Spaţii comerciale
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

Azi
2

28.000 €
/ lună 4 € / mp / lună

Teren de vanzare - 7.000 mp intravilan in jud. ...

Podele

7.000 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

13.000 €
/ lună 1.54 € / mp / lună

Teren extravilan 8437 mp

Luncoiu de Jos

La ~5km distanță

8.437 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

22.000 €
/ lună 1.93 € / mp / lună

Teren intravilan si extravilan Luncoiu de Jos

Luncoiu de Jos

La ~5km distanță

11.423 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
16

36.000 €
/ lună 2.98 € / mp / lună

Vanzare teren in Judetul Hunedoara (cu casa)

Săliștioara

La ~5km distanță

12.074 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

6.900 €
/ lună 1.28 € / mp / lună

Teren pentru Casa de Vacanta

Ormindea

La ~10km distanță

5.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă

0 €
/ lună

Inchiriez apartament 2 camere Brad

Central, Brad

La ~10km distanță

2 camere
47 mp
Etaj 3
1985
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

45.000 €
/ lună 18 € / mp / lună

Vand teren intravilan in Poienita-Brad

Brad

La ~10km distanță

2.500 mp teren
Agenție

2 luni în urmă

140 €
/ lună 6.36 € / mp / lună

Spatiu pentru birou de inchiriat

Central, Brad

La ~10km distanță

22 mp utili
1970
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

157 €
/ lună

Inchiriez casa zona brad

Central, Brad

La ~10km distanță

2 camere
65 mp
Parter
2000
Agenție

2 luni în urmă
4

400 €
/ lună

Apartament de inchiriat, 2 camere

Central, Brad

La ~10km distanță

2 camere
50 mp
Etaj 2
1997
Agenție

2 luni în urmă

140 €
/ lună 6.36 € / mp / lună

Spa #539;iu pentru birou de inchiriat

Central, Brad

La ~10km distanță

22 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

300 €
/ lună

Inchiriez apartament cu 3 camere

Central, Brad

La ~10km distanță

3 camere
80 mp
Etaj 1
1980
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
4

200 €
/ lună

Inchiriez apartament 2 camere Zona Liceului - B ...

Central, Brad

La ~10km distanță

2 camere
58 mp
Etaj 1
1950
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
10

1.100 €
/ lună 5.21 € / mp / lună

Spatiu pentru birouri km 0 Brad

Ultracentral, Brad

La ~10km distanță

211 mp utili
1985
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
19

700 €
/ lună 3.50 € / mp / lună

Spatiu servicii la Drum European

Nord-Vest, Brad

La ~10km distanță

200 mp utili
1990
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

370 €
/ lună

Apartamen cu 2 camere de inchiriat !

Central, Brad

La ~10km distanță

2 camere
50 mp
Etaj 2
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
10

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Inchiriez hala spatiu comercial depozit spatiu ...

Central, Brad

La ~10km distanță

4.000 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Ieri
8

191 €
/ lună

Ofer spre inchiriere apartament cu 3 camere in ...

Central, Brad

La ~10km distanță

3 camere
60 mp
Parter
1970
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

69.689 €
/ lună 15.90 € / mp / lună

Vand teren intravilan 4383 mp. Brad pozitie exc ...

Central, Brad

La ~10km distanță

4.383 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
20

85.000 €
/ lună 10.63 € / mp / lună

Casa Vantului si 8000 metri patrati in Abrud

Central, Brad

La ~10km distanță

8.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

10.000 €
/ lună 3.33 € / mp / lună

Doua terenuri extravilane 1.440 mp si 1500 mp ~ ...

Băița

La ~10km distanță

3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

4 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare

Hărțăgani

La ~10km distanță

9.965 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

40.000 €
/ lună
50.000 €
8 € / mp / lună

De vanzare teren intravilan, zona Cainelu de Jo ...

Căinelu de Jos

La ~10km distanță

5.000 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
4

38.000 €
/ lună 13.19 € / mp / lună

Teren intravilan parcelat - 2882 mp - Sat Bejan

Bejan

La ~15km distanță

2.882 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
9

7 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan cu nr.de casa.

Bacea

La ~15km distanță

2.200 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

15.400 €
/ lună 7 € / mp / lună

Teren intravilan 2200 mp, acces asfalt, padure ...

Bacea

La ~15km distanță

2.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

196 €
/ lună

Teren de inchiriat

Mintia

La ~15km distanță

Agenție

1 lună în urmă
2

5.499 €
/ lună 1.02 € / mp / lună

OCAZIE! 5.390mp teren Ribita, Hunedoara, curent ...

Ribița

La ~15km distanță

5.390 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

2 €
/ lună 0 € / mp / lună

vand teren extravilan jud. Hunedoara

Ulieș

La ~15km distanță

6.794 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
9

10 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan generos.

Ulieș

La ~15km distanță

6.000 mp teren