru Comercial 16000 mp hale depozitare prod ...

Afumați

Agenție

10 luni în urmă
18

88.800 €
/ lună 3.70 € / mp / lună

Centru Comercial 24202 mp hale depozitare prod ...

Afumați

Agenție

10 luni în urmă
10

9.317 €
/ lună
7.003 €
10.08 € / mp / lună

Showroom, birouri si depozitare in zona comerci ...

Afumați

Agenție

10 luni în urmă
6

14.326 €
/ lună 9.55 € / mp / lună

Spatiu Comercial / Depozitare Refrigerate / Bir ...

Afumați

1.500 mp utili
1E
2020
Agenție

10 luni în urmă
1

2.400 €
/ lună 0.48 € / mp / lună

afumati inchiriere spatiu hala

Afumați

1E
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
15

726 €
/ lună
600 €
7.26 € / mp / lună

NATURA BUSINESS PARK,Afumati,spatiu comercial p ...

Afumați

100 mp utili
1E
2019
Agenție

Mai mult de un an
3

2.456 €
/ lună
2.030 €
4.23 € / mp / lună

Afumati, deschidere la DN2, hala suprafata 580 ...

Afumați

Agenție

1 săptămână în urmă
3

500 €
/ lună 18.52 € / mp / lună

Spatiu depozitare 27mp Afumati

Afumați

27 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

10 €
/ lună 0 € / mp / lună

Afumati vanzare teren extravilan

Afumați

20.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
10

3.500 €
/ lună 3.85 € / mp / lună

Showroom si Hale de inchiriat Afumati DN2

Afumați

910 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă
11

1.000 €
/ lună 9.43 € / mp / lună

Afumati - E 85 Hala 106 mp - chirie 1000 e\/lun ...

Afumați

106 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

430.000 €
/ lună 56.81 € / mp / lună

Investitie I Teren Industrial 7.569 mp cu Front ...

Afumați

7.569 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
8

1.400 €
/ lună

Casa de inchiriat

Afumați

3 camere
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

900.000 €
/ lună
65.000 €
706.44 € / mp / lună

Dobroesti Teren 10.008 mp | ideal dezvoltare / ...

Afumați

1.274 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
17

170.000 €
/ lună
194.877 €
51.47 € / mp / lună

Investitie Afumati: Teren 3303-7569mp Acces Dir ...

Afumați

3.303 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

250.000 €
/ lună 40.32 € / mp / lună

Teren de vanzare in jilava , DN5 , Sosea Giurgi ...

Afumați

6.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

13 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren extravilan

Afumați

3.700 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
16

600 €
/ lună 13.33 € / mp / lună

Spatiu Comercial Sos. Afumati stradal

Afumați

45 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
5

3.000 €
/ lună 5 € / mp / lună

Inchiriere hala noua 600mp , acces din DN, zona ...

Afumați

600 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
7

600 €
/ lună 6 € / mp / lună

NATURA BUSINESS PARK,Afumati,spatiu comercial p ...

Afumați

100 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
8

133.400 €
/ lună 100 € / mp / lună

0% Comision Teren intravilan 1334mp 100e/mp Afu ...

Afumați

1.334 mp teren