Proprietăți unice: 3
Proprietari: 3
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

29.500 €
/ lună 2.41 € / mp / lună

Teren extravilan si intravilan de vanzare total ...

Central, Turceni

12.264 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

220 €
/ lună

Inchiriere garsoniera

Central, Turceni

1 camere
32 mp
Etaj 4
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

230 €
/ lună
4.000 €

Inchiriez apartament Turceni,parter

Turceni

2 camere
50 mp

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă

1 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren pentru inchiriere

Groșerea

La ~10km distanță

75 mp teren
Agenție

3 zile în urmă
3

6.000 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

16 Ha curea de teren arabil in Saulesti/ DJ661

Bibești

La ~15km distanță

160.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
12

550 €
/ lună

Apartament cu 2 camere, mobilat/utilat lux, nou ...

Florești

La ~15km distanță

2 camere
52,6 mp
Etaj 7
2024

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

650 €
/ lună 17.57 € / mp / lună

Inchiriere spatiu

Strehaia

La ~15km distanță

37 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

47.000 €
/ lună
50.000 €
52.51 € / mp / lună

Teren Str. Republicii, STREHAIA

Central, Strehaia

La ~15km distanță

895 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
7

20.000 €
/ lună 11.83 € / mp / lună

Teren 1690 Mp - Oras Strehaia

Central, Strehaia

La ~15km distanță

1.690 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

36.500 €
/ lună 4.20 € / mp / lună

Teren 8700 m2 Saulesti Jud Gorj

Săulești

La ~15km distanță

8.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

182.500 €
/ lună 39.00 € / mp / lună

Teren cu deschidere directa Centura de Sud Crai ...

Bâlta

La ~20km distanță

4.680 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
3

15.000 €
/ lună
10.500 €
5.95 € / mp / lună

Teren de vanzare

Bâlta

La ~20km distanță

2.520 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

53.000 €
/ lună 135.20 € / mp / lună

Teren 392 mp, Balta Verde, toate utilitatile, 1 ...

Bâlta

La ~20km distanță

392 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
2

40.000 €
/ lună
45.000 €
16 € / mp / lună

2500/5000mp teren intravilan Balta Verde com po ...

Bâlta

La ~20km distanță

2.500 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
7

200.000 €
/ lună 40 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare Balta Verde - Brani ...

Bâlta

La ~20km distanță

5.000 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
7

40.000 €
/ lună 88.50 € / mp / lună

Parcele teren intravilan de 452 mp, front 20 m, ...

Bâlta

La ~20km distanță

452 mp teren
Agenție

4 zile în urmă
7

140.000 €
/ lună 70 € / mp / lună

Teren 2000 mp cu front dublu mare si toate util ...

Bâlta

La ~20km distanță

2.000 mp teren
Agenție

4 zile în urmă
10

35.000 €
/ lună 70 € / mp / lună

Parcele teren 500 mp, front 23 m si toate utili ...

Bâlta

La ~20km distanță

500 mp teren
Agenție

6 zile în urmă
6

140.000 €
/ lună 70 € / mp / lună

Teren 2000 mp cu hala pe el, toate utilitatile ...

Bâlta

La ~20km distanță

2.000 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
1

300 €
/ lună 4.69 € / mp / lună

Spatiu comercial, 64 mp, comuna Argetoaia

Argetoaia

La ~20km distanță

64 mp utili
Agenție

4 luni în urmă
1

300 €
/ lună 4.69 € / mp / lună

Spatiu comercial, 64 mp, comuna Argetoaia

Argetoaia

La ~20km distanță

64 mp utili
Agenție

8 luni în urmă
3

230 €
/ lună 7.42 € / mp / lună

Teren de inchiriat, suprafata de 31,5 mp + posi ...

Central, Filiași

La ~20km distanță

31,5 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

393 €
/ lună 13.55 € / mp / lună

Inchiriez spatiu

Filiași

La ~20km distanță

29 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
10

1.000 €
/ lună 3.57 € / mp / lună

Spatiu comercial 280 mp + 700 mp curte, Filiasi

Central, Filiași

La ~20km distanță

280 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
4

200 €
/ lună

Inchiriez garsoniera

Central, Filiași

La ~20km distanță

1 camere
30 mp
Etaj 1
Agenție

3 luni în urmă
9

651 €
/ lună 15.14 € / mp / lună

Spațiu comercial de 43.72mp de închiriat în zon ...

Central, Filiași

La ~20km distanță

43,72 mp utili
4E
1970
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

42 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Vand teren Filiasi

Central, Filiași

La ~20km distanță

921 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
5

389 €
/ lună

apartament 3 camere decomandat

Central, Filiași

La ~20km distanță

3 camere
74 mp
Parter / 4
1977
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

100 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Hala 520mp pe un teren de 4800 mp la ie?ire din ...

Filiași

La ~20km distanță

4.800 mp utili
Agenție

8 luni în urmă
3

140 €
/ lună 7.37 € / mp / lună

Teren de inchiriat pentru amplasare chiosc 19,2 ...

Central, Filiași

La ~20km distanță

19,25 mp teren