Spaţii comerciale
Proprietăți unice: 12
Proprietari: 6
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
4

28.700 €
/ lună 49.91 € / mp / lună

Teren de vanzare 575 mp sat costi

Costi

575 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

26.000 €
/ lună 52 € / mp / lună

Vand teren 500mp, Sat Costi

Costi

500 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

99.900 €
/ lună 59.71 € / mp / lună

Vanzare Teren Intravilan 1.673 mp Sat Costi, Zo ...

Costi

1.673 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 săptămâni în urmă
5

20.400 €
/ lună 30 € / mp / lună

Teren ideal pentru gospodaria ta, Sat Costi, Ju ...

Costi

680 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

28 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

OPORTUNITATE DE INVESTITIE! Vand loturi teren S ...

Costi

2.350 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

12.500 €
/ lună 20.06 € / mp / lună

De vanzare, teren intravilan Galati - Costi

Costi

623 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

330.000 €
/ lună 41.26 € / mp / lună

Teren de vanzare in Galati Investitie strategic ...

Costi

7.999 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren extravilan agricol irigabil zona Bra ...

Costi

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

7 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Vand 1200 mp vie sat Costi

Costi

1.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
4

23.000 €
/ lună 46 € / mp / lună

Teren pentru casa sat Costi

Costi

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

15 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren Sat costi 3200 m

Costi

3.200 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
7

250 €
/ lună 0.08 € / mp / lună

Inchiriez teren pana la 3000 mp langa Metro

Costi

3.000 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

294 €
/ lună 6.53 € / mp / lună

Inchiriez hala dotata pentru servis auto

Vânători

La ~5km distanță

45 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

13 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren extravilan Sat Costi 13 mp negociabil

Vânători

La ~5km distanță

4.200 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

65 €
/ lună 0.07 € / mp / lună

De Vanzare Loturi 1000 mp Teren - Vanatori

Vânători

La ~5km distanță

1.000 mp teren

Agenție

2 luni în urmă
16

59.000 €
/ lună 73.75 € / mp / lună

Teren intravilan, acces la utilitati, Vanatori, ...

Vânători

La ~5km distanță

800 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
8

55.000 €
/ lună 50 € / mp / lună

De vanzare teren in com Vanatori, Jud.Galati, s ...

Vânători

La ~5km distanță

2 camere
1.100 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

154.000 €
/ lună 110 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare zona Arcasilor I Ga ...

Vânători

La ~5km distanță

1.400 mp teren
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
20

4.000 €
/ lună 4.77 € / mp / lună

Oferta inchiriere hala/atelier auto cu birouri ...

Vânători

La ~5km distanță

1E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

3 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand Teren extravilan cu posibilitate pentru Pa ...

Vânători

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
6

65.000 €
/ lună 100 € / mp / lună

100Euro/mp TEREN intravilan, zona Arcasilor

Vânători

La ~5km distanță

650 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
2

39.900 €
/ lună 114 € / mp / lună

Teren de vanzare | Zona Arcasilor | Str. Frasin ...

Vânători

La ~5km distanță

350 mp teren
2E
Agenție

Mai mult de un an
8

43 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Vand teren-750 mp/ intravilan- Com.Vanatori, to ...

Vânători

La ~5km distanță

1.500 mp teren
Agenție

6 zile în urmă
7

450 €
/ lună

Apartament,

Vânători

La ~5km distanță

2 camere
83 mp
Etaj 2
Agenție

1 săptămână în urmă
8

300 €
/ lună

De inchiriat apartament cu 1 camera Viva, Barie ...

Vânători

La ~5km distanță

1 camere
50 mp
Etaj 2
Agenție

1 săptămână în urmă
4

136.000 €
/ lună 39.17 € / mp / lună

Teren vanzare constructii case 3472 mp, deschid ...

Vânători

La ~5km distanță

3.472 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

200 €
/ lună 1.60 € / mp / lună

Inchiriem restaurant

Micro 39, Galați

La ~5km distanță

125 mp utili
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

84.450 €
/ lună 993.53 € / mp / lună

Vand spatiu comercial micro 39 stradal

Micro 39, Galați

La ~5km distanță

85 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
8

450 €
/ lună

Inchiriez ap 3 cam dec etaj 3

Micro 39, Galați

La ~5km distanță

3 camere
72 mp
Etaj 3
1991
Agenție

5 luni în urmă
4

560 €
/ lună 8 € / mp / lună

De inchiriat spatiu Micro 39

Micro 39, Galați

La ~5km distanță

70 mp utili
1980