Teren si constructii de la 1000mp la 9465mp, Fortus

757.200 € / lună
80 € / mp / lună

Lunca Cetăţuii, Judeţul Iaşi

Suprafață teren:
9.465 mp

Descriere spațiu comercial

Teren si constructii 1000-9465mp, Fortus Teren de vanzare impreuna cu diferite constructii industriale sau amprente, in Fortus, pentru: - hale depozitare, - productie, - service auto; Iasi, bd. Poitiers 10, acces prin zona According Group sau Fundac Otelariei; 9465mp sau diverse suprafete; 80 Euro+TVA mp sau eventual TVA taxare inversa; Ce suprafata ti-ar trebui? Ce utilitati? Intreaba acum! Raspund de obicei pe loc sau revin in cateva minute! Contacteaza-ma pentru a afla informa?ii detaliate, recente si personalizate despre proprietate! Lucian Creanga - consultant imobiliar cu 400+ oferte terenuri spatii si 100.000mp+ tranzactionati - iti stau la dispozitie! (folosesti formularul de contact) (tel., sms, whatsapp), ; Ai avea nevoie de mai multe terenuri pentru construirea unei hale? Sau o hala deja construita? Am pregatit pentru tine un portofoliu cu peste 400 de oferte, tocmai ca sa cunosti mai bine piata, sa-ti clarifici criteriile de selectie si sa-ti maximizezi termenii de cumparare. Esti agent imobiliar? Haide sa facem echipa impreuna pe termen lung.
Citește mai mult Citește mai puțin
Actualizat în: 06 Mai 2026 ID anunț: 1565563

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Statia ""Sere", linia 41b,44
Mijloace transport aprox. 480 m
transport
Sere
Mijloace transport aprox. 505 m
transport
Sere
Mijloace transport aprox. 510 m
transport
Statia ""Horpaz", linia 41b,44