Proprietăți unice: 5
Proprietari: 1
Agenție

1 săptămână în urmă
10

300 €
/ lună

🏙️ De închiriat Apartament 2 Camere (Zona Turn ...

Est, Galați

2 camere
44 mp
Etaj 10 / 10
10E
Agenție

3 săptămâni în urmă
9

1.000 €
/ lună 0.48 € / mp / lună

De inchiriat – Teren intravilan 2.077 mp – zona ...

Est, Galați

2.077 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
1

6.000 €
/ lună 2 € / mp / lună

Cladire birouri Spatiu comercial birouri 3000m2 ...

Est, Galați

3.000 mp

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

Mai mult de un an
15

938 €
/ lună 3.51 € / mp / lună

Hale de inchiriat Calea Prutului 9. Comision Ze ...

Est, Galați

Agenție

Mai mult de un an
7

209 €
/ lună

Garsoniera cocheta, complet mobilata, langa Pal ...

Est, Galați

1 camere
20 mp

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

8 luni în urmă
8

300 €
/ lună

2 cam,Tiglina1,etaj 1

Central, Galați

La ~5km distanță

2 camere
47 mp
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă

900 €
/ lună 10 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu comercial siderurgi?tilor

Central, Galați

La ~5km distanță

90 mp utili
Agenție

5 luni în urmă
14

1.000 €
/ lună 11.11 € / mp / lună

Oportunitate de Inchiriere Spa?iu Comercial Pre ...

Central, Galați

La ~5km distanță

90 mp utili
1985

Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
2

125 €
/ lună

Ofer Gazda apartament

Central, Galați

La ~5km distanță

1 camere
20 mp
Agenție

7 luni în urmă
6

250 €
/ lună

Închiriere apartament 1 cameră &#8211 ...

Central, Galați

La ~5km distanță

1 camere
25 mp
Etaj 3
1960
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă

0 €
/ lună

Apartament 1 camera

Central, Galați

La ~5km distanță

1 camere
40 mp
Etaj 3
1977
Agenție

4 luni în urmă
10

450 €
/ lună

Apartament cu o camera, bloc nou - Prima inchir ...

Central, Galați

La ~5km distanță

1 camere
45 mp
Etaj 1
2025
Agenție

4 luni în urmă
8

400 €
/ lună

inchiriere apartament 2 camere, utilat, etaj1, ...

Central, Galați

La ~5km distanță

2 camere
50 mp
Etaj 1
1997
Agenție

4 luni în urmă
11

380 €
/ lună

Apartament 2 camere Totul Nou, zona Doja, langa ...

Central, Galați

La ~5km distanță

2 camere
52 mp
1984
4E
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

550 €
/ lună 5.50 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial 100m2

Central, Galați

La ~5km distanță

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
6

500 €
/ lună
600 €
6.67 € / mp / lună

spatiu de inchiriat Str Brailei

Exterior Vest, Galați

La ~5km distanță

75 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

1.500 €
/ lună 5.77 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu comercial

Central, Galați

La ~5km distanță

260 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
10

650 €
/ lună

| Apartament cu 2 camere | Mobilat & Utilat | M ...

Central, Galați

La ~5km distanță

2 camere
70 mp
Etaj 1 / 3
3E
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
3

450 €
/ lună 7.50 € / mp / lună

Hala 60mp (3.6m inal?ime) + 380V, ideal Service ...

Central, Galați

La ~5km distanță

60 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

10.000 €
/ lună 20.83 € / mp / lună

Inchirieri

Central, Galați

La ~5km distanță

480 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
6

580 €
/ lună 8.06 € / mp / lună

Spatiu pentru birouri in Galati, Str. Brailei, ...

Central, Galați

La ~5km distanță

72 mp utili
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
5

500 €
/ lună 10 € / mp / lună

Inchiriem birouri 50 mp la Faleza Dunarii

Central, Galați

La ~5km distanță

50 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
7

600 €
/ lună 3.33 € / mp / lună

Inchiriez Hale si Spatii de birouri

Central, Galați

La ~5km distanță

180 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

1.000 €
/ lună 9.52 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat 104,71 mp, situat ...

Central, Galați

La ~5km distanță

105 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

229 €
/ lună 11.45 € / mp / lună

Inchiriem spatiu comercial

Central, Galați

La ~5km distanță

20 mp utili
20 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

450 €
/ lună

Inchiriez Apartament 2 camere

Central, Galați

La ~5km distanță

2 camere
50 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

157 €
/ lună

Inchiriez apartament

Central, Galați

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
2

370 €
/ lună 10 € / mp / lună

Inchiriez spatiu de birouri

Central, Galați

La ~5km distanță

37 mp utili
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă

3.638 €
/ lună

Inchiriem imobil cazare muncitori 18 camere , c ...

Central, Galați

La ~5km distanță

6 camere
440 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

10 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Casa de Cultura a Sindicatelor Gala?i inchiriaz ...

Central, Galați

La ~5km distanță

530 mp utili