Spaţii comerciale
Proprietăți unice: 15
Proprietari: 2
Agenție

2 zile în urmă
2

900 €
/ lună

Inchiriez hala industriala

Depozitelor, Deva

Agenție

3 luni în urmă
2

1.700 €
/ lună

Inchiriez hala industriala Deva

Depozitelor, Deva

Agenție

4 luni în urmă
1

2.950 €
/ lună

Inchiriez hala industriala

Depozitelor, Deva

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

4 luni în urmă

1.800 €
/ lună

Hala moderna de inchiriat

Depozitelor, Deva

Agenție

7 luni în urmă
1

1.440 €
/ lună

Inchiriez hala noua

Depozitelor, Deva

Agenție

9 luni în urmă
3

2.100 €
/ lună 1.50 € / mp / lună

Inchiriez hala industriala cu pod rulant

Depozitelor, Deva

1E
Agenție

10 luni în urmă
2

3.000 €
/ lună 3 € / mp / lună

Inchiriez hala industriala

Depozitelor, Deva

1E
Agenție

Mai mult de un an
3

4.200 €
/ lună 1.31 € / mp / lună

Inchiriez hala industriala

Depozitelor, Deva

Agenție

Mai mult de un an
7

1.936 €
/ lună
2.178 €
5.83 € / mp / lună

Hala de inchiriat

Depozitelor, Deva

Agenție

2 săptămâni în urmă
10

2.000 €
/ lună 3.05 € / mp / lună

Inchiriere depozit 656 mp,cu platforma betonata ...

Depozitelor, Deva

656 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
2

55.000 €
/ lună 15.71 € / mp / lună

Teren intravilan CEL MAI IEFTIN str Depozitelor

Depozitelor, Deva

3.500 mp teren
Agenție

4 săptămâni în urmă
1

462 €
/ lună 3.98 € / mp / lună

Spa?ii de inchiriat hale + birouri | Flexibilit ...

Depozitelor, Deva

116 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă

950 €
/ lună 5 € / mp / lună

Inchiriez spatiu in depozit pe termen scurt! lo ...

Depozitelor, Deva

190 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

5 €
/ lună 0 € / mp / lună

Depozit si birouri de inchiriat in zona depozit ...

Depozitelor, Deva

3.600 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
1

4.000 €
/ lună 4 € / mp / lună

Inchiriez hala industriala

Depozitelor, Deva

1.000 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
12

172 €
/ lună

Garsoniera de inchiriat

Mărăști, Deva

La ~5km distanță

1 camere
30 mp
Etaj 3
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
7

220 €
/ lună

Garsoniera de inchiriat

Mărăști, Deva

La ~5km distanță

1 camere
37 mp
Etaj 4
1990
Agenție

1 lună în urmă
7

325 €
/ lună

Chirie apartament 2 camere

Mărăști, Deva

La ~5km distanță

2 camere
56 mp

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

182 €
/ lună

Garsoniera MARASTI parter

Mărăști, Deva

La ~5km distanță

1 camere
24 mp
Parter
1974
Agenție

5 luni în urmă
10

350 €
/ lună

Apartament 2 camere, decomandat, etaj 1, Zona M ...

Mărăști, Deva

La ~5km distanță

2 camere
67 mp
Etaj 1 / 4
1990
Agenție

4 luni în urmă
8

400 €
/ lună

2 camere - Marasti - Etaj 3 din 4

Mărăști, Deva

La ~5km distanță

2 camere
50 mp
Etaj 3 / 4
4E
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
10

172 €
/ lună

Inchiriez garsoniera zona Marasti ,Deva sala sp ...

Mărăști, Deva

La ~5km distanță

1 camere
29 mp
Etaj 3
1970
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
7

157 €
/ lună

Inchiriez garsoniera

Mărăști, Deva

La ~5km distanță

1 camere
26 mp
Etaj 3
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 157 € și 167 €
Agenție

4 luni în urmă
7

290 €
/ lună

Garsoniera de inchiriat

Mărăști, Deva

La ~5km distanță

1 camere
25 mp
Etaj 2 / 4
4E
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

320 €
/ lună 8 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial

Mărăști, Deva

La ~5km distanță

40 mp utili
Agenție

7 luni în urmă
7

1.400 €
/ lună 11.67 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat 120 mp - zona Lic ...

22 Decembrie, Deva

La ~5km distanță

120 mp utili
Agenție

7 luni în urmă
9

1.400 €
/ lună 11.67 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat, 120 mp, vitrina ...

22 Decembrie, Deva

La ~5km distanță

120 mp utili
Agenție

6 luni în urmă
8

1.500 €
/ lună 11.54 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat - 130 mp - Liceul ...

22 Decembrie, Deva

La ~5km distanță

130 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
2

1.500 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu comercial in Deva, zona 22 Decembrie Lic ...

22 Decembrie, Deva

La ~5km distanță

150 mp utili
1985
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
6

999 €
/ lună 14.27 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial in Deva, zona ultrac ...

22 Decembrie, Deva

La ~5km distanță

70 mp utili