Spaţii comerciale
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

Azi
2

25 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Teren intravilan 25 mp,toate utilitatile,langa ...

Grădiștea

500 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

18 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare / parcelat

Falaștoaca

La ~5km distanță

6.315 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
3

22 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren intravilan Falastoaca Comana Descriere: V ...

Falaștoaca

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

38.000 €
/ lună
20.000 €
422.22 € / mp / lună

Teren,

Mogoșești

La ~5km distanță

1.412 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 20,000 € și 38.000 €

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
8

116.000 €
/ lună 17.85 € / mp / lună

Oferta vand casa si teren 6500 mp in Mogosesti ...

Mogoșești

La ~5km distanță

4 camere
6.500 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

179.300 €
/ lună 11 € / mp / lună

Teren 16.300 mp Mogosesti | ideal investitie si ...

Mogoșești

La ~5km distanță

16.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
4

26 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren de vanzare

Comana

La ~5km distanță

2.270 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
4

150.000 €
/ lună 30 € / mp / lună

Teren Comana- strada Funieru.

Comana

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
2

8.350 €
/ lună 2.20 € / mp / lună

Teren extravilan Daia, Giurgiu - 3121101

Comana

La ~5km distanță

3.800 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
4

50.000 €
/ lună 20 € / mp / lună

Teren Comana- strada Funieru.

Comana

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
4

50.000 €
/ lună 25 € / mp / lună

Teren Comana- Str Livezii- in apropiere de gara ...

Comana

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
2

30.899 €
/ lună 82.40 € / mp / lună

Loturi teren intravilan de la 375 mp la 750 mp- ...

Vidra

La ~5km distanță

375 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

80 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Teren intravilan de inchiriat sau de vanzare

Vidra

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
3

60.000 €
/ lună 95.24 € / mp / lună

Teren intravilan Str Primaveri deschidere la la ...

Vidra

La ~5km distanță

630 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
10

750 €
/ lună

Apartament 3 camere prima inchiriere-Stefan cel ...

Vidra

La ~5km distanță

3 camere
80 mp
Etaj 2 / 2
1960
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
10

3.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat - comuna Berceni ...

Vidra

La ~5km distanță

300 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
3

27.100 €
/ lună 64.99 € / mp / lună

Teren Comuna Berceni - strada Primaverii 417 mp

Vidra

La ~5km distanță

417 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

50.000 €
/ lună 196.08 € / mp / lună

Proprietar,vand teren 332mp

Vidra

La ~5km distanță

255 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

25.000 €
/ lună 81.43 € / mp / lună

Loturi Vidra,acces din Bulevard!

Vidra

La ~5km distanță

307 mp teren
Agenție

4 săptămâni în urmă
2

45 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren Vidra, Ilfov

Vidra

La ~5km distanță

3.866 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

25.000 €
/ lună 68.31 € / mp / lună

Teren de vanzare Vidra | 366 mp | Utilitati | P ...

Vidra

La ~5km distanță

366 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

25.000 €
/ lună 41.67 € / mp / lună

Teren extravilan 600 mp de vanzare in Vidra Str ...

Vidra

La ~5km distanță

600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
8

90.000 €
/ lună 113.35 € / mp / lună

Vand teren intravilan

Vidra

La ~5km distanță

794 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
8

3.000 €
/ lună 10.64 € / mp / lună

Spatiu Comercial 282 mp | Acces DJ401 | Parcare ...

Vidra

La ~5km distanță

282,75 mp utili
2024
Agenție

2 luni în urmă
3

80.180 €
/ lună 95 € / mp / lună

Teren intravilan construibil, Vidra IF-Berceni, ...

Vidra

La ~5km distanță

844 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
16

425 €
/ lună

VIDRA – COMPLEX DEALUL VERDE, DUPLEX 80 MP, LOT ...

Vidra

La ~5km distanță

3 camere
80 mp
235 mp teren
Parter / 1
Agenție

4 luni în urmă
4

450.000 €
/ lună 45 € / mp / lună

Teren de vanzare | Balta La Gropi | Berceni - V ...

Vidra

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
6

31.500 €
/ lună
32.500 €
70 € / mp / lună

Teren intravilan Berceni - Vidra / curent si ga ...

Vidra

La ~5km distanță

450 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
7

20.000 €
/ lună 40 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare Berceni Vidra | 500 ...

Vidra

La ~5km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

28.000 €
/ lună 28.37 € / mp / lună

Teren intravilan, 987 m2, comuna Vidra, Ilfov

Vidra

La ~5km distanță

987 mp teren