Proprietăți unice: 18
Proprietari: 5
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

70 €
/ lună 0.14 € / mp / lună

Teren intravilan Balta Verde

Podari

500 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
6

58.800 €
/ lună 49 € / mp / lună

Teren 1200 mp Podari,Satul de vacanta,P+3+M,ide ...

Podari

1.200 mp teren
3E
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă

500 €
/ lună

ofer spre inchiriere spa?iu

Podari

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

65.000 €
/ lună 80.05 € / mp / lună

Teren de vanzare intravilan in Podari

Podari

812 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

38.500 €
/ lună 39.33 € / mp / lună

Teren intravilan 979 mp Podari Livezi imprejmui ...

Podari

979 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
8

290 €
/ lună

Inchiriez garsoniera in centru,Craiova,recent r ...

Podari

1 camere
28 mp
1997
Agenție

3 luni în urmă
8

116.000 €
/ lună 79.94 € / mp / lună

Teren 1.451 mp INTRAVILAN in Podari Toate utili ...

Podari

1.451 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
4

1 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Hale cu suprafete de 100-500 mp, posibilitate r ...

Podari

200 mp utili
Agenție

4 luni în urmă
4

1.000 €
/ lună 1 € / mp / lună

Hale cu suprafete de 1000-3000 mp, posibilitate ...

Podari

1.000 mp utili
Agenție

4 luni în urmă
2

1.000 €
/ lună 1 € / mp / lună

Platforma betonata de inchiriat, suprafete de 5 ...

Podari

1.000 mp utili
Agenție

4 luni în urmă
10

1.000 €
/ lună 8.33 € / mp / lună

Spatiu Comercial 120 mp utili Podari

Podari

120 mp utili
Agenție

4 luni în urmă
2

47.000 €
/ lună 43.28 € / mp / lună

Teren intravilan 1086 mp, stradal, zona Podari

Podari

1.086 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
2

24.000 €
/ lună 43.64 € / mp / lună

Teren intravilan 550 mp, stradal, zona Podari

Podari

550 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
8

450 €
/ lună

Apartament de inchiriat Craiova, Campia Islaz

Podari

2 camere
64 mp
Etaj 3
Agenție

5 luni în urmă
10

1.000 €
/ lună 8.33 € / mp / lună

Spatiu Comercial 120 mp utili Podari

Podari

120 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
3

190.000 €
/ lună 44.11 € / mp / lună

Teren intravilan industrial, 4307 mp, Podari

Podari

4.307 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

25.000 €
/ lună 45.45 € / mp / lună

Vand teren intravilan pentru casa in Podari

Podari

550 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
4

28.000 €
/ lună 70 € / mp / lună

Teren Podari, 400 mp, zona Sat Vacanta

Podari

400 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

1 lună în urmă
2

130.000 €
/ lună 26 € / mp / lună

Teren intravilan, 5000 mp, zona Peugeot

Făcăi

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

135.000 €
/ lună
89 €
675 € / mp / lună

Vand casa 200 mp la rosu zona FORD la 135 de mi ...

Făcăi

La ~5km distanță

2 camere
200 mp
320 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
7

600 €
/ lună

Inchiriez apartament la casa

Făcăi

La ~5km distanță

2 camere
100 mp

Agenție

3 săptămâni în urmă
9

900 €
/ lună

Casa 5 camere, 200 mp, zona Malu Mare - Veteran ...

Făcăi

La ~5km distanță

4 camere
200 mp
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

125.000 €
/ lună 1.81 € / mp / lună

Teren extravilan, agricol, 69000 mp, zona Brato ...

Făcăi

La ~5km distanță

69.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

90.000 €
/ lună 23.68 € / mp / lună

Teren 3.800 mp, deschidere 13.5m, zona Secui

Făcăi

La ~5km distanță

3.800 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
8

300 €
/ lună 0.67 € / mp / lună

Teren intravilan, 450 mp, deschidere 15 m, Malu ...

Făcăi

La ~5km distanță

450 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
3

45.000 €
/ lună 90 € / mp / lună

Teren 500/ 1000 mp, zona Ghercesti/ Aeroport

Făcăi

La ~5km distanță

500 mp teren
Agenție

5 zile în urmă
4

120.000 €
/ lună 188.68 € / mp / lună

Teren intravilan, 636 mp, D: 13,55ml, Romanesti

Făcăi

La ~5km distanță

636 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
7

420 €
/ lună

3 camere open space, etajul 1,Ford, Damila, pri ...

Făcăi

La ~5km distanță

3 camere
60 mp
Etaj 1
Agenție

4 luni în urmă
1

145.000 €
/ lună 30.64 € / mp / lună

Teren intravilan 4.732 mp de vanzare Podari Liv ...

Livezi

La ~5km distanță

4.732 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

850 €
/ lună

Apartament 3 camere , botanica , centru

Popoveni

La ~5km distanță

3 camere
93 mp