Apartamente
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

6 luni în urmă

380 €
/ lună

2camere ,M16,Etaj2,renovat

Siret, Galați

2 camere
52 mp

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
5

1.000 €
/ lună 9.52 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat 104,71 mp, situat ...

Central, Galați

La ~5km distanță

105 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

229 €
/ lună 11.45 € / mp / lună

Inchiriem spatiu comercial

Central, Galați

La ~5km distanță

20 mp utili
20 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

450 €
/ lună

Inchiriez Apartament 2 camere

Central, Galați

La ~5km distanță

2 camere
50 mp

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

17 €
/ lună 0.14 € / mp / lună

inchiriez spatiu

Central, Galați

La ~5km distanță

120 mp utili
120 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
7

1.300 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spa?iu comercial de 130 mp de inchiriat in Gala ...

Central, Galați

La ~5km distanță

130 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
10

1.000 €
/ lună

Vand sau inchiriez casa str traian 440 langa Fi ...

Central, Galați

La ~5km distanță

6 camere
150 mp
220 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
9

750 €
/ lună

Direct proprietar inchiriez 2 cam Flamingo Luxu ...

Central, Galați

La ~5km distanță

2 camere
70 mp
Etaj 4
2025
Agenție

10 luni în urmă
9

4.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spa?iu comercial de 400 mp de inchiriat in Gala ...

Central, Galați

La ~5km distanță

400 mp utili
Agenție

10 luni în urmă
2

200 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spa?iu comercial de 20 mp de inchiriat in Gala? ...

Central, Galați

La ~5km distanță

20 mp utili
Agenție

10 luni în urmă
2

400 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spa?iu comercial de 40 mp de inchiriat in Gala? ...

Central, Galați

La ~5km distanță

40 mp utili
Agenție

10 luni în urmă
2

200 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spa?iu comercial de 20 mp de inchiriat in Gala? ...

Central, Galați

La ~5km distanță

20 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
9

6.658 €
/ lună
5.113 €
2.50 € / mp / lună

Hala de inchiriat 2663 mp. Comision Zero!!

Nord, Galați

La ~5km distanță

Agenție

10 luni în urmă
2

350 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spa?iu comercial de 35 mp de inchiriat in Gala? ...

Central, Galați

La ~5km distanță

35 mp utili
Agenție

10 luni în urmă
8

3.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spa?iu comercial de 300 mp de inchiriat in Gala ...

Central, Galați

La ~5km distanță

300 mp utili
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
2

370 €
/ lună 10 € / mp / lună

Inchiriez spatiu de birouri

Central, Galați

La ~5km distanță

37 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
3

10.400 €
/ lună 20 € / mp / lună

Spatiu stradal 520 mp parter

Ultracentral, Galați

La ~5km distanță

520 mp utili
2000
Agenție

Mai mult de un an
10

4.235 €
/ lună
3.500 €
0.93 € / mp / lună

Hale de inchiriat 1000mp situate pe Calea Prutu ...

Exterior Est, Galați

La ~5km distanță

1E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

10.000 €
/ lună 21.74 € / mp / lună

Inchirieri

Central, Galați

La ~5km distanță

460 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

400 €
/ lună

Ofer spre inciriere apartament cu o camera in c ...

Central, Galați

La ~5km distanță

1 camere
43 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

10 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Casa de Cultura a Sindicatelor Gala?i inchiriaz ...

Central, Galați

La ~5km distanță

530 mp utili
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă

3.638 €
/ lună

Inchiriem imobil cazare muncitori 18 camere , c ...

Central, Galați

La ~5km distanță

6 camere
440 mp
Agenție

10 luni în urmă
4

296 €
/ lună

Spatiu de birou, zona Alexandru Cernat, su - 37 ...

Central, Galați

La ~5km distanță

1 camere
37 mp
37 mp teren
f.s. 6 m
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Inchiriez teren langa poarta principala a combi ...

Central, Galați

La ~5km distanță

20.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
6

330 €
/ lună 11 € / mp / lună

Inchiriem spatii de birouri 19 mp - 1.000 mp

Ultracentral, Galați

La ~5km distanță

30 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

3.735 €
/ lună 9 € / mp / lună

Inchiriez spatii de birouri pe Faleza Dunarii

Central, Galați

La ~5km distanță

415 mp utili
Agenție

9 luni în urmă
4

250 €
/ lună

Apartament cu o camera, zona Centrala, mobilat ...

Central, Galați

La ~5km distanță

1 camere
35 mp
Etaj 4
4E
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

500 €
/ lună 7.14 € / mp / lună

Spa?iu comercial vis-a-vis de Shoping City

Central, Galați

La ~5km distanță

70 mp utili
Agenție

9 luni în urmă
6

294 €
/ lună

Proprietar inchiriez Gars. moderna recent renov ...

Central, Galați

La ~5km distanță

1 camere
30 mp
Etaj 1
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 294 € și 295 €
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
4

115 €
/ lună

Primesc in chirie

Central, Galați

La ~5km distanță

1 camere
25 mp