Spaţii comerciale
Proprietăți unice: 2
Proprietari: 1
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
9

1.500 €
/ lună 5 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial/industrial, situat ...

Bâlteni

300 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

6.900 €
/ lună 0.33 € / mp / lună

Vand 2,12 ha padure de stejar, Bilteni-Gorj

Bâlteni

21.200 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

3 luni în urmă
9

1.500 €
/ lună 5.32 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial/industrial, Com. Ba ...

Vlăduleni

La ~5km distanță

282 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

11.000 €
/ lună 11.96 € / mp / lună

Teren intravilan Sat Moi, Comuna Balteni

Moi

La ~5km distanță

920 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
7

11.500 €
/ lună 2.07 € / mp / lună

Teren de vanzare | Balteni Moi

Moi

La ~5km distanță

5.544 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
1

98 €
/ lună

Inchiriez garsoniera mobilata sau nemobilata in ...

Fărcășești

La ~5km distanță

1 camere
35 mp
Etaj 1
Agenție

4 săptămâni în urmă
8

27.000 €
/ lună 27.61 € / mp / lună

Vanzare teren intravilan, 978 mp, comuna Dragut ...

Urechești

La ~10km distanță

978 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
1

212 €
/ lună 11.16 € / mp / lună

Ofer spre inchiriere scaun de coafura frizerie ...

Rovinari

La ~10km distanță

19 mp utili
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă

295 €
/ lună 5.46 € / mp / lună

Spatiu comercial central , strada pacii , la bu ...

Central, Rovinari

La ~10km distanță

54 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
8

1.800 €
/ lună 11.25 € / mp / lună

Spa?ii de inchiriat in zona centrala, Pia?a Vec ...

Central, Rovinari

La ~10km distanță

160 mp utili
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
8

407 €
/ lună 5.50 € / mp / lună

Spațiu comercial de închiriat – ...

Central, Rovinari

La ~10km distanță

74 mp utili
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
10

400 €
/ lună
500 €

Inchiriere apartament 4 camere, situat in Rovin ...

Central, Rovinari

La ~10km distanță

4 camere
70 mp
Etaj 4
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
10

2.500 €
/ lună 6.76 € / mp / lună

Închiriere spațiu comercial situat în Rovinari ...

Rovinari

La ~10km distanță

370 mp utili
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
7

300 €
/ lună 5 € / mp / lună

Spațiu comercial de închiriat – ...

Central, Rovinari

La ~10km distanță

60 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă

118 €
/ lună

Garsoniera inchiriat Rovinari ,Gorj

Exterior Vest, Rovinari

La ~10km distanță

1 camere
25 mp
Etaj 3
1992 (Finalizată)
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
10

300 €
/ lună 4.05 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial, Rovinari Str. Term ...

Central, Rovinari

La ~10km distanță

74 mp utili
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
8

255 €
/ lună

Apartament de inchiriat

Central, Rovinari

La ~10km distanță

2 camere
60 mp
Etaj 3
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
10

287 €
/ lună

Garsonieră modernă de închiriat ...

Central, Rovinari

La ~10km distanță

1 camere
26 mp
Etaj 4 / 4
4E
Agenție

3 săptămâni în urmă
2

422 €
/ lună

Inchiriez apartament in Rovinari

Central, Rovinari

La ~10km distanță

3 camere
70 mp
1990
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

118 €
/ lună 5.90 € / mp / lună

Spatiu comercial central Rovinari 20 mp vad bun ...

Rovinari

La ~10km distanță

20 mp utili
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
10

1.400 €
/ lună 9.09 € / mp / lună

Spațiu comercial / Clădire P+1 de închiriat – 1 ...

Rovinari

La ~10km distanță

154,17 mp utili
2E
2010
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

300 €
/ lună

Inchiriez apartament cu 4 camere

Central, Rovinari

La ~10km distanță

4 camere
Etaj 3
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
9

3.500 €
/ lună

HALĂ DE ÎNCHIRIAT ÎN ROVINARI &# ...

Central, Rovinari

La ~10km distanță

Agenție

8 luni în urmă
6

1.997 €
/ lună
1.650 €
24.96 € / mp / lună

Spațiu Comercial, 80 mp, Rovinari

Central, Rovinari

La ~10km distanță

80 mp utili
2025
Agenție

11 luni în urmă
6

800 €
/ lună 7.21 € / mp / lună

Inchiriere spa?iu modern loca?ie strategica in ...

Rovinari

La ~10km distanță

111 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

250 €
/ lună

Apartament 2 camere, zona Dragutesti

Cârbești

La ~10km distanță

2 camere
45 mp
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

95.000 €
/ lună 9.50 € / mp / lună

Teren intravilan 10.000 mp, zona Dragutesti

Cârbești

La ~10km distanță

10.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
10

47.900 €
/ lună 40.46 € / mp / lună

Vanzare teren intravilan imprejmuit - zona lini ...

Cârbești

La ~10km distanță

1.184 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

23.000 €
/ lună 5.56 € / mp / lună

Teren in danesti

Merfulești

La ~10km distanță

4.134 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
7

10 €
/ lună 0.10 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat | 100 mp utili | ...

Văcarea

La ~10km distanță

100 mp utili
600 mp teren
1E
2025