Proprietăți unice: 2
Proprietari: 0
Agenție

1 săptămână în urmă
12

2.418 €
/ lună 6 € / mp / lună

Inchiriere Spatiu Comercial zona Visoianu

Serele Vișoianu, Iași

403 mp utili
4E
2020
Agenție

1 săptămână în urmă
10

290 €
/ lună

Apartament 1 camera Visoianu

Serele Vișoianu, Iași

1 camere
32 mp
Etaj 10 / 11
11E

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

390 €
/ lună

De Inchiriat Apartamen Decomandat 2 camere Cart ...

Lunca Cetățuii

La ~5km distanță

2 camere
60 mp
Etaj 1
Agenție

2 luni în urmă
10

300 €
/ lună

Inchiriere Apartament cu 2 camere Cartier Visoi ...

Lunca Cetățuii

La ~5km distanță

2 camere
3 mp
Etaj 6
2020
Agenție

3 luni în urmă
9

329 €
/ lună

INCHIRIERE capat CUG Apartament 2 camere Lunca ...

Lunca Cetățuii

La ~5km distanță

2 camere
35 mp
Etaj 1

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
9

1.080 €
/ lună 12 € / mp / lună

Spatiu comercial 90mp, 2 grupuri sanitare 6 inc ...

Lunca Cetățuii

La ~5km distanță

90 mp utili
1985
Agenție

2 luni în urmă
7

300 €
/ lună

Mutare imediata 2 cam Cartier Visoianu

Lunca Cetățuii

La ~5km distanță

2 camere
39 mp
Etaj 5
11E
Agenție

2 luni în urmă
4

165.000 €
/ lună 100 € / mp / lună

TEREN INTRAVILAN 1650mp, Lunca Cetatuii

Lunca Cetățuii

La ~5km distanță

1.650 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă

196 €
/ lună

Primesc in Gazda

Lunca Cetățuii

La ~5km distanță

1 camere
20 mp
Demisol
2020
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
6

320 €
/ lună

PF . inchiriez ap. cu o camera cartierul Visoia ...

Lunca Cetățuii

La ~5km distanță

1 camere
34 mp
Etaj 2
2024
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
10

200 €
/ lună

Apartament 1 camera inchiriere Lunca Cetatuii, ...

Lunca Cetățuii

La ~5km distanță

1 camere
30 mp
Etaj 1
2025
Agenție

6 luni în urmă
5

280 €
/ lună

Inchiriere apartament cu 1 camera - Lunca Cetat ...

Lunca Cetățuii

La ~5km distanță

1 camere
28 mp
Etaj 1 / 1
2024
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
8

340 €
/ lună

Cartier Visoianu bloc nou inchiriez apartament ...

Lunca Cetățuii

La ~5km distanță

2 camere
44 mp
Etaj 8
Agenție

1 lună în urmă
11

350 €
/ lună

Apartament cu doua camere, parcare, Visoianu

Lunca Cetățuii

La ~5km distanță

2 camere
50 mp
Etaj 3
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

850 €
/ lună
1.200 €

Pf. Se Inchiriaza In Spate Hanul Visoianu

Lunca Cetățuii

La ~5km distanță

4 camere
92 mp
459 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
20

2.000 €
/ lună 8.33 € / mp / lună

Spatiu comercial Lunca Cetatuii aproape de Cent ...

Lunca Cetățuii

La ~5km distanță

240 mp utili
1E
Agenție

2 luni în urmă
5

350 €
/ lună

Apartament 1 camera + loc parcare - Visoianu (C ...

Lunca Cetățuii

La ~5km distanță

1 camere
32 mp
Etaj 3
2022
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
8

955 €
/ lună

De inchiriat casa in LUNCA CETATUII

Lunca Cetățuii

La ~5km distanță

4 camere
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

294 €
/ lună

PF Inchiriez apartament cu 1 camera in Lunca Ce ...

Lunca Cetățuii

La ~5km distanță

1 camere
33 mp
Agenție

1 lună în urmă
8

350 €
/ lună

Apartament de inchiriat cu 1 camera, etaj inter ...

Lunca Cetățuii

La ~5km distanță

1 camere
40 mp
Etaj 3
Agenție

5 luni în urmă
7

380 €
/ lună

Apartament 2 Camere Valea Adanca - 380 euro

Lunca Cetățuii

La ~5km distanță

2 camere
40 mp
Etaj 8
Agenție

1 lună în urmă
8

330 €
/ lună

Etaj 1 - Lunca Cetatuii Astoria, 1 camere decom ...

Lunca Cetățuii

La ~5km distanță

1 camere
32 mp
Etaj 1
2019
Agenție

2 luni în urmă
10

280 €
/ lună

Apartament 2 camere/280 euro/ bloc nou/Mutare a ...

Lunca Cetățuii

La ~5km distanță

2 camere
40 mp
Etaj 1
Agenție

3 luni în urmă
8

290 €
/ lună

Apartament 1 camera Lunca Cetatuiii

Lunca Cetățuii

La ~5km distanță

1 camere
32 mp
Etaj 1
Agenție

1 lună în urmă
5

270 €
/ lună

Apartament 1 camera Lunca Cetatuii

Lunca Cetățuii

La ~5km distanță

1 camere
30 mp
Agenție

3 luni în urmă
5

53.000 €
/ lună 53 € / mp / lună

Teren intravilan 1.000mp, Lunca Cetatuii

Lunca Cetățuii

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
6

47.200 €
/ lună 50 € / mp / lună

Comision 0% Teren intravilan 944 mp, Lunca Ceta ...

Lunca Cetățuii

La ~5km distanță

944 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

13.900 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Teren intravilan,433mp, 21.6m deschidere,la 1.5 ...

Lunca Cetățuii

La ~5km distanță

433.000 mp teren
Agenție

4 săptămâni în urmă
5

65.000 €
/ lună 65 € / mp / lună

Teren 1000 mp, Ciurbesti langa Sos de Centura, ...

Lunca Cetățuii

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

80 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Persoana fizica vand sau inchiriez 3700mp teren ...

Lunca Cetățuii

La ~5km distanță

3.700 mp teren