Case
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

4 luni în urmă
14

700 €
/ lună

Vila 3 camere vededere lac iezareni id.oferta ...

Iezăreni, Iași

3 camere
112 mp
400 mp teren
1E

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

5 luni în urmă
7

180.000 €
/ lună 128.57 € / mp / lună

Teren intravilan 1.400 mp Horpaz Str. PRINCIPAL ...

Horpaz

La ~5km distanță

1.400 mp teren
2E
Agenție

1 lună în urmă
5

235.000 €
/ lună 26.11 € / mp / lună

Teren intravilan, priveliste panoramica, Mirosl ...

Horpaz

La ~5km distanță

9.000 mp teren
2E
Agenție

4 săptămâni în urmă
9

47.000 €
/ lună 62.25 € / mp / lună

Teren/ 733 MP/ INTRAVILAN/ Miroslava/ Horpaz/ S ...

Horpaz

La ~5km distanță

755 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

4 luni în urmă
8

800 €
/ lună

Casa de inchiriat 3 dormitoare,curte amenajata, ...

Horpaz

La ~5km distanță

4 camere
120 mp
300 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
12

890 €
/ lună

Casa moderna si spatioasa cu 4 camere si curte ...

Horpaz

La ~5km distanță

4 camere
120 mp
300 mp teren
Etaj 1 / 1
Agenție

3 luni în urmă
4

197.500 €
/ lună 94.95 € / mp / lună

Teren la vanzare 2080 mp, canalizare, Ezareni V ...

Horpaz

La ~5km distanță

2.080 mp teren
2E
Agenție

3 luni în urmă
10

800 €
/ lună

PRIMA INCHIRIERE - Casa moderna cu 3 camere - H ...

Horpaz

La ~5km distanță

3 camere
120 mp
600 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
7

400 €
/ lună

Casa individuala de inchiriat ,1000 mp curte,Ho ...

Horpaz

La ~5km distanță

3 camere
100 mp
1.000 mp teren
2000
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

49.410 €
/ lună 90 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare in Horpaz oportunit ...

Horpaz

La ~5km distanță

549 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
5

650 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu comercial Valea Adanca| Prima inchiriere

Horpaz

La ~5km distanță

65 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
3

249.000 €
/ lună 31.13 € / mp / lună

Teren compact intravilan 8000 mp vedere spre La ...

Horpaz

La ~5km distanță

8.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
8

51.500 €
/ lună 114.96 € / mp / lună

Teren cu autorizatie pentru casa plan parter de ...

Horpaz

La ~5km distanță

4 camere
448 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
5

30.000 €
/ lună 60 € / mp / lună

Teren 500 mp Horpaz - Str. Bisericii

Horpaz

La ~5km distanță

500 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
1

115.000 €
/ lună 143.75 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare, 800 mp, Iasi

Horpaz

La ~5km distanță

800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
2

45.500 €
/ lună 96.81 € / mp / lună

Teren intravilan 470 mp Horpaz

Horpaz

La ~5km distanță

470 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

57.000 €
/ lună 85.97 € / mp / lună

Teren HORPAZ MIROSLAVA 663mp cu deschidere la 2 ...

Horpaz

La ~5km distanță

663 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
3

50.000 €
/ lună 95.24 € / mp / lună

Teren intravilan Horpaz, Iasi 675 m2

Horpaz

La ~5km distanță

525 mp teren
2E
Agenție

1 săptămână în urmă
8

50.200 €
/ lună 115.14 € / mp / lună

Teren cu autorizatie pentru vila 5 camere, 3 ba ...

Horpaz

La ~5km distanță

5 camere
436 mp teren
1E
Agenție

4 zile în urmă
1

54.000 €
/ lună 30 € / mp / lună

Teren 1800 mp intersectia Horpaz-Ciurbesti

Horpaz

La ~5km distanță

1.800 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

190.000 €
/ lună 91.35 € / mp / lună

Valea Adanca , Teren intravilan , 2080 mp

Horpaz

La ~5km distanță

2.080 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
5

380 €
/ lună

Apartament 2 camere

Aleea Tudor Neculai, Iași

La ~5km distanță

2 camere
46 mp
Parter
2018
Agenție

2 luni în urmă
8

450 €
/ lună

Apartament 1camera

Aleea Tudor Neculai, Iași

La ~5km distanță

1 camere
44 mp
Etaj 5
Agenție

4 luni în urmă
5

380 €
/ lună

Apartament cu 2 camere la casa, 46 mp - Ia?i, C ...

Aleea Tudor Neculai, Iași

La ~5km distanță

2 camere
46 mp
Parter / 2
2E
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
7

420 €
/ lună

Inchiriere apartament 2 cameredecomandat Tudor ...

Aleea Tudor Neculai, Iași

La ~5km distanță

2 camere
56 mp
Agenție

2 luni în urmă
16

750 €
/ lună

Casa P+E+Pod , 4 camere Curte 170 mp CUG / Alee ...

Aleea Tudor Neculai, Iași

La ~5km distanță

4 camere
100 mp
170 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
9

400 €
/ lună
450 €

Apartament 3 camere open-space + GRADINA, BLOC ...

Aleea Tudor Neculai, Iași

La ~5km distanță

3 camere
55 mp
Agenție

2 luni în urmă
5

199.500 €
/ lună 199.50 € / mp / lună

Teren 1000 mp cu autorizatie de constructie, Al ...

Aleea Tudor Neculai, Iași

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
20

699 €
/ lună
799 €
6.03 € / mp / lună

Birou 116 Mp + Grădină 130 Mp - Compl ...

Aleea Tudor Neculai, Iași

La ~5km distanță

116 mp
2025
4E
Agenție

2 luni în urmă
20

480 €
/ lună

3 camere 80 mp aleea tudor neculai la vila loc ...

Aleea Tudor Neculai, Iași

La ~5km distanță

3 camere
80 mp
Parter / 1
1E