Proprietăți unice: 143
Proprietari: 47
Agenție

2 săptămâni în urmă
7

350 €
/ lună

De inchiriat 2 camere decomandat

Central, Deva

2 camere
51 mp
Etaj 3 / 10
10E
Agenție

Azi

300 €
/ lună

Apartament 2 camere de inchiriat, 41 mp, mobila ...

Central, Deva

2 camere
41 mp
Parter
4E
Agenție

Azi
17

300 €
/ lună

Apartament 2 camere in Deva, zona Licee, Et 1

Central, Deva

2 camere
60 mp
Etaj 1
1980

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

Azi

500 €
/ lună

Apartament 3 camere, spatios, ideal pentru fami ...

Central, Deva

3 camere
95 mp
Etaj 1
1E
Agenție

Ieri

400 €
/ lună

2 camere - Cepromin - etaj 1 din 10

Central, Deva

2 camere
55 mp
Etaj 1 / 10
1986
Agenție

Ieri
8

300 €
/ lună

Apartament 2 camere de inchiriat mobilat si uti ...

Central, Deva

2 camere
41 mp
4E
Agenție

Ieri
5

500 €
/ lună

Apartament 3 camere, spatios, ideal pentru fami ...

Central, Deva

3 camere
95 mp
1E
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

79.200 €
/ lună 30 € / mp / lună

Vand Urgent Teren

Central, Deva

2.640 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

300 €
/ lună

Inchiriez apartament 2 camere

Central, Deva

2 camere
50 mp
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
8

280 €
/ lună

Proprietar- inchiriez Ap. cu 2 camere

Central, Deva

2 camere
57 mp
Etaj 1
1990
Agenție

1 săptămână în urmă
14

12.000 €
/ lună 4.29 € / mp / lună

Spa?iu industrial in Deva - Platforma betonata, ...

Central, Deva

2.800 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
11

500 €
/ lună 3.57 € / mp / lună

Spatiu Comercial / Birouri de Inchiriat 140 mp ...

Central, Deva

140 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
10

450 €
/ lună

Inchiriez sau vand apartament 4 camere in Deva, ...

Central, Deva

4 camere
86 mp
Etaj 3
1970
Agenție

5 luni în urmă

1.020 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat

Central, Deva

102 mp utili
Agenție

5 luni în urmă
8

600 €
/ lună

Ofer de inchiriat 3 camere

Central, Deva

3 camere
70 mp
Etaj 8 / 10
10E
Agenție

8 luni în urmă
16

1.250 €
/ lună

Vila 5 camere de inchiriat

Central, Deva

5 camere
150 mp
100 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
7

449 €
/ lună 1.12 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial

Central, Deva

400 mp utili
2E
Agenție

Mai mult de un an
10

900 €
/ lună 11.25 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial in Deva, zona ultrac ...

Central, Deva

80 mp utili
7E
Agenție

Mai mult de un an
9

350 €
/ lună

Inchiriez apartament 2 camere ultracentral

Central, Deva

2 camere
50 mp
Etaj 1 / 4
4E
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
5

38 €
/ lună

garsoniera in regim hotelier

Central, Deva

1 camere
29 mp
Etaj 5
1994
Agenție

1 săptămână în urmă
4

500 €
/ lună 4.55 € / mp / lună

Spatiu Comercial de Inchiriat 110 mp Deva Centr ...

Central, Deva

110 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

30.490 €
/ lună 50.82 € / mp / lună

Vand teren intravilan in Deva

Central, Deva

600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

800 €
/ lună 8.42 € / mp / lună

Inchiriez cabinet stomatologic 4 zile/saptamana ...

Central, Deva

95 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
17

330 €
/ lună

ap 2 camere etj 1 ,zona Balcescu

Central, Deva

2 camere
50 mp
Etaj 1
2010
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

400 €
/ lună

Inchiriez apartament cu 2 camere

Central, Deva

2 camere
54 mp
Etaj 7
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

370 €
/ lună

Apartament cu 3 camere, decomandat, Deva, zona ...

Central, Deva

3 camere
68 mp
1997
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

360 €
/ lună

Apartament cu 3 camere, decomandat, Deva, zona ...

Central, Deva

3 camere
68 mp
Etaj 5
6E
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

285 €
/ lună

Inchiriez apartament doua camere

Central, Deva

2 camere
56 mp
Etaj 3
1940
Agenție

2 săptămâni în urmă
6

60.000 €
/ lună 230.77 € / mp / lună

Teren - Ardealului - 260mp

Central, Deva

260 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
9

800 €
/ lună

Etaj + mansarda + curte + garaj la casa

Central, Deva

140 mp
270 mp teren