Proprietăți unice: 42
Proprietari: 18
Agenție

3 luni în urmă
9

651 €
/ lună 15.14 € / mp / lună

Spațiu comercial de 43.72mp de închiriat în zon ...

Central, Filiași

43,72 mp utili
4E
1970
Agenție

5 zile în urmă
12

230 €
/ lună

Apartament 2 camere decomandat , et 1 pentru in ...

Central, Filiași

2 camere
50 mp
Etaj 1
2E
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
14

249 €
/ lună

Inchiriez Apartament 3 camere

Central, Filiași

3 camere
70 mp
Etaj 3

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

115.000 €
/ lună 270.59 € / mp / lună

Vand casa batraneasca+teren 425 mp2 (deschidere ...

Central, Filiași

425 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

250 €
/ lună

Inchiriez apartament et1 biserica mare

Central, Filiași

2 camere
50 mp
Etaj 1
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

292 €
/ lună

Ofer spre inchiriere permanenta sau regim hotel ...

Central, Filiași

2 camere
Etaj 3
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

1.800 €
/ lună 10.11 € / mp / lună

Spatiu comercial Filiasi CENTRAL parter langa p ...

Central, Filiași

178 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
5

3.600 €
/ lună 0.36 € / mp / lună

Teren extravilan- Jud. Gorj, Com. Tantareni, sa ...

Central, Filiași

10.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

32.000 €
/ lună 72.07 € / mp / lună

Teren intravilan, 444 mp, zona Malu Mare

Central, Filiași

444 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
12

295 €
/ lună

Apartament 2 camere decomandat , et 1 pentru in ...

Central, Filiași

2 camere
50 mp
2E
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

10.000 €
/ lună 2 € / mp / lună

Teren Agricol 5000 mp, Fratostita

Central, Filiași

5.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
5

10.000 €
/ lună 14.29 € / mp / lună

Teren arabil de 700mp la 10000 euro la 60 mp de ...

Central, Filiași

700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
7

196 €
/ lună

Inchiriez garsoniera 40mp

Central, Filiași

1 camere
40 mp
Agenție

3 săptămâni în urmă
12

1.200 €
/ lună
1.500 €

Apartament 2 camere decomandat , et 1 pentru in ...

Central, Filiași

2 camere
50 mp
Etaj 1 / 2
2E
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

75.000 €
/ lună 53.57 € / mp / lună

teren intravilan

Central, Filiași

1.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

287 €
/ lună

Inchiriez apartament Filiasi

Central, Filiași

2 camere
50 mp
Etaj 4
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

22.000 €
/ lună 20 € / mp / lună

Teren de vanzare

Central, Filiași

1.100 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

200.000 €
/ lună 219.78 € / mp / lună

Vanzare teren Craiova zona Ford-Ionumi-Hamat

Central, Filiași

910 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

42 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Vand teren Filiasi

Central, Filiași

921 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
7

1.800 €
/ lună 15 € / mp / lună

SPATIU COMERCIAL DE INCHIRIAT FILIASI

Central, Filiași

120 mp utili
2026
Agenție

2 luni în urmă
4

200 €
/ lună

Inchiriez garsoniera

Central, Filiași

1 camere
30 mp
Etaj 1
Agenție

3 luni în urmă
7

10.000 €
/ lună 7.69 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial

Central, Filiași

1.300 mp utili
Agenție

4 luni în urmă
7

550 €
/ lună

Chirie Ap 3 Camere Centru Modern

Central, Filiași

3 camere
80 mp
Etaj 4 / 7
7E
Agenție

4 luni în urmă
4

23.000 €
/ lună 10.22 € / mp / lună

Teren 2250 mp , la intrarea in Filiasi

Central, Filiași

2.250 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
7

46.200 €
/ lună 42 € / mp / lună

Teren intravilan , 1100mp , front 12,60 m , int ...

Central, Filiași

1.100 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
4

690.000 €
/ lună 72.65 € / mp / lună

Teren intravilan, 9498 mp, Filiasi

Central, Filiași

9.498 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
3

35.000 €
/ lună 4.04 € / mp / lună

Teren extravilan 8665 mp, Fratostita, Filiasi, ...

Central, Filiași

8.665 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
3

65.750 €
/ lună 48.99 € / mp / lună

Teren intravilan 1.342 mp Filiasi, parcelabil, ...

Central, Filiași

1.342 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
3

60.000 €
/ lună 14.83 € / mp / lună

Teren 4046 mp in Racari cu deschidere de 28 ml ...

Central, Filiași

4.046 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
5

40.000 €
/ lună 40 € / mp / lună

Teren 1000mp ,la intrarea in Filiasi

Central, Filiași

1.000 mp teren