Proprietăți unice: 2
Proprietari: 1
Agenție

23 ore în urmă
1

20 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Vand teren in Com. Bucovat si com. Malu Mare

Întorsura

1.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

345 €
/ lună

Inchiriez garsoniera

Întorsura

1 camere
36 mp
Etaj 2

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
1

204.000 €
/ lună 1.30 € / mp / lună

Teren agricol de vanzare in Urzicuta, Dolj

Urzicuța

La ~10km distanță

157.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

20.000 €
/ lună 6.06 € / mp / lună

Teren 3300 mp Giurgita

Giurgița

La ~10km distanță

3.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

384 €
/ lună
500 €
5.49 € / mp / lună

Spatiu Comercial Segarcea

Segarcea

La ~15km distanță

70 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

4 luni în urmă
5

49.500 €
/ lună 60.22 € / mp / lună

Teren intravilan, 822 mp, Podari

Central, Segarcea

La ~15km distanță

822 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

12.000 €
/ lună 0.46 € / mp / lună

Teren agricol de vanzare

Central, Segarcea

La ~15km distanță

26.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă

10 €
/ lună 0.19 € / mp / lună

Inchiriez spatiu in Segarcea pretabil orice

Segarcea

La ~15km distanță

54 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

19.500 €
/ lună 24.01 € / mp / lună

Teren Dobromira , Virvoru de Jos

Vârvor

La ~15km distanță

812 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

7.639 €
/ lună 5.35 € / mp / lună

Teren intravilan Sat. Varvoru de Sus

Vârvor

La ~15km distanță

1.429 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

1900m teren intravilan in satul Boureni la 7km ...

Boureni

La ~15km distanță

1.900 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
1

29.000 €
/ lună 11.84 € / mp / lună

Teren intravilan, 2450 mp, sat Palilula

Palilula

La ~20km distanță

2.450 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
11

198.000 €
/ lună 8.43 € / mp / lună

Teren partial intravilan 23.500 mp, apa, curent ...

Palilula

La ~20km distanță

23.500 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
2

68.500 €
/ lună 24.91 € / mp / lună

Teren 2750mp intravilan Profi Podari, 80m desch ...

Țuglui

La ~20km distanță

2.750 mp teren
3E
Agenție

4 luni în urmă
1

145.000 €
/ lună 30.64 € / mp / lună

Teren intravilan 4.732 mp de vanzare Podari Liv ...

Livezi

La ~20km distanță

4.732 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
8

25.000 €
/ lună 25 € / mp / lună

Vand teren la Sarbatoarea

Sărbătoarea

La ~20km distanță

1.000 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
2

35.000 €
/ lună 14 € / mp / lună

Teren extravilan, 2.500 mp, sat Sarbatoarea

Sărbătoarea

La ~20km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

1.300 €
/ lună 5.91 € / mp / lună

De inchiriat spa?iu comercial zona centrala Bai ...

Ultracentral, Băilești

La ~20km distanță

220 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

12 €
/ lună 0.24 € / mp / lună

Spatiu Comercial Ultracentral in Mun. BAILESTi ...

Ultracentral, Băilești

La ~20km distanță

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

2.626 €
/ lună 0.97 € / mp / lună

Vand teren Mun. Bailesti

Central, Băilești

La ~20km distanță

2.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
3

29 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat, depozitare productie

Central, Băilești

La ~20km distanță

3.584 mp utili
Agenție

4 luni în urmă
2

1.000 €
/ lună 1 € / mp / lună

Platforma betonata de inchiriat, suprafete de 5 ...

Podari

La ~20km distanță

1.000 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă

500 €
/ lună

ofer spre inchiriere spa?iu

Podari

La ~20km distanță

Agenție

4 luni în urmă
2

24.000 €
/ lună 43.64 € / mp / lună

Teren intravilan 550 mp, stradal, zona Podari

Podari

La ~20km distanță

550 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
8

450 €
/ lună

Apartament de inchiriat Craiova, Campia Islaz

Podari

La ~20km distanță

2 camere
64 mp
Etaj 3
Agenție

Mai mult de un an
3

190.000 €
/ lună 44.11 € / mp / lună

Teren intravilan industrial, 4307 mp, Podari

Podari

La ~20km distanță

4.307 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
2

47.000 €
/ lună 43.28 € / mp / lună

Teren intravilan 1086 mp, stradal, zona Podari

Podari

La ~20km distanță

1.086 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
6

35.000 €
/ lună
70 €
70 € / mp / lună

Teren intravilan Balta Verde

Podari

La ~20km distanță

500 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
6

58.800 €
/ lună 49 € / mp / lună

Teren 1200 mp Podari,Satul de vacanta,P+3+M,ide ...

Podari

La ~20km distanță

1.200 mp teren
3E
Agenție

Mai mult de un an
4

28.000 €
/ lună 70 € / mp / lună

Teren Podari, 400 mp, zona Sat Vacanta

Podari

La ~20km distanță

400 mp teren