Proprietăți unice: 5
Proprietari: 3
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

20 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan Malu-Spart 5000 mp- 20/mp

Malu

5.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
20

1.399 €
/ lună
1.500 €

Vila premium 5 camere cu livada - Complex LaRiv ...

Malu

4 camere
850 mp
Agenție

1 lună în urmă
2

90.000 €
/ lună 9.98 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare Malu Spart,Utilitat ...

Malu

9.021 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
3

84.600 €
/ lună 18 € / mp / lună

Teren intravilan,langa padure-4700m, Malu Spart ...

Malu

4.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
1

10 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren intravilan, malu-spart

Malu

9.000 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

1 lună în urmă
3

13.000 €
/ lună 5.04 € / mp / lună

Teren intravilan Gogosari, 2.580 mp

Gogoșari

La ~10km distanță

2.580 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

1.250 €
/ lună

Teren Intravilan pentru Parc Fotovoltaic - 38,0 ...

Ghizdaru

La ~15km distanță

Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
5

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Inchiriere / Superficie terenuri 9 si 5 ha Giur ...

Ghizdaru

La ~15km distanță

50.000 mp teren

Agenție

6 luni în urmă
8

3.000 €
/ lună

HALA INDUSTRIALA 1300mp H9m-pod rulant 5T

Bălanu

La ~15km distanță

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

140.000 €
/ lună 233.33 € / mp / lună

Vand Hala

Zona Liberă, Giurgiu

La ~15km distanță

600 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
21

15.000 €
/ lună 2.50 € / mp / lună

Inchiriere spatiu industrial/hala/depozit Giurg ...

Zona Liberă, Giurgiu

La ~15km distanță

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

389 €
/ lună 15.56 € / mp / lună

Inchiriez spatiu ptr punct de lucru , sediu soc ...

Central, Giurgiu

La ~15km distanță

25 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

79.000 €
/ lună 175.56 € / mp / lună

Vand inchiriez spatiu-depozit. Gaze-apa-electri ...

Central, Giurgiu

La ~15km distanță

450 mp utili
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
5

49.999 €
/ lună 1,785.68 € / mp / lună

Vand spatiu comercial. Inchiriez (4 posturi) 20 ...

Central, Giurgiu

La ~15km distanță

28 mp utili
Agenție

4 luni în urmă
6

17.000 €
/ lună 6.75 € / mp / lună

Spa?iu comercial, Municipiul Giurgiu

Central, Giurgiu

La ~15km distanță

2.517 mp utili
1.463 mp teren
4E
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
8

Preț necomunicat

Aparttament de inchiriat

Central, Giurgiu

La ~15km distanță

2 camere
40 mp
Etaj 4
1977
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

1 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

De inchiriat spatiu comercial, pretabil pt.maga ...

Central, Giurgiu

La ~15km distanță

177 mp utili
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
5

449 €
/ lună 6.41 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Central, Giurgiu

La ~15km distanță

70 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

900 €
/ lună 9 € / mp / lună

Spatiu Comercial

Central, Giurgiu

La ~15km distanță

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

8 €
/ lună 0 € / mp / lună

Hale 3X1700mp. vanzare sau inchiriere-jud. Giur ...

Central, Giurgiu

La ~15km distanță

5.000 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
4

280 €
/ lună

De inchiriat garsoniera zona PETROM

Central, Giurgiu

La ~15km distanță

1 camere
34 mp
Agenție

Mai mult de un an
4

147 €
/ lună

primesc in gazda,inchiriez o camera!

Central, Giurgiu

La ~15km distanță

1 camere
67 mp
Etaj 3
1997
Agenție

6 luni în urmă
14

550 €
/ lună 7.86 € / mp / lună

Spa?iu Comercial de Inchiriat 70 mp, Fa?ada din ...

Central, Giurgiu

La ~15km distanță

70 mp utili
4E
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

600 €
/ lună 6 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat

Central, Giurgiu

La ~15km distanță

100 mp utili
Agenție

5 luni în urmă
7

267 €
/ lună

LIBERA, decomandata, ULTRACENTRAL,bloc Romarta, ...

Ultracentral, Giurgiu

La ~15km distanță

1 camere
35 mp
Etaj 7
1999
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

23.088 €
/ lună 52 € / mp / lună

Teren intravilan 444mp2 de vanzare

Central, Giurgiu

La ~15km distanță

444 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

200 €
/ lună

Garsoniera CFR ,etaj 4

Central, Giurgiu

La ~15km distanță

1 camere
2 mp
Etaj 4
2019
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
6

27.500 €
/ lună 40.03 € / mp / lună

Teren Intravilan 687mp Deschidere 22m

Central, Giurgiu

La ~15km distanță

687 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
10

350 €
/ lună

Apartament cu doua camere ofer pentru inchirier ...

Central, Giurgiu

La ~15km distanță

2 camere
55 mp
Etaj 1
1985
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 350 € și 389 €
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

235 €
/ lună

Garsoniera de inchiriat

Central, Giurgiu

La ~15km distanță

1 camere
34 mp
Etaj 2