Spaţii comerciale
Proprietăți unice: 3
Proprietari: 0
Agenție

1 săptămână în urmă
8

29.900 €
/ lună 33.22 € / mp / lună

Teren intravilan 900 mp Lacul Cincis Hunedoara ...

Teliucu Superior

900 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
2

34.990 €
/ lună 1.69 € / mp / lună

OPORTUNITATE - Teren extravilan - padure, 20.72 ...

Teliucu Superior

20.720 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
4

24.000 €
/ lună 31.17 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare Zona Lacul Cincis - ...

Teliucu Superior

770 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
6

108 €
/ lună 0.43 € / mp / lună

Vand pamant lac Cincis

Cinciș-Cerna

La ~5km distanță

249 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
2

35.000 €
/ lună 1.69 € / mp / lună

Teren extravilan impadurit, 20.720 mp zona Lacu ...

Teliucu Inferior

La ~5km distanță

20.720 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
2

2 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren in Teliucu Inferior

Teliucu Inferior

La ~5km distanță

19.000 mp teren

Agenție

8 luni în urmă
7

350 €
/ lună

Apartament de închiriat cu două camere în zona ...

Central, Hunedoara

La ~5km distanță

2 camere
55 mp
Parter / 10
10E
Agenție

8 luni în urmă
3

530 €
/ lună

Inchiriez apartament in Cluj Napoca

Central, Hunedoara

La ~5km distanță

2 camere
55 mp
Etaj 4
Agenție

4 luni în urmă
6

150 €
/ lună

Apartament cu 1 cameră de închiriat | Parter în ...

Central, Hunedoara

La ~5km distanță

1 camere
28 mp
Parter / 4
4E
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă

650 €
/ lună 7.65 € / mp / lună

inchiriez spatiu comercial

Nord, Hunedoara

La ~5km distanță

85 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
4

1.200 €
/ lună 9.84 € / mp / lună

Loca?ie PREMIUM A1 Simeria Panou Publicitar GIG ...

Central, Hunedoara

La ~5km distanță

122 mp utili
Agenție

9 luni în urmă
7

300 €
/ lună
2.500 €
4.29 € / mp / lună

Spa?iu comercial Hunedoara de inchiriat M5 Daci ...

Central, Hunedoara

La ~5km distanță

70 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
10

180 €
/ lună

Garsoniera confortabila, amenajata ?i utilata i ...

Central, Hunedoara

La ~5km distanță

1 camere
28 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

330 €
/ lună 1.38 € / mp / lună

Spatiu industrial

Hunedoara

La ~5km distanță

240 mp utili
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă

197 €
/ lună

Inchiriez garsoniera

Central, Hunedoara

La ~5km distanță

1 camere
35 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

6.900 €
/ lună 575 € / mp / lună

Vand spatiu comercial

Hunedoara

La ~5km distanță

12 mp utili
Agenție

Mai mult de un an

150 €
/ lună

inchiriere garsoniera

Hunedoara

La ~5km distanță

1 camere
27 mp
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
9

180 €
/ lună

inchiriez garsoniera

Central, Hunedoara

La ~5km distanță

1 camere
28 mp
Agenție

9 luni în urmă
3

4.081 €
/ lună 7 € / mp / lună

Spatiu Comercial ,580 mp , vis a vis Kaufland ...

Central, Hunedoara

La ~5km distanță

583 mp utili
10E
1989
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

231 €
/ lună

Apartament de inchiriat

Central, Hunedoara

La ~5km distanță

2 camere
50 mp
Etaj 1
1985
Agenție

1 lună în urmă
5

160 €
/ lună

inchiriez aparatament ion creanga

Central, Hunedoara

La ~5km distanță

2 camere
44 mp
Etaj 1
1997
Agenție

3 luni în urmă
5

400 €
/ lună 2.86 € / mp / lună

Spațiu de închiriat – ideal pentru spălătorie a ...

Central, Hunedoara

La ~5km distanță

Agenție

1 lună în urmă
4

196 €
/ lună

Inchiriez apartament

Central, Hunedoara

La ~5km distanță

2 camere
55 mp
Etaj 1
Agenție

1 lună în urmă
2

177 €
/ lună

Zona Kaufland | Pet Friendly | IAKAB ISTVAN

Central, Hunedoara

La ~5km distanță

1 camere
27 mp
Etaj 7 / 9
9E
Agenție

2 luni în urmă
7

250 €
/ lună 8.33 € / mp / lună

Bld Corvin | Renovat 2026 | 30 mp |IAKAB ISTVAN

Central, Hunedoara

La ~5km distanță

30 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

230 €
/ lună

De inchiriat ap. la et.1,2 camere

Central, Hunedoara

La ~5km distanță

2 camere
40 mp
Etaj 1
1970
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

100 €
/ lună 4.17 € / mp / lună

Garaj de inchiriat

Central, Hunedoara

La ~5km distanță

24 mp utili
Agenție

4 săptămâni în urmă
7

23.300 €
/ lună 17.92 € / mp / lună

Teren de vanzare pe marginea raului, 1300mp, in ...

Groș

La ~5km distanță

1.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
8

300 €
/ lună

Inchiriez apartament zona centrala 2 camere

Central, Hunedoara

La ~5km distanță

2 camere
50 mp
Etaj 3 / 4
4E
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

300 €
/ lună

Inchiriez apartament 2 camere Hunedoara

Central, Hunedoara

La ~5km distanță

2 camere
50 mp
Etaj 3
1975